Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:21:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sobni - magnetni bicikl  (Pročitano 1531 puta)
19. Sep 2011, 14:50:13
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Dragi/e moji/e,
Imam jednu muku.   Koji bicikl uzeti?
Želim da se malo aktiviram i ide jesen/zima pa da ne uzimam bajs koji neću moći do proleća da koristim.  
Nemam pojma koji je sobni bicikl ok pa sam uzeo katalog Metroa u Nišu i ovo sam skenirao pa bih voleo da mi neko javi šta misli koji je ok da se uzme?
Treba mi za kardio trening.   Imam 78 kg i samo sedim kući pa sam rešio da se pokrenem tako da mi nije da smršam nego da budem zdrav.   Smiley

SLika 1
Slika 2
Slika 3

Pozdrav


« Poslednja izmena: 19. Sep 2011, 14:55:48 od iwanman »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.163
mob
Nokia 6220
Dodaj slike kao attachment. Ides na "odgovori", pa na "Dodatne opcije" pa na "Choose File"
Dobro je, sad se vide.
Mislim da je mnogo bolja stvar, ne znam kako se tacno zove, slicno kao bicikla, samo ne sedis nego stojis sve vreme, simulira trcanje. I nije traka, nego isto ima pedale.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2011, 14:59:37 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Dodaj slike kao attachment. Ides na "odgovori", pa na "Dodatne opcije" pa na "Choose File"
Dobro je, sad se vide.
Mislim da je mnogo bolja stvar, ne znam kako se tacno zove, slicno kao bicikla, samo ne sedis nego stojis sve vreme, simulira trcanje. I nije traka, nego isto ima pedale.

Da, da, znam na šta misliš ali ipak ja želim biciklu jer i manji deo zauzima (mali mi je stan), manje košta, a i sedi se.
Smiley
Možda mi je sledeći korak taj trenažer ili kako se već zove.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.163
mob
Nokia 6220
Ja bih iso od jedne do druge, probao da podignem i kupio najtezu.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.163
Nekada davno, kad sam i ja htjela biciklu, išla sam po prodavnicama sportske opreme i raspitivala se.
Evo ti ukratko šta su meni rekli:
1. nikad ne kupuje bicikl koji ima ograničenje od 80 kg raspašće se
2. ne kupuj nikad bicikl koji ima ograničenje od 120kg ako ti imaš 110. Treba da bude bar 20-25 kg razlike izmedju tebe i tvoje težine i ograničenja bicikla
3. gledaj da kad kupuješ kupiš neki uz koji daju bar 6 mjeseci garancije i ugradnju, inače ako nešto ne bude valjalo ti si kriv
4. Kettler je ime koje ti garantuje neki kvalitet, ostalo se ionako sastavlja na potezu Kina, Tajland, Koreja
5. Ako biraš izmedju bicikla i kros-trenažera uzmi kros-trenažer - medjutim kao i ti meni se više dopada bicikl

i za kraj

6. ako se ne koristi svaka sportska oprema je samo nešto što skuplja prašinu

Srećno
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Nekada davno, kad sam i ja htjela biciklu, išla sam po prodavnicama sportske opreme i raspitivala se.
Evo ti ukratko šta su meni rekli:
1. nikad ne kupuje bicikl koji ima ograničenje od 80 kg raspašće se
2. ne kupuj nikad bicikl koji ima ograničenje od 120kg ako ti imaš 110. Treba da bude bar 20-25 kg razlike izmedju tebe i tvoje težine i ograničenja bicikla
3. gledaj da kad kupuješ kupiš neki uz koji daju bar 6 mjeseci garancije i ugradnju, inače ako nešto ne bude valjalo ti si kriv
4. Kettler je ime koje ti garantuje neki kvalitet, ostalo se ionako sastavlja na potezu Kina, Tajland, Koreja
5. Ako biraš izmedju bicikla i kros-trenažera uzmi kros-trenažer - medjutim kao i ti meni se više dopada bicikl

i za kraj

6. ako se ne koristi svaka sportska oprema je samo nešto što skuplja prašinu

Srećno


Nešto ću da napravim pa javljam.
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:21:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.