Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Случај "Банер" Ченгић в.с. Луковић  (Pročitano 1154 puta)
24. Apr 2012, 20:13:23
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 11.0
ово једноставно заслужује посебну тему Smile надам се да  цењена модерација неће локовати Smile

елем...нермин ченгић је неко балијско копиле које је умислило да је заштитник напаћеног сарајева,доконо пискарало,срби геноцидни кољачи бла,бла...ма знате комплет причу Smile

петар луковић је...ма знате чика перу Smile

и тако...пре неколико дана је на сајту е-новина освануо банер на којем се рекламира снс и томислав николић Smile ...не,није била грешка Smile  маркетинг тим је позвао е-новине,питао за цену банера,платили и то је то Smile   то је изазвало праву помаму е-талибана који су осули паљбу по луковићу,бјелићу и осталој веселој дружини Smile
да подсетим...ченгић је онај који је написао онај текст о кустурици а луковић га пренео на свом порталу (тад су још били у љубави Smile ) ...то је проузроковало тужбу од стране кустурице према луковићу Smile

да не дужим...ево  дијареје од ченгића а одмах потом и хасање луковића Smile


Vraćaj orden, Lukoviću!

piše: Nermin Čengić
Svi se prodaše. Baš svi. Stid me je što sam neke shvatao ozbiljno. Osjećam se k’o moja Lela kad mi u jednom trenutku slabosti reče – ali, ja sam ga shvatila ozbiljno. Eto, isto se tako osjećam. Istrošeno, prevareno, prodano. I svi padoše na Sarajevu. To je čudo jedno, da ti kažem. Prvo onaj Dežulović. Zna spojit’ rečenicu da se čovjeku svidi, al’ je pao kad ga je sarajevsko Oslobođenje cenzurisalo, a on nastavio da piše za njih. Mislio sam, poslije njega neće više niko. Ozbiljni su ljudi, drže se svojih uvjerenja i stavova. Kont’o sam misle onako kako ‘propovjedaju’. I znaš ko upravo pade?

Ma, nećeš nikad pogodit’. Nećeš biti ni prvi ni zadnji jer masa ih nije povjerovalo. Još se nadiglo da pravda nepobitno iako su imali dokaze crno na bijelo i u boji. A opet im malo. Ne vjeruju. I meni je bilo frka da priznam i ne bi vjerov’o da nisam vidio rođenim očima. Ne mogu sebe lagat’. Uglavnom, bivši Petar Luković, Počasni građanin Sarajeva, a sada samo Luković Petar, govno sa dna septičke jame, na svom ličnom i personalnom i ničijem drugom sajtu je, u najmanje posljednjih pet dana propagirao Tomislava Nikolića i njegovu fašističku politiku. Fuj!
Kome Luković Petar više ikad može rezonovati i preporučivati bilo šta? Kome Luković može biti relevantan? Fuj! Prodao se za šaku dragulja. Lukoviću! Pičketino! Kakav je biftek, jesi ga probao? Tetrijebe, hau mač? Reklo ti da tako treba. Da se tako preživljava. Da niko neće ni skontat’, da će svi šutit’, da će bit’ zabezeknuti pa neće progovorit’? A bio si potencijal Lukoviću, što jest’ jest’. Nego, vidiš, kupili te bezmudinovići. Takvi ko i ti. Je l’ te stid, budalo? Je l’ te stid kurvo počasna sarajevska? Sramota li te je stati uz guzove Tomislavu Nikoliću, a istovremeno nositi titulu Počasnog građanina Sarajeva kojeg je Nikolićeva govnarija počastila Republikom Srpskom i ostalim govnima? Mrš, ba! Crkni! Vasić je, onakav fašista, deset puta veći čovjek od tebe. Kod njega se makar zna – kreten pa kreten, a ti se prodaješ za gloginje Nikolićevo. Kako se ljubi Vučić? Je l’ vlažno Lukoviću?
A sjećam se, fakat, vajne visprenosti kad ‘no Nikoliću na postelju padni, umirući tokom štrajka glađu, kojem smo se skupa ismijali. I? Šta kaže Pešićka? Muca li još kad vidi koliki ste svi skupa? Jebote! Stvarno mi vas je žao. A reklama Nikolićeva preko cijelih “e-novina”, već peti dan. Ma, bravo! Ona velika, na vrh sajta. Tvog, Lukoviću. Pičko! Koji jad, koja bijeda. Mislio sam da ti je to Google uvalio, da nemaš ništa s tim, al’ sam klikn’o i upratio da je reklama sa tvog servera. Ne dan pa da se omaklo, ne dva pa se prepilo i zaboravilo, već ti pet dana dajem šansu da je skloniš i da te opravdam. Nekako. Pičko prodana! Jebo te Toma Nikolić, a ti njega! Preš’o si na četničku stranu, jade! Na četničku stranu! Je l’ to Tomin zlatnik jači od obraza? Je l’ se to hraniš fašističkim novcem? Mene bi bilo stid, a tebi je svejedno. Crkni Lukoviću! Ne bi te ja više nikad spomen’o, samo bi te izbris’o, zaobiš’o, zaboravio, al’ sam ti valj’o. Jebi ga, i danas me prozivaju što sam ti valj’o. Ja ih mrškam, a ne mogu reć’ da nisam. I žao mi je svakog eura koji sam ti dao. Bijedo! Jebo te Tomislav Nikolić! Ali, jebo te i Alija Behmen i sve agitacije da ti se izađe u susret, da te se proglasi građaninom, pa još počasnim, pa još Sarajeva, ljubitelju guzova Nikolić Tomislava! Sve je palo u vodu kad si stao iza fašista. Fuj!

