Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sluchaj prodaje SARTID-a i kako su zaradili Djindjic&co ...  (Pročitano 6114 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
BlackBerry 
Ja sam jednom nedeljno u ussteelu,u Smederevu poslovno. E pa ovako,to je neiscrpna tema,Amer je uradio dosta toga,ne moze da udje ko hoce,totalne su kontrole,sve je amerikanizovano,ali su prostorije i dalje raspad. Ti ljudi tamo,zaposleni,nisu se bas usrecili od kada su ih ameri kupili. Ali ljudi,ja sam protiv svega toga,ali ti zaposleni su i delom doprineli da dodje do toga. Kralo se na veliko,i moralo je tako da bude. Muvalo se sigurno,ipak je to najjaca firma u Srbiji,ali su zaposleni tamo veoma cudni. Inace,pored ogromnog prostranstva u Radincima(Smederevo),imaju pogone i u Sapcu.... Koji takodje posluju izvanredno.
« Poslednja izmena: 14. Nov 2006, 20:30:05 od proxy »
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Sad mi tu mozemo da raspravljamo o industriji i ekonomiji i da li je trebalo i da li su dobre kacige i sta ti ja znam... A stvar je u tome da su licemerna govna iz sadasnje (konacno pokojne) vlade plasirala tu temu, kao - eto kakvu smo lopovsku vladu imali za vreme Djindjica, ukrali 35 mil $ od Sartida..

Pa samo za plate poslanika zato sto Kostunica nije proglasio pad vlade ce do izbora da ode 3.6 miliona evra...

A koliki je kapital Miskovica i Drakulica i Beka zajedno? Vise nego 100 puta veci od 35 miliona... A sve su to pare sa Kipra, opljackane od srpskog naroda...

Jedini koji nije ojadio ovaj narod je Filip Cepter, koji se, koliko vidim, vise ne pojavljuje, a inace je bio prijatelj pokojnog premijera i jedini od cijeg je novca ova zemlja mogla da ima koristi, ali ovima izgleda nije interesantan, jer nije opljackao zemlju, pa nema potrebe da podmazuje...

I sad mi tu pricamo o USS Steel-u, i nasedamo na DSS-ovske bljuvotine, a Kostunica, koji bi onako nesposoban trunuo u nekoj biblioteci da ga Djindjic nije doveo na vlast, sad negde pije viski sa Miskovicem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
peachwise, apsolutno si u pravu. dodao bih pored dss i g17+, koji su najvise prica o djindjicevom lopovluku lansirali. nisu prestajali da napadaju premijera zbog kolesara i janjusevica, a kad su oni doveli onu bagru davinica, nikom nista. covek je napravio milionsku stetu srbiji, a g17+ sad nema nimalo odgovornosti za kadrovsku politiku. a da ne pominjem aferu kofer sa vice guvernerom i ko zna sta sve jos!
ne mogu da shvatim ljude koji jos mogu da tvrde daje zoran bio lopov!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mishkovic i beko -omiljeni djindjicevi biznismeni Smile Smile ... drakulic dodushe nije ali ....

znachi treba djindjicu i vlahovicu oprostiti tih 12 miliona $ zato shto je on djindjic ili zato shto je nashoj drzavi potrebna takva politika da se ljudi bogate lopovlukom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
bf_109_g_6

u brate, pa ti si zaslepljen mrznjom prema djindjiu do te mere da haluciniras. beko i miskovic su kostunicini ljudi, to mozes da vidis na rts kad daju snimak na kom se vidi kostunicin kabinet. Smile Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
mishkovic i beko -omiljeni djindjicevi biznismeni Smile Smile ... drakulic dodushe nije ali ....

znachi treba djindjicu i vlahovicu oprostiti tih 12 miliona $ zato shto je on djindjic ili zato shto je nashoj drzavi potrebna takva politika da se ljudi bogate lopovlukom ?
Bas me zanima ciji je to bio ministar Milan Beko i za vreme cije vladavine se taj nafatirao para.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
bf_109_g_6

u brate, pa ti si zaslepljen mrznjom prema djindjiu do te mere da haluciniras. beko i miskovic su kostunicini ljudi, to mozes da vidis na rts kad daju snimak na kom se vidi kostunicin kabinet. Smile Smile

Ma pusti ga, on je predizborni DSS element, samo da nesto kaze, da je njih neko pitao za atentat, rekli bi da je Djindjic u stvari skocio sa krova...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Nokia N95
bf_109_g_6  ti nemas druga pametnija posla nego coveka mrtvog da blatis.Sto ti on toliko smeta?Ostavi ga da pociva u miru nesmajnice nijedan.Zvedas malo se raspitaj ciji je kum Milan Beko iznenadices se
« Poslednja izmena: 17. Nov 2006, 22:46:54 od jimy page »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
ma siroma sv .djindjic . on je za zivota bio toliko poshten i chist a ja evo nasho da ga blatim. nego da ja vas pitam : za vreme chije vlade su mishkovic i beko kupili pola srbije i vishestruko umnozili svoj kapital? milosevic,koshtunica .... ne . pogadjajte ponovo Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
ma siroma sv .djindjic . on je za zivota bio toliko poshten i chist a ja evo nasho da ga blatim. nego da ja vas pitam : za vreme chije vlade su mishkovic i beko kupili pola srbije i vishestruko umnozili svoj kapital? milosevic,koshtunica .... ne . pogadjajte ponovo Smile Smile

za vreme milosevica su se obogatili, a za vreme kostunice se uvecali svoje bogatstvo! a za vreme djindjica, su ziveli u srbij,i i izgleda da im se taj zivot nije dopadao s obzirom da ovako lepo saradjuju sa kostunicom!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.