Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 908 909 911 912 ... 1005
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slike poznatih voditeljki sa domacih (Ex Yu) TV stanica vol. 5  (Pročitano 3586515 puta)
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3613
Ne verujem da ce vise srediti studio za jutarnji, jel ipak svi tamo cekaju da se nova zgrada zavrsi, pa izvrsiti vece radove u onom krsu od zgrade gde su vec skoro dvadeset godina, to nema vise smisla. Evo dve slike od Teodore i moram reci da mi je postala jedna od omiljenih devojaka na RTV-u (samo kada bi znao koliko godina ima, cisto iz radoznalosti)!  Smile



 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Uživo preslatka, obara sa nogu i bez šminke Smile  Smile  Smile  Smile  Smile, devojka bez veštačkih dodataka, otkrovenje RTV-a, koji, istine radi, ako se izuzme Marina Buljovčić, od Teodore Čelebić nema atraktivniju/ lepšu voditeljku/novinarku u ovom trenutku  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
mob
Nokia n-96
Ne verujem da ce vise srediti studio za jutarnji, jel ipak svi tamo cekaju da se nova zgrada zavrsi, pa izvrsiti vece radove u onom krsu od zgrade gde su vec skoro dvadeset godina, to nema vise smisla. Evo dve slike od Teodore i moram reci da mi je postala jedna od omiljenih devojaka na RTV-u (samo kada bi znao koliko godina ima, cisto iz radoznalosti)!  Smile



 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

92 godiste,imao sam cast da se druzim sa njom ,isli na isti faks ,izlazili,pili...
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Još samo da se otkrije tačan datum njenog rođenja  Smile  Smile  Smile, jedan dan je Teodora Čelebić centralna ličnost na temi o domaćim voditeljkama  Smile  Smile  Smile  Smile, a da je u kratkoj haljinici još nismo ni videli, šta bi tek bilo kada bi dobila širi prostor i mogućnosti na RTV-u....  Smile  Smile  Smile

Ako nekoga baš zanima, završila je Fakultet tehničkih nauka Novosadskog univerziteta u roku, u oktobru prošle godine Smile  Smile Sama tema njenog master rada donekle dodiruje i sportsku tematiku, zbog čega su je verovatno prebacili/ premestili privremeno ili trajno u sportsku redakciju RTV-a Smile  Smile  Smile


U međuvremenu sam saznao još neke pozitivne informacije o njoj  Smile  Smile  Smile Top devojka Smile  Smile  Smile Lepotica, definitivno miss RTV-a, zaključana je njena fb stranica, ali ima slika koje se mogu pregledati, ja nisam mogao da je snimim mobilnim telefonom pre 2 dana, kada sam prolazio pored zgrade RTV-a, ispred ulaza, zato što je bila okrenuta licem  Smile  Smile  Smile, ali je možda snimim/ slikam nekom drugom prilikom.....
« Poslednja izmena: 16. Avg 2018, 15:04:40 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1224
mob
Nokia n-96
Pa znam sve to...8 juna je rodjena ...bio sam na jednom rodj..
Imam i privatnih slika,cak na jednoj fotografiji se vide i samostojece carape,ali mi je bedak da kacim ovde..

Ja verujem da ce ona kad tad dobiti bolju poziciju,mlada je,treba je gledati jos mnogo godinana na tv
« Poslednja izmena: 16. Avg 2018, 14:16:38 od B00B »
IP sačuvana
social share
. . . . . ja znam da nista ne znam . . . . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
A sta ti glupo, mala je sansa da dodje ovde na forum i vidi sta si pisao, a i ionako ti si ovde BOOB nisi pod imenom i prezimenom. Postavi slike slobodno, i podgrej ih pricama. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3613
Bravo i veliko vam hvala momci za sve informacije sto se tice Teodore Celebic!

 Smile Smile Smile Smile

Devojka je zaista zasluzila da ima veliku paznju i iskreno receno posle odlaska Asje Francisti i Milice Kravic sa televizije nisam vise imao mnogo favoritkinja na RTV-u. Ali sada sam zaista odusevljen Teodorinom pojavom. Ima i preslatku (mladju?) sestru koja se zove Isidora, evo vam par zajednickih slika:



 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Avg 2018, 22:47:23 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
 Smile Smile za Teoedoru Celebic. I seka je lepa. Ajde tema za Teu. BOOB daj neke slike sa druzenja, samo sakri lica drugih ili iseci na tim slikama samo nju. Eto predlog da ne budes provaljen.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ja ću je slikati, pod uslovom da mi ne bude okrenuta licem, ako uspem da uhvatim odgovarajuće kadrove, nema teme zato što ne može da bude odgovarajućeg materijala iz emisije, osim ako neko bude pratio Dnevnik RTV-a samo zbog njenog lica.... u šta sumnjam, ili, ukoliko bude dobila samostalnu emisiju u jesenjoj programskoj šemi RTV-a, ali ima na stranici fb profila Теодора Челебић dosta njenih slika....., ako nekoga zanmaju  Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 38350
mob
I-mate 
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Image_0817-0545(CVBS).jpg
(56.82 KB, 720x576)
Image_0817-0545(CVBS)[1].jpg
(57.12 KB, 720x576)
Image_0817-0546(CVBS).jpg
(58.2 KB, 720x576)
Image_0817-0546(CVBS)[1].jpg
(58.93 KB, 720x576)
Image_0817-0546(CVBS)[2].jpg
(56.43 KB, 720x576)
Image_0817-0546(CVBS)[3].jpg
(55.35 KB, 720x576)
Image_0817-0546(CVBS)[4].jpg
(54.62 KB, 720x576)
Image_0817-0551(CVBS).jpg
(55.21 KB, 720x576)
Image_0817-0551(CVBS)[1].jpg
(57.94 KB, 720x576)
Image_0817-0554(CVBS).jpg
(58.01 KB, 720x576)
Image_0817-0554(CVBS)[1].jpg
(57.81 KB, 720x576)
Image_0817-0555(CVBS).jpg
(50.77 KB, 720x576)
Image_0817-0555(CVBS)[1].jpg
(50.94 KB, 720x576)
« Poslednja izmena: 17. Avg 2018, 05:57:13 od tom357 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 908 909 911 912 ... 1005
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.359 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.