Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:08:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sniper : Ghost Warrior  (Pročitano 15035 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia E75
Igram je onako iz dosade po malo i sad zaglavih na jednom delu igre i nemam pojma kako dalje resiti to,pa ko god je to presao neka kaze sta mi je dalje ciniti,evo gde sam stao:

 

Naime tu sam stao gde smo kao oslobodili neke civile,onda ide ta scena gde mi kaze Suport Delta team i nakon samo par sekundi mi kaze da nisam uspeo,znaci dok se okrenem vec je misija propala,sad mi nije jasno kako i sta odraditi kod ovog dela,kako dati podrsku kad imam svega par sekundi.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Motorola 
Bizmark,dobro nam došao u idiotski Sniper GW univerzum - i mene je ovo izluđivalo.Problem sam "rešio" prostim konzolnim varanjem (čini mi se "kill enemies",jer kad´svi na ekranu pandrknu,nema nikoga ko bi mogao "da se žali").Sa druge strane,vidim da je izbačen "update sa Kariba" od kojih 700Mb,ali me mrzi da se ponovo petljam sa ovom igrom ako ne znam šta taj update donosi/ispravlja.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


[AFF] [ZLOK@$]

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6833
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia E75
Hvala trivoje na pomoci ali me zajebava to sto kod mene jos nisam naso konzolu da bih to isprobao,probam na tildu gde je inace konzola kod vecine igara ali je nema,kako je dozvati/pozvati da bih mogao preskociti taj deo  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil GTalk Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
secali se neko ghost reacon od pre jebemli ga 6-7 godina
kad uzmes snajpera u ekipu i lagano sunjajuci rokas neprijatelje e to je bio pravi snajperski dozivljaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Motorola 
Bizmark,probaj sa ovim :

"Zdravlje Leskovac" zato što "apoteka" radi...Ovim debug/dev. menu,tj.varanje bivaju omogućeni.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

« Poslednja izmena: 27. Jul 2010, 12:03:09 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
Igrica u stanju u kakvom je sad je shit
« Poslednja izmena: 26. Jul 2010, 17:00:31 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung i9300
@bizmark

Mislim da je zadatak da ubijas te nazovi mafijase/teroriste koji se pojavljuju u daljini i idu ka tvojoj ekipi, a oni se nalaze kod nekih velikih bagera, kopaca u tom rudniku.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Motorola 
@bizmark

Mislim da je zadatak da ubijas te nazovi mafijase/teroriste koji se pojavljuju u daljini i idu ka tvojoj ekipi, a oni se nalaze kod nekih velikih bagera, kopaca u tom rudniku.

To je tek sledeći nivo,a on na ovom ne može da prođe neprimećen pored ekipe koja stoji pored ovih kontejnera (reaguju na svaki pokret/šušanj,dignu uzbunu,svirne sirena i - sve mora nanovo).
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

I have more jewels then your jeweler

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1819
Zastava Finland
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung i9300
aha, ako su to onih 4, 5 na pocetku misije, koji stoje pored kontejnera i nekog dzipa/bagera ne secam se, ja sam samo protrcao pored njih, njima iza ledja. iza kontejnera ce biti jos jedan ali njega sam ubio nozem dok ove nisam dirao. posle se popeo na krov tog kontejnera i onda je pocela opsta pucacina.
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
igra je precenjena u picku materinu.
da ne pocinjem tek o tome ko ju je pravio,isti poljski bolidi koji su pravili one bljuvotine Terrorist Takedown(samo bi Poljak mogao da napravi onako nesto,pokusavajuci da bude veci amer i od samih amera) sa grafikom igara iz 80ih,pricom koju cak ni retardirana osoba ne bi smislila,i realnoscu pored koje cak i MW2 izgleda realisticno.
btw,sto se grafike tice,video sam i to,i jasno se vidi da se radi o nekoj nategnutoj sklepotini,od matorih testura koje su importovane odnekud i onda malo dopeglane i losem enginu.

u stvari,necu vise da trosim reci na jos jednu bljuvotinu,pa cu reci ovako-ako vam je do realisticne,ozibljne snajperske simulacije,i generalno-jednog kvalitetnog FPSa i igre,batalite ovu bljuvotinu i instalirajte Sniper Elite.5 godina starija,a 5 puta bolja.
« Poslednja izmena: 28. Jul 2010, 17:37:07 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:08:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.