Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slavoljub Veljković vlasnik je javne kuće u Paraćinu  (Pročitano 28851 puta)
02. Mar 2005, 06:52:03
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Slavoljub Veljković vlasnik je javne kuće u Paraćinu, ali i autor elaborata od stotinak strana na temu javnog seksa
Moje ti devojke
rade ko singerice
Njegov zahtev za legalizaciju prostitucije završio kod nadležnih za voćarstvo u Ministarstvu poljoprivrede?! Na Zapadu ti lepo u spisku zanimanja piše i prostitutka. Ko pekar, il' novinar. Ona državi porez, a država njoj kad zanemoća penziju - čist račun

Kakve veze imaju seks i Ministarstvo poljoprivrede? To ni Slavoljubu Veljkoviću, vlasniku javne kuće iz Paraćina, nije jasno, ali kad su svi njegovi zahtevi za legalizaciju prostitucije dospeli do Vrhovnog suda, ovaj je predmet uputio nadležnima za voćarstvo. Ima Slavoljub i elaborat na temu javnog seksa na stotinak stranica gde je potanko ukazao na prednosti zakonskog aminovanja prodaje tela. Voli seks, pa ima i javnu kuću od 850 kvadrata vrednu 450.000 evra.

Ima i razloge zbog kojih deceniju unazad agituje kod države da plaćen seks postane legalna stvar, a prijateljice noći dobiju sva prava ko što ih imaju i sve ostale poštene žene na Birou rada. Od 1990. do danas nema vlade i ministra kom nije pisao - Vlahoviću, Mihajloviću, Jočiću i Dinkiću... Kad bi crveni fenjeri i kod nas dobili zeleno svetlo, kaže, seksualno poslovanje bilo bi čisto, a država namirena. Porezom, u svakom slučaju.

- Kad sam sedamdesetih hteo u Paraćinu da otvorim piceriju komšije počele da trljaju ruke "biće seksa". Nema ovaj narod pojma. Na Zapadu je prostitucija uređen posao. I tu zaostajemo 30 godina za Evropom. Tamo ti lepo u spisku zanimanja normalno zanimanje prostitutka. Ko pekar, il' novinar. Isto. Zna se i kolko ima prostitutki i koja boluje od čega i ko joj je gazda.

Ona državi porez, država njoj kad zanemoća penziju. Čist račun, priča 50-godišnji Slavoljub. On još "od momka drži devojke". Počelo je kad je pre 20 godina model austrijskog makroa Edija u trgovini seksom pokušao da preseli u Srbiju. Dole diskoteka u separeima, na spratu "odaje za ljubav". Sto dolara sat. Al, kaže, ovde je i seks poseban. I posluje se sasvim drugačije.
   
      

I ministri među mušterijama

Ovde nekim političarima kao da odgovara da i prostitucija ostane u haosu. Pa, dva ministra iz prethodne vlade su pre godinu dana unajmili devojku, obećali joj ogromne pare. Odvukli je u neku vilu, orgijali nad njom pijani, i na kraju je strpali u 29. novembra. Držali je u pritvoru 15 dana. Do danas nije naplatila ni dinar. Niti sme da traži! Neko odozgo štiti čitav taj haos, završava Slavoljub.
      
      
      
   

"Sedam-osam seksa za noć"

- Prvi noćni klub sam otvorio u Sutomoru 1980, računao sam brodovi stižu u Bar, uželi se narod na moru ljubavi, normalno da čovek posle tri meseca oće ženu. Imao sam razgrađenu mrežu taksista i ljudi koji koji su devojke spajali s mušterijama. Zgrno sam ogroman keš. Al zasmetalo nekom. Imao sam tad jednu studentkinju iz Prijepolja. Ta je imala po sedam-osam seksa za noć.

Pročulo se da devojke rade ko singerice, a ja zarađujem ko šeik, pa počeli da mi pišu prijave. Kad ne uhvate devojke, a oni pošalju inspekciju, te za rad, te za higijenu. I uvek ti nađu prljavu čašu, sanitarni čvor, a ako ne - onda izmisle nešto. Jednog dana dođe policajac i kaže: "Ako ćeš da radiš, spakuj koverat". Ne dao Bog da izostaneš jedan dan. Odneseš sto dolara, inspektor te gleda i pita koga to zajebavam kad on zna da sam imao tolko i tolko seksa.

Znali su bolje nego ja kolko devojke rade. Na kraju se umešao i predsednik opštine. Na kraju zatvorim klub, devojke se razbežale kud koja, seća se propasti prvog biznisa. Posle toga u centru Paraćina pre deset godina otvorio Karibe, po papirima noćni klub, po nameni burdelj. Na 20 metara od policijske stanice.

