Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slucaj "Poziv za vojsku"  (Pročitano 7274 puta)
03. Jul 2003, 01:06:12
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Pa nem pojma kada je to bilo..ali ima par godina..elem..kum dobije poziv za vojsku..i normalno nazoveme i kao..ajde ...idemo...mada smo ishli redovno..ovo je kao bio josh jedan izgovor (kao da nam je i trebao :PPP) za alkoholisanje....onda smo malko se okretali po gradu...sa kolima naravno i konzumirali neko ladno pivo..limenke..ne setjam se vishe koje....pa stani ovde ..pa tamo....posle smo ....svratili po josh jednog ortaka..tamo smo roknuli par domatjih...neka zelena rakija iz shumadije..loodilo....i onda krenuli dalje...kum je dobio ideju da odemo do obliznjeg sela odakle mu je tjale rodom..valjda ga udarila nostalgija..treba da ide u vojsku..a tjale nije vishe bio sa njima..i odosmo mi tamo...klasicno pijancenje sa izlivima prostodushne sretje..znate vetj kako ide,,,,tu je naletelo josh par likova...koji su uprilicili momenat...posle je dosla i neka murija zbog nekog razbijanja inventara..nemamo pojma..na sta je kum reko ne mozete mi nista ja sam snajperista...sva sretja pa znamo murijaka.pa nas je samo pogledao ..pola nas je bilo po stolovima popeto..nasmejao se i. rekao: nastavi...Smiley)))...oko ponotji..naravno ajmo do grada...izgubio sam kuma iz vida..poprilicno iz razloga alkoholisanosti..jedan ortak pita ko vozi.: ja reko kum..samo se nasmejao..i pokazao..kum se popeo na 128 i skako ko manijaqk po njoj..posle cega jke usledio i pad..ja sam uzeo da vozim..na sta se masa josh vise smejala..kao ..pustite ja sam spretniji i okretniji....po gradu loodilo....jedan se upishao od komitranostiu na zadnjem sedistu..jedan je otishao dsa pisha u park...nismo ga visjhe nasli..a nismo gabash ni trazili...jednog smo ostavili kod nekog 2 parka da povratja..na kraju je kum popizdeo i dobio ideju da vozi..posle svadje..sa mnom..uzeo je kljuceve i poceo da demonstrira..kako moze da vozi...samo zaboravio je vrata otvorena od kola..te je doslo do kidanja istih u kontaktu sa obliznjom banderom..ponovo u auto..i dalje on vozi...furamo mi...nem pojma de smo..i odjednom neko tumbanje...pojavi se lik sa zadnjeg sedista ..nem pojma ko je i odakle..i kaze..mislim da stojimo u mestu..ja i kum se pogledamo ..kao ne seeeri,..posto kum vozi i dalje sve u 16...otvorimo vrata..kad pogledamo zemlja se ne pomera...naleteli na neki kamen bolje retji stenu....mi se tu rastanemo..inace kum je posle provalio u neki obliznji traktor u zelji da ga upali.... i shlepa sam sebe ???!??!...ujutro me samo probudili moji..kao trazi te kum...i kaze: e bre de sam ja ostavio auto..onda je doshao sa jugicem i sledetjih 6 sati smo trazili po gradu auto..sa akcewntom da nemamo pojma de su....na kraju smo nashli lika sa zadnjeg sedista i on na m je rekao..malo se otkino osac motora..pumpa za ulje i tako to....ali dok smo trazili auto..ono..stajemo i kao..dali ste videli crvenu 128. ???nasukanu nba stenu negde u blizini..vetjina je ssamo nastavila ubrzanim korakom od nas..Smiley)))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Smile  Smile  Lepa pričica  Smile  Smile
Što nisam bio tu da vidim to čudo Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
   
Koji si ti  lik covece(ni kum ti nije bolji) !!!
HA HA HA HA HA !!!
(odlicna prica,extra)
ocena 5 sa dva + a
     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
ima tu josh toga..ali vetj sam umoran....ovo mi je nem pojma 50 post danas....a i na chatu sam..pa ono...sutra tju zveknem neku novu epizodu Smiley)))))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 40
Ok,odo' i ja da "sovim",ujutru se radi.
Treba valjda i ja neki 'leba da jedem.
