Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 2 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 306 307 309 310 ... 425
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slike poznatih voditeljki sa domacih (Ex Yu) TV stanica vol. 6  (Pročitano 1332497 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
Ma Goca deluje kao fina žena, ali je brate prosek kao riba. Noge su joj baš katastrofa. Čim se ona nikad nije fotkala u nekom bikiniju, znači da joj je jasno da joj je telo prosek. Inače bi se sto posto slikala, loži se ona da joj na instagramu pišu da je seksi. Po meni je Čkonjevićka pojam ribe za nju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 114
prelepa marijana tabakovic. onima koji  znaju koliko je lepa i zgodna da uzivaju, a kriticarima da promene misljenje

Što se mene tiče, pojebao bih ja Marijanu samo tako! Jebozovna je ona u faci, prilično, samo je ko neka baba, konačno se malo oslobodila, valjda će još ponekad počastiti nekom sličnom slikom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 756
Goca Stijačić je prelepa žena!
Naravno da nije savršena, ali te nesavršenosti svakoj ženi daju poseban šarm!
To upoređivanje Goce i nekih drugih voditeljki,posebno onih koje su izoperisane i više imaju plastike na sebi nego prirodnog, je glupost. A koliko su pojedini ovde opterećeni Gocom pokazuje i to da pišu "eseje" o njoj, postove na pola strane, pa im i to malo pa onda i još jedan post sa sve slikama! Smile Plus, prate je na Instagramu, čak i čitaju komentare ispod njenih slika! A ne dopada im se!  Smile

Ljudi, ukoliko vam se Goca ne sviđa zaobiđite je i divite se vašim Čkonjevičkama i ostalim plastikanerima,imate ih koliko hoćete, a Gocu ostavite na miru za one kojima se sviđa. Nema ,apsolutno, potrebe za negativnim komentarima i pljuvanjem!

A Goca fantastična i jutros!  Smile Smile   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2160
Zastava ДОРЋОЛ !
Gordana Goca Stijacic

https://streamable.com/3kanlr

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

goca 26.6.2022.jpg
(100.76 KB, 607x702)
snap goca.jpg
(164.08 KB, 685x922)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3031
Zastava Belgradoooooooooooooo....
mob
Samsung Galaxy S2
Goca Stijačić je prelepa žena!
Naravno da nije savršena, ali te nesavršenosti svakoj ženi daju poseban šarm!
To upoređivanje Goce i nekih drugih voditeljki,posebno onih koje su izoperisane i više imaju plastike na sebi nego prirodnog, je glupost. A koliko su pojedini ovde opterećeni Gocom pokazuje i to da pišu "eseje" o njoj, postove na pola strane, pa im i to malo pa onda i još jedan post sa sve slikama! Smile Plus, prate je na Instagramu, čak i čitaju komentare ispod njenih slika! A ne dopada im se!  Smile

Ljudi, ukoliko vam se Goca ne sviđa zaobiđite je i divite se vašim Čkonjevičkama i ostalim plastikanerima,imate ih koliko hoćete, a Gocu ostavite na miru za one kojima se sviđa. Nema ,apsolutno, potrebe za negativnim komentarima i pljuvanjem!

A Goca fantastična i jutros!  Smile Smile   
Meni je Gocika isto TOOPP!!!! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Imas mnogo manje osvojenih titula,medjusobne utakmice strasna razlika,osvajanje evro kupa za tebe je san,ti si samo mali partizan...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3042
Zastava
Ivana Ckonjevic...mozda i najbolja zenska na RTSu...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot_2022-06-25-13-57-32-497_com.instagram.android.jpg
(100.02 KB, 720x765)
« Poslednja izmena: 26. Jun 2022, 10:00:03 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3878

Gospođa Celulit, 25-06-2022:


Kakva rasna picketina sa celulitom,jos ako joj je pickica cupava,e onda je po mom ukusu 100%!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 331
Što se tiče Gordane Goce Stijačić, vodite računa da žena ima oko 50 godina, ćerka joj je na faksu, i sin je mislim negde pri kraju srednje i.t.d.  Koliko mi je poznato, ona je došla na RTS dok je još vladao pokojni Tijanić, po nekoj "žutoj" liniji, ali jednostavno bila verna tadašnjem mužu (od kojeg se u međuvremenu razvela), i nije htela da bude "u šemi" sa "moćnima" poput nekih drugih "zvezda" (NM, MJN, DS, VD, DK ...) pa je ostala u zapećku, vremenska prognoza, čitanje vesti i.t.d.

Dobila je šansu tek sad kad je televizijama generalno opala gledanost, mlađe voditeljke neće da rade jutarnji program, traže veću platu nego što RTS može da ponudi.  RTS je uvek imao dobre i kulturne ribe, ali su se u prvi plan uvek gurale one sa zaleđinom i vezama. Za nju je baš šteta, kao i za npr Anetu Kovačić i još neke .

Što se tiče celulita, tačno je da ga ima, ali kao što se vidi pre nekoliko godina to nije bilo toliko izraženo.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

gordanastijacic38500605_684581618577012_6437499757240778752_n.jpg
(102.53 KB, 797x797)
gordanastijacic58454095_633473337119377_2954972615185670673_n.jpg
(147.65 KB, 1021x1277)
gordanastijacic99146900_648099439379396_6099354699640320858_n.jpg
(163.94 KB, 1080x1080)
gordanastijacic119161620_3625787514120918_2383821403282040171_n.jpg
(180.52 KB, 1080x1350)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 87
Dugo nisam se javljao, ali za Gocu Stijacic moram. Ne komentarisem druge zene I misljenja, svako ima svoje pravo. Gordana, po meni ima najzenstvenije noge sa oblinama, jakim butinama... a ne noge kao Belodedic. Kome se dopada nek gleda I neka postavlja bilo sta o njoj ko neće ne mora I da ne pljuje po njoj jer meni I vidim meni slicnih koje ima mnogo neće da promene misljenjeo o Gordani, kojoj porucujem da samo produzi tako. Pozzz...
« Poslednja izmena: 26. Jun 2022, 13:51:30 od martinhari »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 487
Ckonjevicka je ruzna ko kurac, dzaba joj telo meni ga ne dize.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 306 307 309 310 ... 425
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.412 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.