Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snima se "Ni na nebu ni na zemlji 2"  (Pročitano 3507 puta)
01. Sep 2009, 03:30:30
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Scenarista filma "Ni na nebu ni na zemlji" Dušan Jelić priprema se da posle skoro 15 godina snimi njegov nastavak, preuzevši ulogu režisera umesto Miše Radivojevića.
Jelić je rekao da je završio scenario za nastavak "Ni na nebu ni na zemlji", koji bi trebalo da kao režiser i producent počne da snima ove jeseni, dok bi film premijerno bio prikazan na jesen 2010. godine.

-Prema njegovim rečima, postoji mogućnost da početak snimanja bude odložen za proleće sledeće godine u "zavisnosti od pojave gripa ili finansijske situacije" ove jeseni.
Prema scenariju Jelića i njegovog saradnika Ivana Panića, Radivojević je 1994. godine režirao "Ni na nebu ni na zemlji", priču o arhitekti Nikoli (Svetozar Cvetković) u ratovima i sankcijama okruženom Beogradu, kojem ne pomaže da se iščupa iz emotivnog beznađa ni veza sa zgodnom devojkom (Bojana Maljević).
"Drugi deo biće nastavak priče o Nikoli. Film će biti mnogo brži i zanimljiviji sa puno akcije, muzike i seksa. Nikola ponovo upoznaje ljubav koja mu neće biti uzvraćena i ponovo dolazi u sukob sa ljudima sa druge stane zakona. Biće to akciona drama, jeziva priča, užasno mučna, sa katarzom", rekao je Jelić.
Radivojević neće režirati nastavak "Ni na nebu ni na zemlji", jer Jelić kaže da "njega nije zanimalo da radi drugi deo".
Upitan zašto je trebalo 15 godina da se odluči da radi nastavak "Ni na nebu ni na zemlji", Jelić je rekao: "Priča je mene mučila već dugo godina, ali trebalo je vremena da se 'skocka'. Film je u meni sazrevao. Da je bilo ranije bilo bi prebrzo".
Jelić kaže da se nada da će ulogu Nikole opet igrati Cvetković, a da će se u ekipi naći i Dragan Nikolić, Aleksandar Berček, Bane Vidaković, Boris Milivojević i Ana Sakić, dok bi glavna ženska uloga trebalo da pripadne nekoj 20-godišnjakinji koja će biti određena na kastingu.
Prvi film "Ni na nebu ni na zemlji" ostao je upamćen i po muzici Momčila Bajagića-Bajage, čije je pesma "Moji drugovi" postala evergrin. Jelić kaže da je razgovarao sa Bajagom i da je muzičar voljan da radi muziku i za nastavak.
Jeliću će ze mesec dana izaći i roman "Ljubavnica, kurva, osvetnica" "krimi drama nabijena seksom" za izdavačku kuću "Prometej" iz Zemuna.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Šta mislite o novoj modi snimanja nastavaka u nas.Izvinjavam se ako sam ovo loše postavio,Ovo mi je prva postavljena tema.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Mislim da je to posledica praznih dzepova i ujedno nedostatka novih ideja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mislim...sta ih je spopalo pa sad svi hoce da snimaju nastavke?
tako rade ameri pa to valja? Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia c5
Drugi deo?  Smile Svasta jos necu procitati. Smile Da,tu bas ima materijala za nastavak. Smile Samo napred Jelicu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
mislim...sta ih je spopalo pa sad svi hoce da snimaju nastavke?
tako rade ameri pa to valja? Smile
Bio sam na filmskom festivalu u Nisu, i mislim da su svi filmovi proamasaj. Mislim mogu da prodju par...

Ali kad bolje razmislim nijedan.....

Pa verovatno pokusavaju da od vec dobrih filmova, naprave nastavak, i uz dobru reklamu dodju do, kakve takve kinte. Nemate pojma koje je nezainteresobanje bilo za "susrete"... Kad je i glumica Mirijana Karanovic u nekom intervjuu na pitanje o ustiscima za nagradu koju je dobila Izjavila, "'ladnim" tonom, da je imala i bolje    Smile  Upropastila ih sve
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Meni izgleda da je nova moda iz Holivuda zahvatila i naš film koji je zadnjih godina zapao u letargiju.Moj prethodnik je rekao da je to nedostatak para i ideja.To je tačno.A šta radi Holivud kad mu nestane ideja.Isto ovo što će,sudeći po najavi, uraditi i Jelić.
  Evo šta o svom nastavku kaže sam autor : "Drugi deo biće nastavak priče o Nikoli. Film će biti mnogo brži i zanimljiviji sa puno akcije, muzike i seksa. Nikola ponovo upoznaje ljubav koja mu neće biti uzvraćena i ponovo dolazi u sukob sa ljudima sa druge stane zakona. Biće to akciona drama, jeziva priča, užasno mučna, sa katarzom".
  Ako ovo nije proveren recept Holivuda onda ne znam šta je.Pitam se samo da li mu je za jednu ovakvu"ideju"trebalo 15 godina.Ili možda misli da živi 1000 godina kad mu je potreban ovoliki razmak između realizacije dva filma.Možda će ovo biti dobar film a možda opet bude bleda kopije druge kopije.
 
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia c5
Definivno da je proslo previse vremena. Smile Ja sam 80-to godiste,gledao sam ga na premijeri i bio sam valjda osnovna skola.  Smile Mislim,ko se ovog filma seca?  Smile Soundtrack-a se svi secaju ali filma i radnje tesko,mislm na mladju generaciju naravno.Ne znam,mozda i nisam u pravu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
  Film se dosta reprizirao i možda ga je neko od mlađe generacije i zapamtio.Dobro si setio Bajage koji je takođe nešto presušio sa idejama u poslednje vreme.Da li neko može da zamisli,kako sam Jelić kaže,akcionu dramu,jezivu priču,užasno mučnu,i sa katarzom, u kojoj svira i peva Bajaga.Teško,vrlo teško.Zamislite scene iz Srpskog filma(na to mi liči najava)koji se može videti na netu, sa Bajaginom muzikom koja se non-stop čuje.U ovom slučaju mogu da se zapitam ko je tu lud,ko zbunjen a ko normalan.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple 5
Odakle si preneo informaciju o nastavku filma.U tvom postu ne vidim izvor.Mislim da ovaj film nema smisla nastavljati jer nema vise sta da se kaze,osim da ispadne sranje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.