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Chicha Micha i gotova prica Smiley)))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dobar trip...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
eh..kada sam stanovao u NS ...kada sam bio na studijama..to su bili dani...jes da je bila kriza..ono enbargo i tako to..ali ..snalazili smo se...cetvoroduple abonentske karte,...pa na poljoprivrednom menjamo za suhomesnato i uvaljujemo privatnicima..svi zadovoljni ..osim poljoprivrednika naravno...restorani sloboda..bilo je finog tocenog jeftinog piva..a ponekad svratimo i do ..bika na crno...i sl..ako nista skrpimo kintu pa kod nekoga u gajbu..tako smo jednom se organizovali nas 3..jedan iz Vrsca jedan iz Sapca i ja ..kod Sapcanina u stanu ...u ulici pap pavla..to je vishe bila neka zemunica odvojena od kutje neki dvorisni stan stali je./.ja sam zvao to samica..jedna soba 3 x 4 ...moje visine otprilike 202..Smiley)))i kupimo mi gajbu piva ...i josh pride neki Napolen konjak sta li je...i pocnemo da lokamo...ovog Vrscanina ostavila riba.udario po Konjaku ko idiot..vidim otkinutje se..Sabcanin umereno cirka...ja udaram ai po pivu....piva nestalo..prebacili se na konjak..posle otisli kupili josh jednu litru...sranje j pocelo kada se Vrscanin otkino ko majka..i u stanju depresije naslonjen na radijator ledjima prema prozoru..besno zabacio glavu unazad i razbio prozor ..ali oba stakla:)))..posle kratje frke sa gazdaricom..nestalo je i struje/..a kinte nema..ni svetja..pa je sabcanin dobio ideju..otisli smo ja i on do buske preko puta srskog narodnog..masa ceka buseve..a on izvadi krpiu i pocne da trlja po asfaltu..tamo de su busevi stojali...sve crno masnooo....masa gleda ne konta..ja reko daj bre si normalan..posle smo to nekako ufitiljili stavili u neku konzervu i upalili..da se vidimo..od nashim nebuloza sabcanin je popizdeo.oko 2 am..i ugasio lojanicu..tako je to nazvao:)))kao spavanje ..ko se gde zatekao..vrscanin naravno ..pokushava da nadje krevet..od pocetka mi je bio sumnjiv..reko bezim ja od njega naptravitje neko sranje..ja na fotelju a njih dvoje na krevet..reko Dragane aqko otjesh da povratjash reci bre ..pa da te iznesemo..ma neee..otkud bree hahah..mars...nije proslo 15 sec..samo sam cuo bljuvvv po celoj sobi...posle smo imali i sta da vidimo..isp[ovratjao je sve zivo..ovaj sapcani popizdeo..i izbacio nas iz stana ..normalno..sad mi idemo po bulevaru oslobodjenja..morke..nema buseva gradskih a ja treba na detelinaru a ovaj bilmez na novo naselje...naletimo na neke likove..i sad ovaj vrscanin trazi plugu..neka dva momka..malo starija..onako ozbiljni vidi se..daju oni njemu..a ovaj ih udavi sa pricom o ribi...pa kako otjer da se ubije..ovi kao..au pa da u vrscu je visok procenat samoubica..i tako..na kraju se ispostavi da su ovi iz murije..neki inspektori..avaj..ovaj ih je toliko udavio fda je jedan od murijaka izvadio pistolj i rekao ajde bree..evo ti pa ako optjesh rokni se....posle smo iscoolirali i sta tjemo do prvih gradskih..idemo opet u slobodu ali na glavnoj zeleznickoj..a tamo klijentela sta da ti kazem..zamalo nas konobar nije ispiszdio koliko smo kenjali...murija nas legitimisala...na kraju docekamo jutro...u busu..knjavamo..onako naslonjeni na ljude dok sedimo Smiley))ja uleteo u sobu..povratja mi se..zvizno sa 6 sprata povratjanje...i sve preko vesha svih 5 spratova..nastala frka u zgradi..tu me je gazdarica izvukla.kao nijee mooj..on spava...onaj idiot ne znam ni de je zavrsio..inace danas smo svi profani...sto je mislim najsmesnije Smiley))))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Mrzi me da chitam !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
i bolje...aka rodila majka budale....tj klasicno izivljavanje na studijama.....u par reci Smiley))
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.