Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Smesna strana vol5  (Pročitano 1150 puta)
03. Jun 2005, 12:52:52
Pocetnik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 13
  " Idu dva klosara ulicom. Iznenada spaze povracku. Prvi klosar skoci na nju i pojede sve. Drugi klosar mu tada kaze: - Fuj al' si 'alapljiv, progut'o si dlaku. Na to se prvi klosar zgadi i ispovraca. Sada drugi klosar skoci na povracku i pojede sve, rekavsi: - Bas ti hvala sto si mi podgrejao!"

  " Dolazi covek u mesaru i pita mesara: -Dobar dan, dajte mi molim vas pola kilograma Srbetine. Mesar dakako uzme komad mesa iz hladnjace i pocne seci satarom. Odmeri pola kilograma i pocne da uvija u celofan. Tip ga usput pita: -Jel' to sveze? Mesar odgovori: -Kako da ne, sad smo ga skinuli sa ljuljaske."

  " Upada cetnik u muslimanski vrtic.- Deco, jel znate vi ko sam ja?- Branko Kockica???!!!- DA! RATATATATATATATATATIRA!!!!"

  " Kolje cetnik dete, a izlazi majka: - Majstore, moze kafica?"
  " Uhvati cetnik muslimance, izvuce sablju, pa ga ljutito pita: - Mali, jel se plasis ti ovog noza!!!?? - Plasim se ciko... A cetnik se raznezi, pa kaze: - Nista se ti ne boj, ima cika za tebe i manji..."

  " Vic iz Cernobilja:- Mama, mama, meni raste treca sisa!- E, boli me kurac!"
  " Vic iz Cernobilja (2):- Sin pita tatu: Tata, tata, sta je to cernobilj?. - Nista, sine, kaze tata, i pomiluje ga po glavama."

  " Mama se penje uz stepenice i drzi dete za jednu nogu, a glava mu udara o stepenice. Komsinica dovikuje: - Spasce mu kapica, komsinice! Mama joj odgovara: - Ne brinite, zakucala sam je."

  " Odsekli Muji ruku, toliko ga je to pogodilo da je izasao na terasu i taman se spremi da skoci da se ubije kad primeti na susednoj terasi Hasu bez obe ruke kako igra Lambadu. Bre Haso, meni odsekli ruku, pa sam odlucio da se ubijem a ti nemas obe pa igras ... Igrao bi i ti da te svrbi dupe!"

  " Princeza Dijana je bila u poseti ratnim vojnim invalidima u Sarajevu a sada je otisla u posetu RATNIM ZRTVAMA. "

  " Za vreme sluzenja vojnog roka Peri je umro iznenada otac. Zapovednik je smislio najlaksi nacin kako mu to reci. Vojnike je pozvao u kolonu i rekao: 'Svi vi koji imate oca istupute. Pero kud ces ti.' "

  " Dodje slepac u prodavnicu, sa psom. I pocne da ga vrti iznad glave na uzici da se sve prasilo okolo... I pita ga prodavacica: Pa dobro covece, sto radite?! Na to ce slepac: Nista posebno... Razgledam... "

  " Jeste li culi da je princeza Dajana bila na radiju ?- I na sofersajbi. "
  " Sta bi sad radila Ledi Di da je ziva ? - Grebala bi po kovcegu . "
  " Dolazi covek sa nozem u ledjima i vapi: -Doktore pomagaj.. -Zaboravi, proslo je tri i ne radim -Molim te doktore, krvarim -Ma nema sanse, tri i fajront - Doktore umrecu... -Dobro dodji ovamo. Izvadi mu noz i zabije u oko. - E tako. Idi sad kod ocnog on radi do pet."

  " Ivica napunio 18 godina i ido kod mame da mu da 50 dm da se prvi put pojebe... Mama mu da, na sistem, da mora mali nesto po prvi put jebati kad je punoletan. I tako on dobije 50 dm i ode kod bake na kolace, i isprica ti on njoj sve. Na to mu baka predzi da on nju jebe, pa ce i da jebe i da mu ostanu 50 dm. On pristane, i predju oni na posao, kad ono sve hrapavo, suvo, Ivici sav kurac bude izgreban... I on, ajde nekako svrsi i ode kuci. Sutradan on opet ode majci i kaze da niko nije hteo da se jebe za samo 50 DM, pa joj trazi 100DM. Ona mu da, misleci, da bi ipak trebao za prvi put i nesto dobro jebat. I on opet ode baki i ona mu opet predlozi isti dogovor. On pristane misleci da sad kad se vec drugi put jebe, da ce biti bolje jer je sada, kao iskusan. I vidi stvarno, sad sve klizi... Jednostavno on gustira... Isprobava sve poloaje, jednostavno je predivno kako klizi. I on nakon 10 orgazama napokon se umori i obuce... Sad ga normalno zanima kako to da je sad sve klizilo, a juce sve bilo hrapavo. I pita on to baku, a baka odgovori: NAKON SVAKE KRASTE - IDE GNOJ "

