Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SMSmanija ili SMS vs Osnovi bontona  (Pročitano 2570 puta)
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Apple iPhone 12, S21
licno, nikada u zivotu nisam kontaktirao sms-om, a da mi je trebala usluga tog tipa sa te strane...
mislim da je to malo glupo, eventualno neki sms, posle nekoliko neuspelih poziva, cisto da taj neko zna ko ga je zvao, ali i to je izlisno, ako sam ga vec zvao dva-tri puta, ima propustene pozive, skontace...

@bulma, mislim da bi trebao, kao ozbiljan majstor, da oducis ljude od sms-ova kao komunikacije i kontakta...

nista drugari da se dokucavate...

a onaj ko nema kredita da kontaktira majstora...odakle mu pare da ga plati??

to je moj stav, i svestan sam da su ovo teska vremena, i da je svaki klijent bitan, ali neke granice ipak postojati moraju...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Hvala, Sandra, i da znas da ti je to sa odgovorom dobra, ako ne i odlicna ideja. Hvala jos jedanput! Smiley


Gledaj, da ti kazem. Ti moras malo da podilazis musteriji, ne smes da je "otreses" preko telefona a posto nama privatnicima treba svaki dinar u ovo danasnje vreme najbolje je da im posaljes jedan sms u kojem ces im reci da te nazovu jer imas posla. Em sto ces se ti pokazati kao kulturan covek koji postuje svaku musteriju em ces im dati do znanja da RADIS i da imas posla. Sto je svakome vrlo bitno kad cuje, jer automatski pomisli kako si majstor svoga posla jer toliko radis. To su ti male takticko-opticke varke  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
samo pozivi,SMS je za druge svrhe Smile
a i baš je neozbiljno
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Bosch 11316EVS
Jes' glupo. Ja bih takve odmah brisao da nije oskudacija pa mora covek da gleda svaku paru.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
U Decembru mesecu sam imao nula poziva, 7 sms-ova i tri poruke upucene preko Fejsbuka (?!?) na temu da dodjem zarad popravke racunara! Da li je kriza ovome kriva ili sta je vec u pitanju - ne znam, ali cinjenica je da su ljudi u mojem okruzenju postali blago receno - nevaspitani! Uzgred, iako sam hteo poslusati Sandrin savet - khm nisam imao kredita za ovu galantnu gospodu. Tako su sve sms poruke sa moje strane bile ignorisane! A tako i treba! Smile
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Sve je to u redu bulma ali moras malo da investiras u sebe radi posla. Da meni treba neko za racunar i da mi dodjes ti sa onakvim unimerom ili da mi kazes da nemas kredita za sms, ne znam da li bi te preporucio nekome ili te zvao drugi put.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Onaj unimer je meni hleb stavljao na sto u najbukvalnijem smislu te reci i i dalje to radi bez obzira na njegov ofucan izgled. Shvatam ja o cemu ti govoris ali ne vidim nacin realizacije tvog saveta posto u Decembru mesecu fakticki nisam ni radio, toliko nije bilo posla. Mislim, prvi put u zivotu nemam za dopunu za mobilni (a jako sam stedljiv po prirodi, zaista). I to sto nemam kredita nije moja krivica nego snobizam ljudi sto me okruzuju.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2011, 03:40:13 od BulmaSoft »
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Ako je tih 7 SMS-ova znacilo 7 potencijalnih poslova od po 5-10eura minimum, znaci da si kraci za 35-70 eura. Ja sam za potrebe privatnog posla kupio laptop, a realno mi ne treba. Pa krimp klesta od 40 eura, iako ima i onih od 10e. Pa lepu kutiju za alat, unimer koji mirise na latinoamericku glumicu, itd.

Znam da ti je situacija takva kakva jeste ali ne mozes od nula dinara da napravis 10 dinara.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2366
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.21665
Iz principa necu da odgovaram na SMSove koje je neko poslao serviseru. Sandrina ideja ima smisla, ali ce na zalost morati da saceka prvu narednu zaradu koja ce biti ko-zna-kad. Zar stvarno mislis da bi mi platio neko ko skrtari na pozivu? A pri tome mislim na kratak razgovor, samo da opise problem i izdiktira adresu, nista vise. Uzgred, onaj kartonski punjac na slici s unimerom nije za mene nego ga jedna musterija trazila, ali da ne plati!
IP sačuvana
social share
::: BulmaSoft - dokazana TuziBaba Burek Foruma! ::::
: Mislite o tome pre nego sto pocnete da vredjate! :
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Nisam ni mislio da otpocnes chat sa njim/njom preko SMS-ova, dovoljno ce biti: "Trenutno radim, pozovite me oko 17h" ili slicno.
Kod koga god sam radio, a da mi nije bio rodjak/drug, uvek sam uspeo da naplatim. U dosta slucajeva su ljudi insistirali da im odmah kazem koliko usluga kosta, pa mi odmah placali, valjda da im posle ne bih trazio jos para ili sta vec.

Sto se tice SMS-ova ja bi ih verovatno oterao u PM ali kad nemas izbora, kad bukvalno zavisis od toga, moras na ovaj ili onaj nacin da odreagujes ili gubis potencijalni posao.

A za onaj punjac od kartona je glupo i komentarisati. Bilo bi vece cudo kad bi nekom prodao ono. U eri mobilnih telefona kad kineski punjac kosta 300-400 dinara neko ce od tebe da kupi kartonski punjac? Da, sigurno.

Bulma, ja te ne zajebavam, dajem ti dobronamerne savete. Ne zivimo u istim gradovima i ni na koji nacin ne mozes da utices na moj posao. Ako ne ulazes u sebe i svoja sredstva za rad, bice ti samo gore. Ako ignorises potencijalni posao, a nemas hleba na stolu, onda je to tvoj problem, a ne tih slepaca sto ti salju sms.

Lepo sam ti rekao na jednoj temi, umrezi raju u okolini, digni neki kanter server i poturaj to klincima, 5 e mesecno, svako ce hteti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.