Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SMS citanje poruka  (Pročitano 24961 puta)
13. Sep 2010, 17:52:30
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Molim vas za pomoc, naime trebao bih nekako da pratim s kim mi se dijete dopisuje tj, trenutno sam mu oduzeo telefon ali je sve obrisano, mislim da je upao u jako lose drustvo. Ako neko zna neki jednostavan metod da mu kopiram poruke ili pozive na memorijsku karticu koja je u njegovom telefonu a koju bih ja kasnije mogao iscitati ili bilo koji drugi metod ako vam je poznat.
Mozete mi poslati poruku i na PP ako imate neko rjesenje.
Hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
MTS ima foru da sve poslate i primljene poruke šalje na zadati e-mail...

postoji uređaj za presretanje SMS poruka, naravno, potpuno je ilegalan i košta oko 200 evra
Postoji i tzv. drenova budža, odnosno toljaga ili batina, najjeftiniji i najefikasniji metod, svakako
« Poslednja izmena: 13. Sep 2010, 18:13:13 od Дулаћ »
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
MTS ima foru da sve poslate i primljene poruke šalje na zadati e-mail...

postoji uređaj za presretanje SMS poruka, naravno, potpuno je ilegalan i košta oko 200 evra
Postoji i tzv. drenova budža, odnosno toljaga ili batina, najjeftiniji i najefikasniji metod, svakako

Nema internet na telefonu da bi slao sms na e-mail. Gdje ima da se nabavi taj uredjaj za presretanje (na PP). Eh, odavno je batina radila al ne vrijedi. U pitanju je m-tel RS.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Sony xperia
Koliko znam, sve se to cuva u Telekomu ili preko koga ste vec. Ne samo SMS-ovi vec i prostorna pozicija, gde je bio telefon tog i tog dan u toliko i toliko sati, pozvi koji su bili, pa iako su sakriveni, oni jesu za onog ko je primio poziv, ne i za Telekom ...

A koji bi telefon to pamtio kao back up, zaista u ovom moru danasnjih telefona, ne bih znao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Malo se razumijem u to ali sam mislio da bi se mozda moglo napraviti da samo poruke ili brojeve kopira u neki folder na memorijskoj kartici.
Zvao sam m-tel ali kazu da apsolutno ne postoji baza podataka koja se biljezi za pripejd korisnike, i to je sve, nece ni da pricaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
mob
Sony xperia
Nece, jer ne daju podatke i takve informacije. Kada se ode i prijavi nesto, tipa uznemiravanje, kazu ne moze. A u stvari imaju direktnu vezu sa MUP-om kojima prosledjuju sve to.  Smile Ako nemate nikoga tamo, tesko da mozete izvuci tako nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Sto bi rekli mrka kapa.
Nemogu na citavom netu da nadjem nista za presretaca sms-a.
Imali ko kakav link.
« Poslednja izmena: 13. Sep 2010, 18:56:19 od jubilej »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k800i
ovo mi je interesantno za presretanje poruka moze li neki info na pm dje kupiti kako i sta hvala Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
LG G2
Kod mts ima sms asistent koji kopira i salje na e mail sve sms poruke,zatim,slucajno naleteh na ovaj uredjaj(ne znam da li je efikasan)-  http://www.limundo.com/kupovina/Telefoni/Ostalo/Nokia-5800-Xpress-Music-koga-mozete-prisluskivati-NOV-/1703444.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
video sam oglas za taj uređaj, nalepljen na nekom lokalu, na uglu Cvijićeve i Ruzveltove, to je sve što znam...
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.