Na stranu što si mene, kao čovjeka, potpuno ponizio u očima mojih prijatelja kojima sam tebe i tvoj medij godinama predstavljao kao (rijetko) normalan u cijeloj Srbiji. I za to ti imam posebno pravo reči – PIČKETINO! Ali što si unizio grad koji ti nije tražio ništa osim da ga ostaviš na miru… pičketino… pojma ti nemaš kako je kad mi udariš na Sarajevo, jade! Ja ga volim, ti ga ne kontaš. Tebi je Sarajevo samo recka u CV-ju, na donatorskoj marži. Jebi se, Lukoviću! Kad malo bolje skontam, samo te ovaj ovdje polusvijet, ova tiha dolina kojoj možeš provuć’ govna kroz centar grada, a da se ne sjeti da ti proturiječi, samo su te oni i mogli proglasiti počasnim građaninom. Jer, ne znaju te. Oni bi, Lukoviću, i samom Eugenu (Savojskom) počasni status dali kad bi im se isplatilo. Pojma nemaju o životu. Kao što nisu znali, ni osjetili da si jad, da si dno, da si kameleon, da si najgora vrsta koja se pretvara prema potrebi i blagajni. Da si gori od deklarisanih fašista. Jade! Jebo te Tomislav Nikolić! I ti njega. I za razliku od svojih šutljivih sugrađana:

Ja, Nermin Čengić, kao građanin Sarajeva koji je rođen u porodilištu Zehra Mujdović na Jezeru (dio Sarajeva), i da ništa drugo nemam s ovim gradom, a imam, od gradonačelnika Grada Sarajeva izričito zahtjevam da se inokosnom Luković Petru oduzme titula Počasnog građanina Grada Sarajevo, jer Luković Petar otvoreno i bez ustezanja podržava i reklamira četnike i njihove pristaše, koji su rušili Sarajevo tokom godina opsade. Hvala na razumijevanju.  Smile

A možda levatu proradi obraz, pa sam od sebe vrati titulu. Ko zna.

извор: протест.ба         али...протест и то још ба Smile Smile Smile Smile Smile Smile




Lukovićeva ispovest: Kako sam postao četnik radikalskog kova
Krio sam 20 godina, ubijao sam Sarajevo
Piše: Petar Luković

