Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:47:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slika Srba u zapadnim medijima  (Pročitano 5375 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820
Vidis Vuk je napisao u svojim poslovicama Narod zasluzuje vlast koju ima.Kakav narod takva vlsat.Nemoj mo pitati sta drzava samo moze da ucini za nas vec sta mi mozemo da ucinimo za nju.A mislim da taj svet u mnogo cemu treba da promeni svoju sliku kod nas,barem kod mene.A ne samo mi kod njih.

Samo znas u cemu je stos Joca,oni nisu ovisni o nama(mislim o Balkanu) nego upravo mi o njoj,mi trebamo da se okrecemo kako oni sviraju jer mi zelimo u njihovoj kuci da igramo a ne oni u nasoj.I dobro je to sto si naveo kako je Vuk rekao,i bas je istinito znaci kakav narod takva i vlast,vlada bez naroda nemoze a obrnuto takodje.

Pa Vlado sta ces tako ti je danas doslo vrijeme,ako mi hocemo svi uvijek u inat sve da radimo i da mislimo da smo najpametniji na Svijetu to te moze kostati glave jer nisi u stanju da ucis od onih koji su mozda vise postigli.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i

Samo znas u cemu je stos Joca,oni nisu ovisni o nama(mislim o Balkanu) nego upravo mi o njoj,mi trebamo da se okrecemo kako oni sviraju jer mi zelimo u njihovoj kuci da igramo a ne oni u nasoj.I
Е видиш у томе је проблем ми њима требамо а не они нама.Оно хоће у нашу кућу ја у њихову нећу,ја имам своју и њихова ми не треба.Ја има све што ми треба у својој кући али они немају оно што ја имам.Зато њима треба наша кућа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
BlackBerry bold
tiger200
Jeste Kamaro,samo sto nije do Europe da popustava vizni rezim nego upravo do onih koji sjede u Srpskom Parlamentu,pa zamisli koliko bi mladih pametnih ljudi zapalili za zapad...a pogledaj iskreno koliki su redovi samo ispred ambasada u Beogradu,pa onda putovnice pa nestabilna Srbija,sa jakom nezaposljenosti,inflacijom...pa u Srbiji bi ostali samo starci.

A pogledaj tko je ubio u Svedskoj(ili Danskoj) onu politicarku,to ti je takodje bio Srbin i zamisli kako ljudi kada cuju to ovdje kako razmisljaju o tome!?
5 slazem se da je to zajednicki posao na koji treba da prionemo i da ja mogu odavde da preduzmem nesto povodom toga. to i radim. ali samo kazem da nam je pozicija gora utoliko jer ne mozemo tako lako da odemo kako bi sa njima mogli da saradjujemo i komuniciramo iz prve ruke!

 
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
SonyEricsson k800i i D820

Samo znas u cemu je stos Joca,oni nisu ovisni o nama(mislim o Balkanu) nego upravo mi o njoj,mi trebamo da se okrecemo kako oni sviraju jer mi zelimo u njihovoj kuci da igramo a ne oni u nasoj.I
Е видиш у томе је проблем ми њима требамо а не они нама.Оно хоће у нашу кућу ја у њихову нећу,ја имам своју и њихова ми не треба.Ја има све што ми треба у својој кући али они немају оно што ја имам.Зато њима треба наша кућа.

Ako je tako Joca da oni od nas trebaju nesto,onda mi nemoramo da se mjenjamo da poboljsamo sliku u Svijetu jer smo mi ovakvi kakvi jesmo.
Kada trazis posao znas i sam da se nakockas sredis,da bi sto bolji dojam ostavio kod svog poslodavca eh tako ti je i ovdje...
Znas ako Srbija nista neucini oko danasnjih problema nikada oni Srbiju nece pozvati u svoju kucu da bude drustvo u kojem taj Svijet zivi...a ako mi njih netrebamo cemu onda ta muka da se mi za njih sredjivamo i okrecemo kako oni nam zapovjedaju jer mi njih netrebamo.Onda ostani Srbijo da zivis kako zelis.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
tiger200
Jeste Kamaro,samo sto nije do Europe da popustava vizni rezim nego upravo do onih koji sjede u Srpskom Parlamentu,pa zamisli koliko bi mladih pametnih ljudi zapalili za zapad...a pogledaj iskreno koliki su redovi samo ispred ambasada u Beogradu,pa onda putovnice pa nestabilna Srbija,sa jakom nezaposljenosti,inflacijom...pa u Srbiji bi ostali samo starci.

A pogledaj tko je ubio u Svedskoj(ili Danskoj) onu politicarku,to ti je takodje bio Srbin i zamisli kako ljudi kada cuju to ovdje kako razmisljaju o tome!?
5 slazem se da je to zajednicki posao na koji treba da prionemo i da ja mogu odavde da preduzmem nesto povodom toga. to i radim. ali samo kazem da nam je pozicija gora utoliko jer ne mozemo tako lako da odemo kako bi sa njima mogli da saradjujemo i komuniciramo iz prve ruke!
Свако нека ради тамо где живи.Ја и они који су у Србији нека раде у Србијиа и тако свако у својој земљи.Само слога Србина спасава.Заједно можемо много.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
BlackBerry bold
tko je brate! da nemas 3 soma evra, treba mi da pokrenem neki posao u nasoj otadzbini?
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
tko je brate! da nemas 3 soma evra, treba mi da pokrenem neki posao u nasoj otadzbini?
Ако је ово мени упућено.Јави се на емаил па ћемо да средимо.Озбиано мислим.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
BlackBerry bold
hocu joco!!! ali reci mi cime se ti uopste bavis?
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson k310i
Top su stvari za privatnu pruku.Ovde se govori o tome kave nas prestavljaju u evropi i u svetu.Neznam da li ima tema o zivotu u inostranstvu ako nema ja bi je otvorio da kazu oni u svetu kako je tamo.Da li je sve kao na filmu.Mislim da imamo malo losu predstavu p tome sta je tamo.Mozemo mi da imamo i radimo ovde samo kad bi se malo promenili.Kada odemo tamo moramo da postujemo zemlju u kojoj smo samo ovde to nemoramo.Tamo se zakoni postju za razliku od ovde.U to sam se licno vise puta uverio kada sam uzeo da se ponasam kao tamo.Svi su me gledali ludim.Mi treba da se promenimo prema svojoj zemlji i zbog nas samih a ne evrope.Oni bi kod nas da iskoriste ono sto mi neznamo.Politika je cudna stvar i vrlo zamrsena.Prvo nas uniste a sad nas nasim parama navodno zaduzuju.Uzeli nam pare a sad iste te pare daju kao pozajmicu i jos navodno otpisuju.Otpisuju ono sto je nase.Ali ko je nama kriv kada neznamo da iskoristimo ono sto imamo.Svi bi u evropu kao da ovde nema sta da se vidi i nema sta da se radi.Ima ima i te kako samo smo mi lenji.Kada bi radili kao tamo imali bi isto.Ovde sam pokrenuo temu iz knjige Dr.Arcibalda Rajsa Cujte Srbi.Vrlo poucna knjiga napisana davne1928 kao danas da je pisana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
mob
BlackBerry bold
ne znam koliko si van srbije,ali ovde se stvari polako menjaju. ima dosta problema,ali bice bolje. polsko ali sigurno ljudi shvataju neke stvari, najbitnije je da se mi okrenemo radu i stvaranju, pa ces videti kako ce srbe gledati kad od nas budu kupovali hranu, vodu, alat, cokolade i druge stvari koje ce kod njih biti mnogo skuplje. a za to je potrebno da se promenimo i da pocnemo da radimo!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:47:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.