- U vreme Slobe niko da me pipne. Padalo je po dve-tri hiljade maraka za noć. Po 17 devojki je radilo za mene. Oćeš naše, Moldavke, Ruskinje, bele, žute, svakakve. Samo škart nikad nisam držao. Same mi se jave, vidim, proberem i mene samo najlepše ostaju. Al nijedna nema status. Dođu sa ugovorima nekakvih agencija, kao artističke radnice. Ko da će na trapez da rade! Sve do jedne zaposlene na prevaru.

Na ugovorima tih agencija su falsifikovani brojevi ličnih karat i zdravstvenih knjižica. Jednom su tako ove moje pohapsili i kažem u policiji da provere matične brojeve. Oni tako urade i, kaže mi inspektor, da brojevi postoje. Znam i ja da broj postoji, al nije njen. Ajd objasni policajcu. Sutra da joj se desi nešto, bog otac ne može da dokaže ni ko je ni odakle je ta nesrećnica - kaže.
   
      

Svakom kupleraju po ginekolog

Kad bi mene ko u ovoj državi sluš'o, nijedna ne bi smela da bude mlađa od 18, a svaki kupleraj bi imao svog ginekologa. Desi se da kažem devojci da ide na pregled, ona se izbeči kaže idi ti kad si navro. Što da se pregleda kad nema obavezu. A posle se čudimo kad dođe Moldavka i zarazi svakakvim bacilima i boleštinama pola nacije.
      
      
      
   

E, kad je otišao Sloba, mislio biće demokratije i u intimi za keš. Opet "aktivirao" firmu, trenutno za njega radi pet devojaka, u proseku imaju po 25 godina. Neke ga zovu ćale. Promenila se samo vlast i valuta. Ostalo sve isto.

Država "kraća" za milion evra

- Stavite se u mom položaju. Ne zna se kad će racija. Jedino ako imaš prijatelja u MUP-u da ti dojavi šta ti se sprema možeš da izbegneš. Svake noći ista priča. Po 19 policajaca naoružani do zuba u isto vreme upadnu u klub, mušterije se razbeže, one jadnice, gologuze, kud koja po hodnicima. Nije ih bilo u tolikom broju ni Legiju kad su hapsili. I ko tu može da ima korist? Ne zaradi ni devojka, ni ja, ni država.

Ko će da ti sedi u klubu kad oni legitimišu sve što se kreće. A bude tu i ljudi iz političke sfere, biznismena, javnih ličnosti. I šta ću? Šaljem devojke po šest kilometara od kluba, ni klijent ne zna kud će da završi. Ko joj garantuje da se neće vratiti modra od batina?! Nikakvu zaštitu nemaju. Dalje, malo-malo, pa ti policija poturi falsifikovane pare, obeleže serijski broj, i kad primim novac ima da ga nema za minut iz objekta.

Čujem na televiziji, načelnik policije kaže ima 600 registrovanih prostitutki. Kolko ja znam, a znam, ima ih 12.000. To je milion evra godišnje poreza. Nema šanse da je iskorene. Većina tih devojaka same kažu da znaju samo to da rade i ništa drugo!
I. Ikraš - B. Risti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 343
nikom nije lako :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
TRebamo li da zalimo ovog jadnog biznismena,pokradeni porez od drzave,ili devojke koje se bave prostitucijom?!?!?!?!?!?
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Omerta Rs

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 981
mob
SonyEricsson 
ma brate ovom je dobro sto se zali
IP sačuvana
social share
Omerta Gazi Vas Sve
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 280
Zastava Srbija
Niti sam za niti sam protiv legalizacije prostitucije. Ali ako se malo bolje razmisli državi a pre svega korisnicima se sigurno više isplati da se ova stvar legalizuje. Ako ne drugo bar će malo manje zaraze biti.
IP sačuvana
social share
Samo opušteno.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
ako hoce da zaradi prostitucijom nek sa tolikom lovom ode na Tajland.............a da,covek zeli da nam unapredi ekonomiju,zaboravih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 397
Zastava BGD
Kome je do ozbiljnosti... [moj text]