  " Razgovaraju dva grobara: Jebote, jutros mi je stigla jedna zenska imala je picku ko krastavac. Kaze drugi: Sta tako veliku? - Ne, tako kiselu. "

  " Pricaju tri narastaja kurvi, cerka, mama i baka kurva. I zali im se cerka Danas za pusenje dobijem jedva 5 dolara. Ma nije to nista kaze mama U moje vreme smo za to dobijali 5 centi. Ma ni to nije nista na to ce baka u moje vreme smo bili sretni da stavimo nesto toplo u zeludac "

  " Stoji mala devojcica uplakana na ulici, pored nje mama lezi mrtva, a otac joj sav u krvi, do mame. Naidje muskarac, i brizno upita malu: Malena, sta se dogodilo? - Mamu mi je ugrizla zmija i pala je mrtva, a tata uzme sekiru i napadne zmiju, ali se udari u nogu i iskrvari.... Na to se tip uhvati za slic, i pocne da vadi kurac: E, mala... Nije ti danas dan... "

  " Dolazi covek kod lekara i kaze mu: -Doktore, meni je jedno jaje poplavelo. Gleda doktor, pa ce on: -Mi to moramo da odsecemo. I odsece mu jaje. Posle nekog vremena dolazi on opet kod lekara: -Doktore, meni je sad poplavelo i ovo drugo jaje. Sta da radimo? Doktor ce njemu posle detaljne analize: -Moracu i ovo da odsecem. I odsece mu i drugo jaje. Proslo neko vreme pa ce opet ovaj kod lekara. Pa ce njemu doktor: -Sta je sada bilo? -Ne znam, sada mi je poplavela leva noga. -Daj da ja to bolje pogledam. Gledao doktor gledao pa ce njemu: -Jaoo, pa tebi pantalone ispustaju boju. "

  " Razgovaraju dva pedofila.- Kako imam mladu picku. Ima samo tri godine. - I tebi je to mlado. Pa to hoda."

  " Vodi pedofil devojcicu duboko u sumu. - Joooj, ciko, kako je strasna ova suuuma... - Ma daj cuti, kako ce tek biti meni kad se posle budem sam vracao! "

  " Dele dva debila bombone: - Jedan meni, jedan tebi, jedan meni, jedan tebi, jedan meni, jedan meni, jedan meni... A drugi ga prekine:- A jedan tebi? "

  " Pada beba sa vrha zgrade... Sreca!!! Zakacila se okom za kuku...."
  " Razgovaraju gluv, slep i hrom covek:- Gluv: Cuo sam da ce da bude rat!- Slep: Ce da vidimo.- Hrom: Sta da vidimo, ajde odmah da bezimo!"
  " Dosli bozicni praznici. Roditelji sinu i cerkici kupili poklone i stavili ih pod jelku. Dolazi sin i uzima jedan paket. - To je za sestru - kaze mu mama. - Dobro, uzecu ovaj - kaze decko. - I taj je za sestru. - A ovaj... - I taj... - Pa koji je moj... - Onaj mali...I tako brat je sedeo na stolici, igrao se sa svojom igrackicom, jo-joom, i gledao sestru kako se zabavlja...- Ti nemas ovoliko igracaka kao jaaaaaa - podjebavala ga je sestra. - Jebiga, neko ima jo-jo, a neko leukemiju..."

  " Vozi covek Volvo-a, pici oko 200 na sat i iznenada se stvore zaprezna kola ispred njega i on se zestoko zapuca. Izlazi iz olupine i vidi konja kako se ocajnicki batrga u lokvi krvi. Izvadi covek pistolj i ubije ga da se ne muci. Cuje nesto iza, okrene se i vidi seljaka kako skakuce na jednu nogu dok na rame rukom pridrzava drugu i veselo se dere: Nije mi nista, nije mi nista."

