Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:13:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snimak zrake iz piramide, autentican !!  (Pročitano 10304 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
SonyEricsson K610i
Ma daj... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Kad vidim ovakvu raspravu uvek se setim Kolumba.

Dao covek proracune, pokazuje ljudima kroz prozor itd. Ali jednostavno ljudi mu ne veruju da je zemlja okrugla.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Ja verujem da to moze da se objasni jonizacijom materije.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Kad vidim ovakvu raspravu uvek se setim Kolumba.

Dao covek proracune, pokazuje ljudima kroz prozor itd. Ali jednostavno ljudi mu ne veruju da je zemlja okrugla.

+

Мени су бољи коментари "мало је вероватно, скоро немогуће, али не искључујем могућност да су у праву". То је оно "бићу у праву коко год да окренеш".

Ја свакако верујем у овакве ствари.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0

Мени су бољи коментари "мало је вероватно, скоро немогуће, али не искључујем могућност да су у праву". То је оно "бићу у праву коко год да окренеш".

Ја свакако верујем у овакве ствари.

Pošto sam ovakav komentar ja dao, da obrazložim. Smile

Ja posmatram činjenice, realnost postoji nezavisno od bilo čijeg verovanja. Ne radi se ovde o tome da li neko veruje u zrak, ili ne, on se desio, ili se nije desio nezavisno od nas. Ne mogu ozbiljno da shvatim sliku na kojoj je predstavljena scena kao iz završnice Serious Sam-a. Još samo oni roboti i zmajevi da se pojave i scena je kompletna.

Ako se i jeste desio, sigurno postoji racionalno objašnjenje, ma koliko ono neverovatno bilo. Upravo zato što je objašnjenje ekstremno neverovatno (uključuje vanzemaljce i tehnologiju kakvu mi ne posedujemo), događaj je malo verovatan. Sakrili su tehnologilu koja daje zrak, a sam zrak učinili vidljivim. Mnogo muke za dve kontradiktorne radnje.

Nije mi stalo da budem u pravu u svakom slučaju, već da saznam istinu.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 1069
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Alcatel G16x
Ne, nema dileme, sve je autentično i istinito. Kreću signali sa zemlje

ajfonom zabeleženi fenomen u kojem snop svetlosti prolazi kroz debeli kamen, ili da ga sam kamen emituje.

A ko kaze da svetlost ide iz kamena? Mozda ide ka kamenu....
IP sačuvana
social share
39.min Bozic Petar (Partizan mt:s) missed dunk
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77

Мени су бољи коментари "мало је вероватно, скоро немогуће, али не искључујем могућност да су у праву". То је оно "бићу у праву коко год да окренеш".

Ја свакако верујем у овакве ствари.

Pošto sam ovakav komentar ja dao, da obrazložim. Smile

Ja posmatram činjenice, realnost postoji nezavisno od bilo čijeg verovanja. Ne radi se ovde o tome da li neko veruje u zrak, ili ne, on se desio, ili se nije desio nezavisno od nas. Ne mogu ozbiljno da shvatim sliku na kojoj je predstavljena scena kao iz završnice Serious Sam-a. Još samo oni roboti i zmajevi da se pojave i scena je kompletna.

Ako se i jeste desio, sigurno postoji racionalno objašnjenje, ma koliko ono neverovatno bilo. Upravo zato što je objašnjenje ekstremno neverovatno (uključuje vanzemaljce i tehnologiju kakvu mi ne posedujemo), događaj je malo verovatan. Sakrili su tehnologilu koja daje zrak, a sam zrak učinili vidljivim. Mnogo muke za dve kontradiktorne radnje.

Nije mi stalo da budem u pravu u svakom slučaju, već da saznam istinu.

Ма невезано само за овај случај, већ се такви коментари виђају код било којег другог, од било кога. Нисам конкретно на тебе мислио, већ уопштено.

Па сад... шта су чињенице и реалност? Можда је баш та "жива" светлост реалност и чињеница.
Кажеш, ако је објашњење екстремно невероватно, онда је и сам догађај мало вероватан? Како онда објаснити цртеже по пољу?

Одмах да се оградим, пошто има оних који неизлечиво мисле како ја некоме намећем мишљења другима и да их сматрам лудима уколико не мисле као ја... није ми то намера.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0
Citat
Како онда објаснити цртеже по пољу?

Koje crteze po polju? Smile 
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Nakon gotovo tri godine ispitivanja stručnjaci su se složili da je fotka autentična

Drzimo se cinjenica, zrak je stvaran. Za te tri, godine su sigurno uzeli u obzir sve sto ce tebi pasti na pamet u ovih pet minuta.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Citat
Како онда објаснити цртеже по пољу?

Koje crteze po polju? Smile 

Ја што сам шарао мокраћом.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 18:13:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.