Znam čoveka. Mislim, Lukovića. Odrasli smo zajedno, ne uvek kao prijatelji, više kao poznanici. Sećam se Lukovića, kao kroz maglu, dok je bio dete u Kraljevu: voleo stripove i kriminalističke romane. Skupljao X-100 izdanja. Bio odličan đak u školi „Četvrti kraljevački bataljon“. Mrzeo fiskulturu. Ali, potajno bio četnik. U jagnjećoj koži, ali četnik de facto i de bruto. Fašista, još onda. Hvala bogu da je to konačno izašlo na videlo!
naj fatalni dan negde u fucking martu kad je gospođa Đukić Dejanović Slavica, predsednica srpskog Parlamenta, obznanila buduće republičke izbore, teško je zaboraviti. Razlog: što činiti u predizbornoj kampanji glede science-fiction mogućnosti da netko na ovom portalu postavi svoj stranački oglas i tako podlo, kurvinski, preko noći u svoj tor prevede e-ovce, zalutale u web-prostoru? Budući da je naša finansijska situacija uvek bila sa one strane razuma i da smo se godinama davili u novčanom luksuzu, dozvoljavajući sebi šampanjac i kavijar za užinu, može nam se – u pohlepi bez granica doneli smo neprincipijelnu odluku da prihvatimo svaki stranački banner koji nam se ponudi, sve pod maleckim uslovom da banner ne poziva na klanje, ubijanje, genocid ili sličnu srbijansku razonodu.

Budući da nismo omiljeni srpski medij i da ni sa jednom partijom nemamo nikakav peting ili polni odnos (što se dalo grubo uočiti svih ovih četnolikih godina), već u startu letećeg izbornog starta bilo je jasno da nismo u marketing-planu Demokratske stranke, Demokratske stranke Srbije, Srpske radikalne stranke ili nesrećnih Ujedinjenih regiona Srbije čijeg smo lidera, Dinkić Mlađana, čerečili uzduž i popreko. Onda se, preko posrednika, javio LDP: hoće banner, može banner, hoće kontrolisani intervju, može nekontrolisani, ali uz naš zahtev: prvo pare pa banner, što se partiji nije dopalo; kako nas je iskustvo naučilo da je bolje biti oprezan nego jeban – od bannera nije bilo ništa. Potom se javio SNS, hoće banner, samo banner – i za to spremni da plate. Dogovorimo se za 15 minuta (priča sa LDP traje više od 20 dana). Oni nama novac, mi njima banner na e-novinama. Niko iz SNS nije tražio ni podršku e-novina, ni da pratimo kampanju, ni da hvalimo SNS, ni da imamo kontrolisani, nekontrolisani ni bilo kakav intervju s nekim od lidera, ništa, zero, (španski) nada.
Budući da iz osnovne škole znam Lukovića koji je još tada pokazivao četnolike, a seksualne sklonosti – mogao sam da pretpostavim da će se protiv njega dići Kuka And Motika, baš kao što se ista Kuka And Motika digla tamo 2002. kad je nezaposleni Luković, sedam godina bez zdravstvenog i penzionog osiguranja, pičkasto-ružičasto prešao na televiziju Pink, kod omraženog Željka Mitrovića. Umesto da crkne dostojanstveno (kako su godinama poručivali Lukoviću), pomenuti četnik-početnik završio je na Televiziji P na kojoj je po prvi put javnosti u emisiji „Klopka“ predstavio Predraga Čudića, Sonju Biserko, Lasla Vegela ili Borku Pavićević. Svoj četno-zadatak okončao je tako što je iz emisije otišao 2004, primajući kurvinski minimalac iz Pinka (sve dok mu DS pravosuđe odlukom iz 2011. nije oduzelo 70 odsto mesečnog dohotka u sledećih 20 godina po tužbi demokratskog kandidata Miodraga Popova).

To što je pomenuti Luković godinama pisao za Feral Tribune, Reporter, BH Dane ili već za Helsinšku povelju – u međuvremenu je čak, postao počasni građanin Sarajeva, pokrenuo e-novine – nije skinulo sumnju da je reč o četniku radikalskog usmerenja. Uostalom, kaže Nermin Čengić sa sajta Protest: da mu oduzmemo Orden počasnog građanina, čak i kad Ordena nema: ima samo plaketa koja visi u mojoj dnevnoj sobi, ako mi se dopusti. Razlog više nego ubedljiv: na komercijalnom, oglasnom prostoru pojavio se banner Srpske napredne stranke.
Na istom komercijalnom, oglasnom prostoru imamo banner za Al Jeezeru. Ako mi se pripisuje da podržavam četnike, onda, istovremeno podržavam i uređivačku politiku Al Jeezere (BTW, sasvim je ok), baš kao što podržavam oglas za kreme ili Dormeo jastuke ili već koji reklamni kurac imam na sajtu. Talibanska primisao da je banner isto što i uređivačka politika ne samo da je opasna podmetačina, već i nešto više: kad sam, radoznalo, pozvao Nermina Čengića (čoveka zbog čijeg je teksta Emir Kusturica tužio e-novine, ali ne Čengića, već Lukovića), isti je odgovorio da su „sve partije u Srbiji četničke“ i da bi „isto reagovao da nam je DSS ili DS dao banner“, da je „bolje da crknemo dostojanstveno“ nego da hvalimo Tomu Nikolića, da su „svi u Srbiji četnici“ i da smo „svi u Srbiji ista govna“. Toliko o Nerminu Čengiću, moralnoj talibanskoj vertikali.