  " Poredjao Hitler logorase pa pita prvog:- Koliko si tezak? - 12 kila. - A ti do njega? - 15 kila. - A ti treci? - 18 kila. - (raznezi se i uhvati ga za obraz) A, buci, buci..."

  " Seta se Hitler koncentracionim logorom i padne mu pepeo na rame. Na to ce on:- Ma okani me se covece..."

  " Dolazi Hitler u konc. logor i kaze zatvorenicima Jevrejima: Sutra imate divan sportski dan! A Jevreji se uzbude pa se raspituju, a Hitler ce dalje: Prvo igrate fudbal sa loptom od bodljikave zice na minskom polju, a posle vaterpolo u bazenu sa piranama, a posle idete na zurku... Jedan Jevrej pita: Jao super, a ko svira? HANS mitraljezac... - odgovori Hitler."

  " Na ivici provalije stoji Hitler, a pored njega jato Jevreja. Proziva Adolf jednog po jednog:- Rasiri ruke! - gurne prvog- Digni ruke! - gurne drugog- Ruke uz telo! - gurne treceg...Prilazi mu Gebels: Adolfe zajebi tetris imas telefon."

  " Zasto je Hitler izvrsio samoubistvo?- Stigao mu je racun za gas."
  " Setali se ulicom otac, majka i sin. Odjednom naidje tramvaj i zgazi sina rasturivsi ga pri tome na vise delova. Otac uze glavu i pocne da mu tepa: Sine moj najmiliji, sreco moja... I onda kaze zeni: Hoces li i ti da uzmes glavu da se poslednji put oprostis sa njim? Majka uze glavu, a otac ce na to: Jadac."

  " Poradja se mesareva zena u kuci. Cela familija nestrpljivo ceka ... Najzad, pojavljuje se sretni otac sa bebom u rukama. Pitaju ga rodjaci: Koliko je teska ? Mesar se zbuni, ode u drugu sobu i posle nekog vremena vraca se krvav do lakata i kaze: 2 kila - bez kostiju ! "

  " Sta uradi vozac kamiona kada ugleda grupu decice da prelazi ulicu?- Ukljuci
brisace!"

  " Pricaju 2 ribolovca:- Cujem,ozenio si se.- Da.- Pa,je li lepa?- Nije.- Bogata?- Ne.- Je li barem pametna?- Ne,ali sere OVOLIKE gliste!!"

  " Sta radi slepac pored trafike?- Ceka da izadje 'Trece oko'!"

  " Cerka sva zadihana dotrcava iz skole i sa vrate vice mami:- Mama danas je bilo grozno u skoli. Profesor fizickog mi je dao jedan zato sto nisam mogla da se popnem uz konopac. Mama ti ne znas kako je to tesko... - E cerko moja ne znas ti sta je tesko... Kad sam tebe poradjala to su bile muke nevidjene!Na to se baba umesa u razgovor:- E deco moja, ne znate vi sta su muke... Danas sam biciklom isla na pijacu i na povratku mi se klitoris zapetljao u lanac..."
  " Usla cerkica u kupatilo dok se mama tusirala,i pita:- Jel mama a sta ti je to?- Pa to je zenski polni organ.- A kad cu ja to da imam?- Kada porastes zlato.Malo kasnije,tata se tusira i cerkica ulazi unutra:- Tata,a sta ti je to?- To ti je muski polni organ.- A kad cu ja to da imam?- Strpi se zlato,cim mama ode na posao..."

  " Sta slonica koristi umesto vibratora?- Muhamed Ali-ja!"
  " Po cemu se razlikuju veliki i mali Jevrej?- Veliki duze gori."
  " Kad kurva zna da trba da ide u penziju?- Kad sedne na barsku stolicu i propadne!"

  " Ide baba ulicom sa nozem zabodenim ispod levog kolena i nailazi mladic, pita babu sta joj radi noz ispod kolena.- Baba: E pa sinko htela sam da se ubijem.- Mladic: Pa nozem u koleno?- Baba: Eeeee, reko mi jedan doktor da je srce dva prsta ispod leve sise."

  " Pita cerka oca : Tata, mogu li u grad ? Tata: Mozes sine ako mi popusis kurac. Kerka : Ja bih, tata, ali kako cu kad je tako govnjiv. Tata : Pa sta ti mislis, kako ti je brat posao u bioskop. "

  " Sta je to JEZA?- Spustas se go niz zilet a kocis mudima. "
  " Tip se javlja sefu:- Sefe, ne mogu da dodjem na posao, bolestan sam.- Ma ajde, znas da danas imamo vazan sastanak.- Ali sefe, ja sam STVARNO bolestan!- Ma covece koliko si to bolestan pa propustas sastanak?- Pa, za pocetak, upravo sad jebem svoju petogodisnju cerku!"

