Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:23:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snimio sex Caleta i Lekara  (Pročitano 4695 puta)
06. Apr 2011, 09:21:30
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson C902
Beogradski taksista (48) i njegov sin uskoro na optuženičkoj klupi
Snimio seks ćaleta i lekara!

Taksista B. M. (48) iz Beograda (ime poznato redakciji) , optužen je da je od jednog lekara iz grada u blizini prestonice iznudio novac kako ne bi objavio fotografiju njihovog navodnog seksualnog čina!



Pored B. M., optužen je i njegov sin (21) iz Beograda, koji se tereti da je snimio oca i lekara u eksplicitnim pozama.
Prema optužnici, B. M. je uglednog lekara (ime poznato redakciji) ucenjivao od maja 2009. do 5. juna prošle godine, preteći mu da će javno objaviti fotografije na kojima su njih dvojica goli. Nagog lekara, u njegovom stanu, B. M. je slikao mobilnim telefonom, dok je drugu fotografiju načinio njegov sin u njihovom stanu u Beogradu.
- Prvu fotografiju snimio je mobilnim B. M. u stanu oštećenog i na njoj se vidi goli lekar. Drugu je fotografisao sin taksiste, a na njoj se vide goli lekar i B. M. kako nag stoji iza njega. Posle toga, B. M. je u više navrata od lekara tražio novac, preteći da će porodici poslati njegove fotografije i javno ih objaviti. Prestrašeni lekar je B. M. u više navrata dao 65.000 švajcarskih franaka i 35.000 američkih dolara, a slučaj je prijavio policiji 5. juna prošle godine, kada su otac i sin došli po 600 evra - navodi se u optužnici.

Međutim, taksista je u policiji i kod sudije negirao ucenu, tvrdeći da je žrtva izopačenog lekara.
- Dotičnog lekara sam upoznao preko sestre, a on je nakon nekog vremena počeo da me seksualno uznemirava. Jednog dana me nečim omamio i silovao. Te fotografije sam snimio kako bih mu se osvetio. Onda mi je lekar obećao i potpisao izjavu da će mi isplatiti 100.000 evra na ime pretrpljenog fizičkog i duševnog bola, ali mi taj novac nikad nije dao - tvrdio je okrivljeni kod istražnog sudije.
Krivicu je negirao i njegov sin, tvrdeći da nije snimao oca i lekara bez odeće, kao i da nije prisustvovao potpisivanju nikakve izjave. On je naveo i da je lekara upoznao u kući svog oca, koga je više puta vozio kod oštećenog.
- Otac mi je rekao da ide da naplati neki dug od lekara, a ja sam ga čekao u automobilu - branio se sin taksiste kod istražnog sudije.
Taksista i sin su pušteni da se brane sa slobode, a suđenje im je zakazano za maj. Za krivično delo ucene im preti kazna od dve do 10 godina zatvora.

 
Lekar: Nije bilo seksa!

Lekar, inače poznati specijalista, tvrdi da seksa između njega i taksiste nije bilo, već da je bio žrtva obesnih ucenjivača, koji su ga skinuli golog i fotografisali. Međutim, nije poznato zbog čega slučaj godinu dana nije prijavljivao policiji. Taksista B. M. je razveden, a veštačenjem je utvrđeno da je „delo počinio u stanju smanjenje uračunljivosti, usled poremećaja ličnosti i afektivnog ponašanja“.

Izvor:Alo
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Wildfire S
Lepo je čuti da još ima veselih i maštovitih porodica u današnjem depresivnom i teškom vremenu kad nikome nije do šale, posebno je dirljivo čuti za jedan jedinstven i druželjubiv odnos između oca i sina.
« Poslednja izmena: 06. Apr 2011, 09:31:38 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
 Smile

O Boze, pa ovoga ima i u Srbiji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia C5-00
posebno je dirljivo čuti za jedan jedinstven i druželjubiv odnos između oca i sina.

Слажем се... код нас је блискост оца и сина неуобичајена, а и продуктивна сарадња није честа..
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
SonyEricsson C902
Citat
O Boze, pa ovoga ima i u Srbiji...

 Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 3220
Pa tu se ne zna ko  koga... Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Alo mi ne uliva poverenje. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
O Boze, pa ovoga ima i u Srbiji...

 Smile

Znam znam, samo ne zelim da poverujem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2411
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
Lepo je čuti da još ima veselih i maštovitih porodica u današnjem depresivnom i teškom vremenu kad nikome nije do šale, posebno je dirljivo čuti za jedan jedinstven i druželjubiv odnos između oca i sina.
Smile
IP sačuvana
social share
Roses are red. Violets are blue. I have a gun. Get in the car.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.18
Smile

O Boze, pa ovoga ima i u Srbiji...

I da neko jos kaze kako Srbi ne prate vodece svetske trendove    Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:23:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.