Ovde više nije pitanje o poremećenim vrednostima mozga; ovde je pitanje zdravog razuma o čemu svedoči čitalac e-novina pod nickom Nix koji piše sledeće:

* Braćo Srbi, taman sam poš'o da napišem da konačno imate koga izabrati za predsednika (mislim naravno na Tarota) i otvorim komentare, a tamo kad me fras ne strefi: 180 i kusur komentara. Ne mogu da vjerujem da se tako zasralo oko Tarota, pomislih, kad ono međutim ku..., pardon nije kurac nego baner. E da vam kažem sad (svima, ne samo Srbima, da se niko ne uvrijedi): jebo vas baner da vas jebo! Ovi što seru protiv banera nek se ufate za buđelar i neka uplate članarinu pa neće na e-novinama biti ni Grobara a bogami ni jebenog Dormea! Dvadeset hiljada posjeta dnevno! Pa neka svako dođe po dvaput i neka su stalno isti čitaoci, to je minimum 10.000 stalnih čitalaca (ima sigurno mnogo više) x 10 eura to je 100.000 eura mjesečno! Ali ugodnije je srat po redakciji nego se rastat od par eura, jelde? Pičke!
* To se u stvari trebalo desiti 1999. NATO je trebao potući Srbiju do nogu, protutnjati tenkovima kroz Beograd, uhapsiti Miloševića na licu mjesta i presuditi mu kao što je presudio Sadamu. Da je to učinjeno, Srbija bi danas bila članica EU.

* Sama činjenica da to nije učinjeno, nego je Slobo i dalje ostao kao garant mira na Balkanu, krajnje je sumnjiva.

* Što se tiče Tadića, on NIKADA nije smio ući u koaliciju sa SPSom. Da je ostao još četiri godine u opoziciji, na sljedećim izborima bi glatko dobio i ne bi imao potrebe ulaziti u takvu vrstu koalicije. Ali sada, gledajući na njegov minuli rad, nisam uopšte siguran da ne bi i u takvom slučaju sve uradio isto. Tadić je očito lutka čije konce vuče SANU (i vjerovatno, nevidljiva ruka). Postoji tu jedan suštinski problem, a to je ko ima STVARNU vlast u Srbiji? Mislim da to nije ni jedan od ponuđenih odgovora, ako smijem tako da se izrazim...

* Asklepije, floyd, sve je meni jasno. U Srbiji trenutno ne postoji na političkoj sceni NIKO za koga bi vrijedilo glasati. Ali ja kao Bosanac ne mogu da svarim Tadićevo sadejstvo sa SPSom. Ja mu to nikada neću oprostiti. Ekonomska situacija u Srbiji mi je jasna i jasno mi je zašto se sirotinja okreće Nikoliću.

* Nikolić će možda dovesti do konačnog kolapsa još i brže nego što bi to učinio DS, ali to ne mora biti loša stvar za Srbiju. Da bi konačno krenula gore, Srbija mora prvo dotaknuti dno. Što prije se to desi, to bolje, šteta će biti manja (ako je to sada uopšte moguće).
* Moje mišljenje (samo moje i ne obavezuje nikoga) je da e-novine kao medij sa stavom, medij koji se u teškim uslovima bori protiv mračnjaštva i gluposti, ne mora voditi računa baš o svakoj izgovorenoj riječi. Nešto se može i mora prepustiti inteligenciji čitalaca. Suština djelovanja e-novina se ogleda i očituje u kontinuitetu tog djelovanja. Mislim, zar je to potrebno crtati? Kakva su vremena došla, fak...