  " Sudija: Zasto ste ubili svoju zenu?Optuzeni: Uhvatio sam je da spava sa mojim najboljim prijateljem.Sudija: A sta ste onda uradili vasem prijatelju?Optuzeni: Lupio sam ga novinom po glavi i rekao sam:  Losa kuca! ."

  " Sta je jedna zaba rekla drugoj?- Mmmmm, stvarno imas ukus kao pile!"
  " Dva pedera u baru:- Marki, izgleda da imam nesto u dupetu, mozes li da mi pomognes da to izvadim?Marki se sagne i gurne ruku u dupe.- Dublje!Marki gurne dublje.- Jos dublje!!!- Evo, nasao sam!Marki vadi paket i nadje Rolex sat.- Sta ti Rolex radi u dupetu?- DANAS NAM JE DIVAN DAN..."

  " Peder se budi ujutru,i vidi svog momka kako drka u kesu- Sta to radis?- Pakujem ti rucak!"

  " Kako peder simulira orgazam?- Pljuje partneru u ledja i mumla."
  " Kako spreciti psa da juri sa zenkama?- Uzmes ga i popusis mu kurac."
  " Koja je razlika izmedju Jevreja i torete?- Torta ne vristi kad je gurnes u pec."
  " Koja je razlika izmedju crnca i gume?- Guma ne peva kad na nju stavis lance."
  " Koja je razlika izmedju Majkla Dzeksona i plasticne kese?- Jedno je belo, plasticno i opasno po vasu decu. Drugo je plasticna kesa."
  " Sta radis nakon sto silujes slepu gluvonemu devojku?- Polomis joj ruke, da ne kaze mami."
  " Sta ima 2 noge i krvari?- Polovina psa."
  " Porodica sadista (tata, mama i sincic) krenula na put. Vozeci po krivinama, kola su se naginjala cas na jednu, cas na drugu stranu. U jednoj krivini, kad su se kola nagla na maminu stranu, klinac otvori vrata i uzviknu:  Gurni je, gurni je!  Otac je gurnu i majka pade u provaliju. Na to sin poce da place iz sveg glasa. -  Pa sta ti je, kaze otac, gurnuo sam je kao sto si hteo?  -  Da, ali nisam video kako je paaallllaaaa! "
" U ratu granata vojniku otkinula nogu i on urlice od bolova. Prilazi mu drugi vojnik i dreknu na njega: Sta se dernjas? Granata ti je otkinula samo nogu. Onom tamo je otkinula glavu pa cuti. "

  " Javili coveku da mu se rodio sin. On brzo otrca u porodiliste. Tamo ga doceka sestra. On skoci na nju da mu pokaze dete:- Dajte sestro da vidim sincinu! - Znate, kako da vam kazem, ovaj, znate vas sin nema ruke... - Nema veze, glavno da je musko! - Znate, on nema ni noge, stvarno mi je zao... - Nema veze, glavno da je musko! - Znate, i to je stvar shvatanja, ali on nema ni trup... - Nema veze, dete je dete! - Kako da vam kazem, znate on nema ni glavu... - Pa sta ima, ako boga znate! - Znate, kako da vam kazem, ima samo oci, ovde u tegli... - Covek sa suzama u ocima pogleda teglu i pocne da mase sinu:- Mali, sincicu moj ...- Zao mi je gospodine, slep je od rodjenja! "

  " Kakve boje su oci moje sestre? pita sin majku.- Plave, sine. - E nije, nego crvene! - Rece decko pokazujuci oba oka u ruci. "