LEGALIZACIJA PROSTITUCIJE DEKRIMINALIZACIJA SEKS-INDUSTRIJE, JOŠ JEDNO MUŠKO REŠENJE ZA BIZNIS, IZAZOV MODERNOG FEMINIZMA ILI NEŠTO SASVIM ČETVRTO?
Trenutno se prostitucija u Srbiji posmatra kao društveno zlo, prekršaj za koji se počiniteljke kažnjavaju po postojećim zakonskim propisima, čak i kada se aktivnosti čine uz obostranu saglasnost. Velika količina sredstava (možda i više nego u sprečavanje nameštanja sportskih rezultata) se ulaže u sam proces sankcionisanja žena koje se bave prostitucijom, dok se pitanja prevencije i pomoći većma prepušta entuzijastkinjama iz trećeg sektora.
Kakvi su rezultati/posledice u postojećim zakonskim okvirima? Zaposleni u MUP i pravosuđu zatrpani su slučajevima koji imaju vrlo malo i nikakav uticaj na sam problem prostucije. Baksuzne prekršiteljke na koje su organi reda slučajno nabasali najčešće bivaju sankcionisane novčanim kaznama, koje opet najčešće plaćaju njihovi podvodači i ponovo završavaju na “štrafti”. Hvatanje i puštanje je svakako zanimljiv segment sportskog ribolova koji bi takođe vredelo razmotriti, ali ne na ovoj listi.
Dilema oko legalizacije svakako sa sobom donosi i zanimljive, ponekada egzotične razloge pro et contra. Sa stanovišta države , legalizacija prostitucije omogućava još jedan vid kontrole – upravljanja, pre nego rešavanja; oduzimajući tu ulogu makroima i dodeljujući je svojim zvaničnicima. Sa stanovišta ekonomije , legalizacija bilo koje do sada ilegalne aktivnosti otvara nove prostore za zaradu i dozvoljene načine eksploatacije postojećih (a u ovom slučaju i jeftinih) resursa. Sa stanovišta društvene pojave, iako sama po sebi “razumljiva” i dalje ostaje krajnje nepoželjna, te samim tim i marginalizovana do krajnjih granica. O stanovištu Udruženja vlasnika noćnih barova smo saznali nedavno, uverena sam da ćemo o stanovištu domaćih medija vrlo brzo saznati i o njohovim, ali i o stavovima prethodnih kategorija, a o stanovištu samih prostitutki ne znamo skoro ništa.
Kvantitativne procene ovog problema slične su prestavama o broju Roma u Srbiji, a ipak izjasniti se kao pripadnik druge nacionalnosti još uvek nije kažnjivo. Broj preduzeća koja funkcionišu na ovom polju pod krinkom fiskalnih računa je ipak nešto lakše konstatovati, stoga i ne treba da nas čudi što inicijativu za legalizaciju pokreće upravo jedna sestrinska, neprofitna i nadasve muška organizacija. Zagovornice legalizacije, uključujući i same žrtve pogođene ostalim zloupotrebama koje u stopu prate nezakonito prostituisanje se još uvek nisu oglasile. Da li im nedostaje argumenata, ne nailaze na razumevanje ili su posvećene “drugim” problemima?
“Najstariji zanat” je odavno iskrzana frazetina kojima se čak i u Srbiji sve ređe služe. Novije feminističke studije pokazuju da se prostitucija (onakva kakvu je poznajemo danas, za razliku od obredne prostitucije) kao kulturno i istorijski specifična pojava oblikovala postupno u Evropi i SAD tek krajem devetnaestog i početkom dvadesetog veka. Ranije su prostitutke pripadale vrlo heterogenoj društvenoj grupi koja je preživljavala prodajom svoje radne snage. Prostitucija tada još nije činila specijalizovanu profesiju. Žene koje su se u određenim razdobljima, kad nisu imale drugi posao, bavile prostitucijom nisu bile izopštene, izolovane iz zajednica radničke klase. Da li smo napredovali dovoljno da se vratimo u ta vremena? Ugovorni seks, iliti po kontraktrijanskoj definiciji: komercijalizovano polno podavanje odnosno dobrovoljno ili (na žalost češće) prisilno prodavanje vlastitog tela za seksualno zadovoljavanje drugih kao zanata (profesije) – bolje, jedinog ili dopunskog izvora prihoda; seksualno ponašanje u kojem je u igri nešto što izlazi van postojećih društvenih okvira i vladajućih moralnih normi; neizostavno uključuje moralno vrednovanje, jer se ono ne može izuzeti budući da je reč o odnosima između ljudi.
Iskustva zemalja u kojima je prostitucija legalizovana su mahom pozitivna (pod uslovom da verujete zvaničnim statistikama). Pretpostavka je da se ovim aktom pravno reguliše status, dužnosti i prava svih koji su uključeni u ovu granu privrede; ali i prevenira čitav niz društvenih anomalija, kao i širenje seksualno prenosivih bolesti i niz kriminalnih radnji (nasilje, trafiking, maloletnička prostitucija, itd) koje su neizostavne u okvirima underground prostitucije. Takođe, ne treba zaboraviti neka od Ustavom zagarantovanih prava građanki – da ne pominjemo nešto univerzalnija ženska ljudska prava, slobodu odlučivanja...
Nekoliko relevantnih linkova:
http://www.csun.edu/~psy453/prosti_y.htm
http://www.bayswan.org/ICPRChart.html
http://www.womenlobby.org/htmldoc/Reasons.htm

1* monopol sile
2* kapitalizam
IP sačuvana
social share
drink your school, stay at drugs and don't do milk
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.