* Prije mjesec-dva sam ostavio komentar otprilike sljedećeg sadržaja: Tadića treba pokušati ukloniti sa vlasti na svaki način. Ako je jedini način da se to postigne glas Nikoliću, onda treba glasati za Nikolića.

* Danas sam još čvršće uvjeren u to. Tadić i DS su nastavljači ideologije SANU i SPC. To je sada očigledno. SANU i SPC su izvor ideološkog zla, DS i SPS su izvođači radova (DS više iz koristi koju iz toga izvlači ali to je ovdje nebitno), a pojave poput SNS, Zveri, 1389 su samo posljedice tog izvornog zla. Oni naime nemaju intelektualni kapacitet da bi proizveli sami sebe: oni su duhovna djeca SANU i SPSa. Dakle, slažem se s onim što je West Point napisao: Tadić je najveće zlo!!!

* Već je spomenuto ali nije zgoreg ponoviti: ovi što se šokiraju banerom SNSa, ne primjećuju da je SPS u vlasti sa DSom i ne samo da je u vlasti nego je počeo i da hapsi, smjenjuje i prijeti (u)skoro kao u Zlobino doba. Srebrenica, Sarajevo, Zvornik, Brčko, Prijedor, Bosanski Brod, Bijeljina, Foča i drugi toponimi genocida su nastali prvenstveno kao rezultat djelovanja SPSa. Bez SPSa, ne bi bilo ni Arkanovaca ni Šešeljevaca, niti bi uopšte bilo rata u SFRJ, čak bi Jugoslavija možda još uvijek postojala. Razmišljajte o tome, ljubitelji Borisa Tadića.
A onda nam privatno piše Andrej Nikolaidis:

a, da, treba da skapate od gladi, da biste bili sahranjeni kao posteni. sad se prodaja reklamnog prostora tretira kao moralna prodaja (kako vole tu rijec, moral).

prosao ja to, kad sam uzeo posao u skupstini, iskakalo se po meni, gomila eticara jebote, ista prica kao sa feralom, prodas reklamu i onda gomila luzera skoci na tebe, jer e novine i feral ne smiju imati reklame: svi ostali da, mogu reklamirati sta hoce i koga hoce, ali vi ne.

nego, hebe vam se, daj boze da bude tih reklama jos, svaki dan, a za moralizatore cemo, svi skupa, lahko. gledam ove linkove, ovo su ljuti outsideri, njima cak nije ni zamjeriti, ljudi imaju zablude i iluzije, svi ih imamo... praticemo sta se zbiva, pa ako se javi neko bitan a kvaran, polemisati sa njim-njima.

al stvarno, uopste se ne obazirite, naravno da ste trebali prodati baner. znas sta, osim sto se borimo protiv fasizma, nepravde etc. i sto govorimo u ime nekih ljudi koji inace ne bi imali svoj glas, svi mi, jebiga, moramo i da se prehranimo i stanujemo negdje.

+++

I onda se javi još jedan čitalac, Saša Savić, pa piše:

„Samo nastavite da budete svoji i zanemarite pljuvače, to je autohtona sorta Balkana, praktično neuništiva. Barem padnu maske pa znate sa kim imate posla ako već niste znali. Prosledio sam link pod utiskom i na brzinu pa se i ne potpisah. Želim vam sve najbolje. Pozdrav celoj redakciji“. 

+++

Al, dobro, pita Luković. Jesam li četnik, jesam li ubio Sarajevo bannerom SNS?

Ili da Nerminu vratim nepostojeći orden i da onda, još jednom grunem po Sarajevu, e-granatom? Od četnika se drugo i ne očekuje.

извор: четничке е-новине Smile


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

само:  Smile Smile Smile


само чекам да луковић оспе паљбу по наташи кандић и соњи бисерко...онда нема даље Smile Smile









IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 12.00
skoro ne procitah gotivnije tekstove ovde ... jbno prajsles Smile

a i dalje ne verujem sta sam procitao ... ceta psihijatara bi mogla da doktorira na slucaju ove dvojice ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 6300
журка !!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.