  " Kako znas da deda mraz nije Jevrej?- On ulazi u dimljak a Jevreji izlaze iz dimnjaka."
  " Mama, mama, sta je to orgazam?- Neznam, sine, pitaj tatu?"
  " Mama, mama, sta je to ninfomanka?- Cuti sine, i skini babu sa kvake."
  " Mama, mama, sto guramo taj auto niz liticu?- Cuti sine, probudices tatu."
  " Mama, mama, sto tata trci cik-cak niz dvoriste?- Cuti sine, i dodaj mi metak."
  " Mama, mama, dosao je mlekar. Jel imas pare, ili da idem napolje da se igram."
  " Mama, mama, zasto dahces?- Cuti sine, i nastavi da lizes."
  " Mama, mama, sto tata trci niz ulicu?- Cuti sine i nagazi gas."
  " Sine, dodji uz stepenice, kao svaki dobar decko.- Necu mama, opet ces da me gurnes niz njih."
  " Mama, mama, gde su ti nestale kraste sa lica?- Cuti, sine i jedi cornflakes."
  " Mama, mama, ovde je mracno!- Cuti, ili cu opet da pustim vodu."
  " Mama, mama, vrti mi se u glavi!- Cuti, inace cu da ti zakucam i drugo stopalo za pod."
  " Mama, mama a sta je to vestica? - Objasnice ti mama posle vecere, a sada budi dobra dovojcica, stavi nogu na panj, i ako ne budes vristala kao prosli put, dace ti mama najsladje parce od tabana! "
  " Mama, mama, ja mrzim tatu.- Cuti tu, i jedi."
  " Mama, mama, ja vise necu da se igram sa bakom.- Onda, sine, zakopaj njene kosti tamo gde si ih i nasao."
  " Mama, mama, zasto sam ja tako ruzan?- Cuti, i ocesljaj lice."
  " Mama, mama, kad cemo da pozovemo tetka Ednu na veceru?- Strpi se sine, jos ni baku nismo pojeli."
  " Mama, mama, sta je to delikvent?- Cuti sine, zapali cigaru, popi viski, i podeli te karte."
  " Mama, mama, sta ima za rucak?- Cuti, i vrati se u rernu."
  " Mama, mama, sta radis sa tom sekir...? Mama, mama, ne mogu da disem!!!- Odlicno! Radi."
  " Mama, mama, zasto moram da skakucem dok idem?- Cuti, inace cu da ti odsecem i drugu nogu."
  " Mama, mama, baka ima modricu.- Cuti, i jedi oko nje."
  " Mama, mama, Billy nece da pusti moje uvo!- Billy, pustaj! Billy PUSTI!!! Dobro Billy, sad mi daj uvo!"
  " Mama, mama, zasto je tata tako bled?- Cuti i kopaj."
  " Mama, mama, ja ne zelim da idem u Englesku!- Cuti, i plivaj."
  " Mama, mama, ja ne zelim da trcim u krug!- Cuti, inace cu i drugu nogu da ti vezem za pod."
  " Mama, mama, ja necu da idem kod bake!- Cuti, i kopaj."
  " Mama, mama, ja ne zelim da ucim da plivam.- Cuti ili cu opet da te potopim."
  " Mama, mama, ja necu hamburger za veceru.- Cuti, ili cu da sameljem i drugu ruku."
  " Mama, mama, ja mrzim da pijem kecap.- Cuti, i pij pre nego sto se zgrusa."
  " Mama, mama, ja mrzim spagete.- Cuti, inace cu da ti iscupam vene i sa druge ruke."
  " Mama, mama, tata je povracao.- Cuti sine i pozuri, inace ce tvoja sestra da dobije sve lepe komade."
  " Mama, mama, sto ne kupimo mikser?- Cuti sine i zvaci."
  " Mama, mama, Joy grize babine nokte.- Prekinite, inace cu da zatvorim kovceg."
  " Mama, mama, jel mogu da se igram u pesku?- Ne dok ne nadjem bolje mesto da sahranim tatu."
  " Mama, mama, tata gori!- Cuti sine, i donesi manchmellow!"
  " Mama, mama, ja ne zelim da vidim Nijagarine vodopade.- Citi sine i vrati se u bure."
  " Mama, mama, sta je to incest?- Cuti i lizi."
  " Mama, mama, sta je to oralni seks?- Mmmmpphhhfff mfffmmm mmppphhh mppfff."
  " Mama, mama, zasto tata lezi na podu i place?- Cuti i jedi svoj hotdog."
  " Mama, mama, tata je otrovao moju macu!- Sine, mozda je morao.- Ali, obecao mi je da ce da pusti mene!!"
  " Mama, mama, kad cemo da opet jedemo onaj lep, zut puding?- Cuti sine, znas da se bakina noga vise ne gnoji."
  " Mama, mama, hocu da se igram sa klikerima.- Ne mozes, sine, baki sad trebaju staklene oci."
