Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slika sa monitora, na tv?  (Pročitano 6810 puta)
14. Apr 2004, 09:12:20
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Juce sam pokusao da spojim komp sa tv-om kako bih mogao da gledam filmove i slicno preko tv-a. Maltretirao sam se dosta sa time, medjutim desava se sledece. Dobio sam sliku na tv-u, ali samo pozadinu, odnosno wallpaper i to bez ikonica i bez taskbar-a. Kada misom na monitoru, dodjem do kraja, odnosno do desne strane, mis se dalje pojavljuje na tv-u. Znaci desilo se to da kao da su monitor i tv spojeni u jedno, pa kada odes u desno iz monitora, dodjes na tv i obrnuto. Pokusavao sam da provalim kako to da resim , medjutim nisam pronasao ni jednu opciju koja bi to sredila. Radi se o geforce4 mx440 asus karti sa tv out-om. Mozete li mi nekako pomoci oko ovoga?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisi podesio dobru rezoluciju kada si podesavao u display propreties gde ce sta da ide.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nije to u pitanju. Probao sam i 800x600 i 1024x768. U oba slucaja slika se vidi, bolje ili losije, ali rekao sam ti, kao da su monitor i tv jedan pored drugog, pa kada dodjem do kraja desno na monitoru sa misem i nstavim dalje, mis se onda pojavljuje na tv-u. Ikonice i sve ostalo, ukljucujuci i taskbar se vide samo na monitoru, ne i na tv-u. Znaci neka je fora u podesavanju, ali ne znam sta Smile .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Ovo treba da ti bude iskljuceno:

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jeste, nije to za vas Smiley to je za nas sto cemo da kupimo jos jedan dell 21' cim bude bilo nekih para pa da imamo "u paketu" Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nije u tome bio problem. Uspeo sam delimicno da resim problem. Stvar je u tome da cim se stavi kabl na tv out na kartici, odmas se u display settings pojave dva monitora, primarni i sekundarni. Fora je u tome da je potrebno ISKLJUCITI sekundarni monitor. Tada se u nview options pojavljuje opcija clone, koju treba ukljuciti i time se resava problem. Doduse problem je resen samo delimicno. Na tv-u se pojavljuje desktop ceo sa ikonicama, prozorima i svim ostalim. Medjutim veoma zanimljiva stvar je da se kada se pusti neki divx film, on na monitoru vidi normalno, ali se na tv-u na tom mestu gde je prozor u kome ide film vidi samo crni prozor Smile . Probao sam iz dva player-a i ista stvar. Ne znam u cemu je problem? Monitor je prijavljen kao primarni i vodi se kao analogue display, a tv se vodi kao sekundarni i na njemu je ukljucen b-pal. Kada se zamene mesta, onda se film pojavljuje na tv-u, ali frekfenca monitora padne na 60 hz i ne moze se povecati, a slika pocinje da trese i sve us vemu ne moze da se gleda. Sta sada da mu radim? Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

screen2.JPG
(67.48 KB, 546x513)
screen1.JPG
(37.28 KB, 399x453)
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
eeee... ti divni programeri sto prave drajvere za graficke, kako su to pametni ljudi, da ne poverujes Smiley

Naime... o cemu se radi, neki genije je smislio da kada stavis da je na Primary recimo monitor, onda se tamo vidi film koji pustis, a kada stavis da ti je Primary TV, onda se samo tamo vidi film koji pustis ...  to je iskljucivo problem sa drajverima, to je problem i kod ATI kartica i kod GeForce, ali na srecu za GeForce ima resenje dok za ATI bas i nisam siguran (on je ipak prva liga, zasto bi on ima opciju da gledas film na oba monitora:))

dakle...  ako skines drajvere sa nVidia-inog sajta, kartica nece raditi to sto ti hoces, ali ja posto imam GeForce od proizvodjaca Prolink / PixelView, kada skinem njihove drajvere (kao originalne) onda sve radi kako treba... pa sad ti probaj da skines drajver i da vidis da li ce tebi hteti to tako da radi: http://www.prolink.com.tw/2003/driver_index.htm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Tacno je to sto zoki kaze... mada ja sa saphire ati ili nekim kvalitetnijim ati kartama nikad nisam imao problema, iskljucvio sa ovim manje vise noname.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nista od ovoga. SKidao sam ceo dan sa jadnom vezom ovaj drajver i opset ista stvar, drajver radi, ali isti problem.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Ne znam sta da ti kazem osim, radi ono sto i svi rade - kad hoces da gledas na TV-u film, prebaci da ti Pimary bude TV  ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.213 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.