Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li ste gledali emisiju "replika" na b92 ?  (Pročitano 789 puta)
24. Nov 2006, 23:14:45
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 65
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Gledao sam sinoc emisiju  REPLIKa koja je zaista odlicno koncipirana, stim da savetujem voditelju da u sledecim emisijama ne dozvoli politicarima duge i demagoske govore.
  Tema je bila ekonomska politika, ali na zalost o nekim stvarima  nije bilo reci:
1.Gde su one silne milijarde sa Kipra?

2.Drzava iz budzeta vraca Jezdine i Dafinine dugove. Ja i mnogi u ovoj drzavi koji nemaju nikakve veze sa piramidalnim bankama smo kaznjeni jer deo naseg poreza koji placamo ide u te svrhe. Ljudi usli u kockarnicu, zeleci da se obogate izgubili novac i sada sam im ja kriv.

3.U isto vreme radnici su zakonom bili obavezni da uplacuju u zdravstvene, penzione, stambene...fondove. Zdravstvo funkcionise tako sto kada idemo lekaru moramo poneti i plavi koverat, gde nas u isto vreme lekari upucuju na privatne ordinacije ciji su oni vlasnici i koje su (besplatno) opremili sredstvima iz drzavnih zdravstvenih institucija. Ako se uzme u obzir da je zdravlje najvece bogatstvo, onda su oni najveci... Penzioneri su celog radnog veka uplacivali u penzioni fond i kada je doslo vreme da koliko-toliko "uzivaju" pod starim danima drzava ih zive sahranjuje. Jeste da su penzije redovne u odnosu na prethodni period, ali to ne mora da znaci da se u ime toga taj drustveni sloj obezvredjuje. Uostalom koliko je uopste zakonito isplacivati penzije u dva dela? Gde je kamata na drugi deo?
Radni ljudi su celoga radnoga veka uplacivali u stambeni fond a danas zive kao podstanari ili u stambenim objektima koji po propisima EU ne bi bili dozvoljeni ni za svinje. Pre dve godine sam citao da je u "ono doba" jedan radnik od prosecne plate za 16 godina otplatio dvosoban stan.

  Dinkic me je svojom nadobudnoscu zaista neprijatno iznenadio!
Dimitrijevic iz SPO je delovao veoma umereno i strucno pa me ne cudi sto je SPO pobedio kao i prosle nedelje. Naravno da rezultati glasanja gledaoca nisu merodavni u odnosu na celo biracko telo ali je cinjenica da pored Dimitrijevica, SPO ima verovatno najbolje mlade politicare Senica i Sreckovica pa verujem da ce ova stranka biti vazan faktor i u sledecoj vladi. Vlahovic je sigurno bio najbolji ministar u prethodnoj vladi i nadam se da ce biti i u sledecoj, ali je i pored nesumnjive strucnosti delovao nezainteresovano. Mrkonjic je no comment.
rezultati glasanja gledaoca za politicke stranke bili su zanimljivi:
spo 35%, ds 25%,  g17 24%, sps 16%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
1.Gde su one silne milijarde sa Kipra?

Pitaj ove iz DOS-a koji su nakon 5.oktobra rekli da su ushli u trag parama i verovatno ih samo prebacili na svoje rachune  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Nokia N95
Neznam ali smucilo mi se kada sam video Vlahovica kako se uvlaci gradjanima ,bljak odvratno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
koliko sam ja gledao emisiju ds je imao 15% ili 14 % .mada ko zna shta muvaju oni na gay-b-92 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Nije los koncept emisije.Gledao sam par puta.I opet su Radikali posebni.Sve stranke ucestvuju samo oni ne.
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.