  " Mama, mama, jel mogu sad, sa 16 godina, da nosim brushalter?- Cuti, Alberte..."
  " Mama, mama, jer si sigurna da je ovo pravi nacin da naucim da plivam?- Cuti, i vrati se u vrecu."
  " Mama, mama, zasto seka moze da gleda TV a ja ne mogu?- Cuti, inace cu i tebi da iskopam oci."
  " Mama, mama, nemoj da me guras prema otvoru za LLLLIIIIIFFFFFFTTTTTTTT!!!!!!"
  " Mama, mama, zasto ja nemam veliku stvar medju nogama, kao tata?- Imaces, Lucija, kad porastes."
  " Mama, mama, zasto slavimo bozic u julu?- Cuti sine, znas da imas rak."
  " Mama, mama, ja mnogo volim batu.- Dobro, ajde, mozes da uzmes jos jedno parce."
  " Mama, mama, zasto tatin k..... ima tako cudan ukus?- Cuti i dodaj sestri novi tampon."
  " Mama, zasto sam ja crn a ti bela ? - Cuti sine, kakva je to zurka bila, dobro da ne lajes ! "
  " Mama, mama, ja ne volim pecanje.- Cuti i prestani da se migoljis."
  " Mama, mama, jel moze bata da dodje da se igra sa nama?- Sine, znas da bata nema ruke i noge..."
  " Mama, mama, Sizi je pregazio valjak!- U kupatilu sam, samo je gurni ispod vrata."
  " Mama, sta ja to imam? Da li je to kuca?- Nije kuca sine.- Mama, a da li je to maca?- Nije maca sine.- Mama, da nije zeka?- Nije ni zeka, imas rak sine."
  " Tata, tata, sta je to transvestit?- Cuti, i otkopcaj moj brushalter."
  " Tata, tata, sta je to preverznjak?- Cuti i pusi."
  " Mama, jel mogu da ljuljam baku. - Mozes sine.Posle pet minuta....- Mama jel mogu da ljuljam baku.- Mozes sine.Posle novih pet minuta...- Mama, jel mogu da ljuljam baku.- Pa nije ti se baka obesila da bi je ti ljuljao!"
  " Tata, tata, sta je to incest?- Dodji da ti pokazem..."
  " Sta je to: zuto-plavo, na dnu bazena?- Beba sa probusenim pojasom."
  " Sta je to: crno-zeleno-zuto, na dnu bazena?- Ista ta beba, nakon 3 nedelje."
  " Sta je to: crveno-zuto, pluta na povrsini bazena?- Pojas sa probusenom bebom."
  " Sta je to: crveno, sedi u kolicima?- Beba sisa zilet."
  " Sta je to: plavo i sedi u uglu?- Beba u celofanskoj kesi."
  " Kako nauciti bebu da pluta?- Skinuti nogu sa njene glave."
  " Sta je to crveno, mehurasto, i grebe po staklu?- Beba u mikrotalasnoj pecnici."
  " Sta je to plavo, grebe po staklu?- Beba u akvarijumu."
  " Sta je to cadjavo, crno, i strasno smrdi?- Beba zvace produzni kabl.- Beba u kaminu."
  " Sta je to crveno, i ljulja se levo - desno?- Mrtva beba na kuki za meso."
  " Kako znas dali je slon bio u bebinom krevetcu?- Po otiscima stopala na bebinom celu."
  " Sta slonovi koriste kao uloske?- Mrtve bebe."
  " Zasto je beba presla ulicu?- Bila je zavezana za kokosku."
  " Sta ima 4 noge i jednu ruku?- Doberman na decijem igralistu."
  " Sta je zabavnije od zakucavanja beba za ogradu?- Skidanje beba sa ograde."
  " Sta je to crveno-belo-crveno-belo....- Beba u mikseru."
  " Zasto bebi u mikser prvo guras noge?- Da bi video izraz na licu, kad ga ukljcis."
  " Sta se dobije ako se beba kuva 30 minuta?- Caj od majcine dusice."
  " Sta je gore od bebe kontejner?- Deset beba kontejneru.Sta je gore od toga?- Jedna beba 10 kntejnera.A sta je jos gore od toga?- Deset kontejnera u jednoj bebi."
  " Sta da radis sa 4 mrtve bebe i staklenom plocom?- Napravis sto."
  " Dali je lakse da istovaris kamion pun beba, ili kamion pun peska?- Kamion pun beba, jer mozes da koristis vile."
IP sačuvana
social share
"Misao postaje rec.
Rec postaje delo.
Delo postaje navika.
Navika postaje karakter.
Zato brizno pazi
neka tvoje misli
nastaju iz ljubavi,
iz brige za sva
ziva bica."  Buddha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
 Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.