Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:53:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smrt  (Pročitano 9017 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ne znam, cudno mi je to tvoje misljenje....
Ako bih znala da mi je ostalo jos malo vremena sigurno ne bih sedela kod kuce kukala i plakala! Trudila bih se ili da prezdravi a ako je to ne moguce onda bih iskoristila da budem sto vise sa prijateljima, rodjacima itd...

Ipak bih vise volela da znam nego da ne znam
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
"Postoje ljudi koji svoje zivote provode bojeci se smrti i ljudi koji oblikuju svoje zivote radujuci se zivotu. Prvi zive - umiruci, dok drugi umiru - ziveci. Bez obzira kada cu umreti, ja imam nameru da umrem - ziveci"!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Smrti se bojim utoliko što ne znam kakav ću je dočekati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
mob
Siemens 
Smrti se ne bojim. Pa svi cemo umreti pre ili kasnije, samo oni koji se plase iste ce sebi skratiti zivot, a to nkako ne zelim.

Kada bih imaojos godinu dan zivota radio bih sve one stvari koje sada ne sme, poput ludih voznji po maistralnim putevima, par ekstremnih stvari i sl.

E to je najtezi deo reci nekome da umirem. Nadam se da to nikada necu morati ciniti, jer ne postoji lep ncin da se to kaze. Ako bih ipak morao to da saopstim nekome, rekao bih bez imalo uvijanja, s tim sto bih odmah izneo i pozitivnu stranu toga *drugi pasus*
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 92
Apsolutno se smrti ne bojim...niti bolesti...Tu se dotice tema eutanazije...kada je bolest u pitanju,ali sam sigurna da bi bilo osoba oko mene koje bi mi ucinile tu najvecu zelju ako sam nepokretna i ako vegetiram...
Da mi kazu da mi jes ostala jos jedna godina...joj...pa gde bi mi bio kraj... Smiley.Pateticno i bizarno zvuci zaista,ali nekada imam utisak da bi u tih godinu dana prozivela takav fenomenalan zivot,da bih ga samo po toj godini i pamtila. To mi je inace i zelja,da ako umirem od neke bolesti zbog koje necu da padnem u krevet,znam koliko mi je vremena ostalo.
Kako bih rekla nekome...hm...zato i ne volim medicinu...jednostavno ne bih rekla...nasla bih nekog drugog da to uradi za mene...ako je u pitanju neka osoba koju ne poznajem. A ako je to u pitanju neka "voljenami" osoba...verujem da bih rekla...i uradila sve na svetu da taj period koji je ostao provedem sa njom/njim u najlepsim trenucima...Jer...ruku na srce,osoba bi provalila posle nekog vremena,osetila bolove ili neke simptome koje nagovestavaju smrt. A do tada bi vec proslo dosta vremena koje je za tu osobu dragoceno.
IP sačuvana
social share
Volim rock, alternativu, prirodu, slobodu misljenja i govora, lepo vreme, srecu, avokado, crveni gerber, semenke, voznju rolera i bicikle, preterivanje, naopakost, vodu................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Najvažnije što treba učiniti jest prihvatiti smrt kao nešto neizbježno i tada nema straha. To lijepo i lako zvuči, no stvarnost je drugačija. Tako se svi bojimo da će smrt možda pre-rano doći i nećemo učiniti sve što smo htjeli i mogli, no paradoksalno je da se svakodnevno dovodimo u smrtnu opasnost.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
Pravoslavni vernik (pod uslovom da je pravi) se ne boji smrti vec samo tezi da dobar odgovor da na strasnom Hristovom sudu.
Zadnju godinu bih proveo u manastiru!
A nekom drugom bih probao da kazem da umire sa sto vise ljubavi!
IP sačuvana
social share
Ja hocu svoj deo!
Necete da me prevarite!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 42
Smrt ima uticaja samo na nas ovodimenzionalni oblik postojanja. Nase "umorne oci", zatvaraju se na zavrsetku procesa odumiranja nasih celija - necelijsko ili nematerijalno nema rok trajanja "definisan od strane proizvodjaca" - prema tome strah, kao konstrukcija misli, uslovljena izlisnom hemijskom reakcijom istog onoga oblika na putu odumiranja; ima veliku sansu da ostane isti i posle zavrsetka procesa. U takvom obliku niti je dobrodosao niti ima svoje opravdanje.
Eutanazija bese spomenuta ?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
1. same smrti, kao necega sto je izvesno i neizbezno se ne plasim... frka mi je samo kako ce to da se dogodi... Secam se da sam se kao klinka sablaznjavala kad neko kaze "Blago njemu... umro je u snu... nema lepse smrti..." Sada kapiram poentu...
2. godinu dana? Proputovala bih svetom... provela sto vise vremena sa prijateljima i porodicom... Pokusala bih da pronadjem mir sa drugima i sa samom sobom. Jednom recju: spokoj.
3. to je gadno... zavisi kakva je dijagnoza... recimo da bih im posavetovala da urade drugi deo onoga sto sam navela pod 2. Da nadju svoj mir. Ne bih ih lagala pricama da medicina napreduje, da je moguce da ce sve biti OK. Jednostavno, sve je u Bozjim rukama. Zato je unutrasnji mir najbitniji...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
najvise se plasim smrti...uzasava me...iako je moj zivot tek poceo vec se sad plasim kako ce da se zavrsi...nerazumem u cemu je poenta..rodis se..ides u skolu..ucis..posle radis mucis se celog zivota da bi tebi bilo bolje...odes u zasluzenu penziju i mislis napokon cu da se odmorim od svega...zivis jos par godina...i nema te * u najboljem slucaju( nesto moze da te strefi i pre toga...) i stvarno onda u cemu je poenta...sve sto si radio sticao...sve tvoje stvari..ljudi koji su ti dragi..sve ostavljas za sobom..nista nemozes da poneses u grob...i gde onda ides...sta se onda desava...niko nezna...to neznanje me ubija..ok mozda zvuci sebicno..ali kad bi postojao nacin...stvarno bi zelela da zivim zauvek..nezelim da umrem..ali niko od nas nezna..kad ce mu se desiti...neizvesnost stvarno ponekad ubija...koja je svrha uopste ljudskog zivota...produzetak vrste...osecam se ko jedna bubica u ovom velikom ljudskom mravinjaku...i jos uvek neznam sta ce me zgaziti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:53:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.