Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: smrt na terenu  (Pročitano 3855 puta)
27. Jan 2004, 01:08:34
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Napadač Benfike i mađarski reprezentativac Mikloš Feher preminuo je u nedelju uveče u Lisabonu posle srčanog udara koji je doživeo na utakmici portugalskog prvenstva između Benfike i Vitorie iz Gimaraeša. Feher je kolabirao tokom utakmice (ušao u igru u 60. minutu), a lekari posle višečasovne intervencije nisu uspeli da ga povrate i on je u 23.10 h preminuo. 24-godišnji Feher igrao je 25 puta za Mađarsku, a u Benfiku je prešao prošle godine pošto je 4 sezone nastupao za Porto (u dva navrata igrao kao pozajmljen igrač u Salgeirošu i Bragi). Ovo je već drugi smrtni slučaj na fudbalskom terenu u poslednjih 6 meseci, pošto je u junu 2003. u Lionu tokom utakmice Kamerun-Kolumbija na sličan način preminuo i Mark Vivien Foe. Na slici, Hoze Antonio Kamačo, trener Benfike, plače posle potvrde lekara da je njegov igrač Mikloš Feher preminuo.





(02. May 2007, 21:45:21)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
profesionalni sport polako ide ka dnu.
Stalni napori i igranje i naprezanje pod jakim lekovima uzima svoj danak.
na zalost ne verujem da ce se ljudi koji ulazu veliki novac u sport razalostiti nad sudbinom ovih fudbalera.
I mi smo pre godinu ili dve imali primer igraca Crvene Zvezde koji je preminuo na treningu.
Navodno srcani udar, ali sumnja jos uvek postoji, gde ima i dima ima i vatre ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Hmm... Kolabirao...
Novac trazi zrtve, publika krv.
Pogledajte NFL. Ko od igraca prezivi 50tu godinu?
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 738
jebiga...to je sport u ovom vremenu....kes gura ali telo ne moze...
IP sačuvana
social share

Pet the pussy...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Foae i on za 7 meseci, jako jako tuzno Smile
Pre par godina je u BG-u na tashu na nekom turniru isto jedan decko samo pao i kraj Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 768
mob
Siemens c60
Citat: Leggy
Hmm... Kolabirao...
Novac trazi zrtve, publika krv.
Pogledajte NFL. Ko od igraca prezivi 50tu godinu?


A tu nisi u pravu.
Ako neko od vas prati NFL ukapirace, da i pored silnih grubosti koje sa sobom nosi ovaj sport, ima mnogo manje povreda nego recimo u evropskom fudbalu. Ti igraci jednostavno paze, jedni na druge.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Shit hapens
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Citat: Scoop

A tu nisi u pravu.
Ako neko od vas prati NFL ukapirace, da i pored silnih grubosti koje sa sobom nosi ovaj sport, ima mnogo manje povreda nego recimo u evropskom fudbalu. Ti igraci jednostavno paze, jedni na druge.


Ko je govorio o povredama na terenu? Poceli smo sa temom da je onaj fudbaler kolabirao, ne da ga je neko povredio.

Znaci, kad sam govorio o NFLu, mislio sam na hemijska sredstva koja oni uzimaju, koja uticu na rad srca i vecinom ne prezive kriticne godine od 50, umiru od srcke.

Inace, kako bi bez hemije neko tezak 300lbs pretrcao 100 yardi za manje od 10 s????
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Strasno, zaista. Mladi ljudi sve vise umiru sto od infarkta, sto od mozdanog udara (sina kevine prijateljice su zatekli roditelji po povratku iz vikendice posle par dana kako sedi pred upaljenim tv-om, umro od mozdane kapi, a decko imao 24. godine, nit` pio, nit` pusio...). Mislim da je sveukupno zivotno okruzenje postalo jako stresno i ubrzano i da neki ljudi samo puknu gde su najtanji.  Smile
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Hm, meni se cesto jako ulupa srce... Danas sam npr imao 200 puls na treningu Smile Ali ta lupanja se desavaju i posle treninga tako da sam pomalo plasljiv po tom pitanju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.