Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slavnić: Za trofej Partizan - Zvezda  (Pročitano 486 puta)
10. Apr 2005, 20:41:41
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Hemofarm, Partizan, Crvena zvezda i Refleks sjajno su reprezentovali srpsku košarku u Gudjir ligi. Po završetku regularnog dela takmičenja, a uoči fajnal-ejta u Beogradu, naš kvartet će osim borbe za ovaj trofej na završnom turniru osam najboljih igrati naredne sezone i u ULEB kupu.

Zoran - Moka Slavnić, jedno od najvećih imena srpske košarke, na karakterističan način komentariše 30 odigranih kola regionalnog takmičenja.

- Potvrđena je apsolutna dominacija srpskih klubova, od pet, četiri ekipe su nam otišle na fajnal-ejt i svi će igrati u ULEB kupu. To pokazuje našu superiornost u odnosu na okolinu. Neka sada vide bivši zemljaci ko je kome košarkaški potreban! Zašto to kažem? Kada su se čelnici Gudjir lige pre starta dogovarali o pravima i obavezama, onda su naša prava bila daleko manja u odnosu na našu vrednost. Bio sam za pokretanje ovakvog takmičenja, ali nisu mi se sviđali datumi odigravanja utakmica, jer Srbija ima dovoljan kvalitet da napravi sopstvenu ligu kao sav normalan svet - kaže Slavnić.

Popularni Moka o četvrtfinalnim parovima Gudjir lige, koji se igraju 28. i 29. aprila, tvrdi sledeće:

HEMOFARM - BOSNA

Vrščani su apsolutni favoriti i igraće u polufinalu, Sarajlije su samim plasmanom na fajnal-ejt, pobedom nad Širokim u poslednjem kolu na svom terenu, napravile veliki uspeh.


C. ZVEZDA - CIBONA

Težak meč, ali smatram da je došlo vreme za vraćanje dugova i slavlje crveno-belih protiv Zagrepčana.


REFLEKS - OLIMPIJA

Otvoren duel. Verovatno da čelnim ljudima Gudjir lige neće biti pravo kad u polufinalu budu videli četiri srpska kluba. Ulaskom i Refleksa to bi bio definitivan pečat i dokaz da smo košarkaške tata-mate u zemljama bivše SFRJ.


PARTIZAN - ZADAR

Crno-beli su favoriti, konsolidovali su ekipu i u ovom paru ne bi trebalo da bude iznenađenja. Siguran sam u trijumf Partizana.

Kad je o polufinalu i finalu reč, Zoran Slavnić zaključuje:

- Teško je prognozirati iz ove perspektive, 20 dana pre početka turnira. Nadam se finalu između Partizana i Crvene zvezde!

(02. May 2007, 21:34:07)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
kao sto rece covek ... nece biti pravo ovima iz goodyear lige sto su 4 Srpska kluba usla na finalni turnir ....
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
To je bilo ocekivano, jer su 4 kluba zaista kvalitetna, ja sam iskreno ocekivao i buducnost ali oni su ovu sezonu opasno usrali..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
i ja sam mislio da ce crnogorci upasti na 8 al' su mi bili vrlo neprijatno iznenadjenje... I mislim da Partizan nece proci u finale...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Kako u finalu kada se Partizan i Zvezda sastaju u polufinalu ako prodju protivnike??? I pri tom Partizan gotovo sigurno prolazi Zadar a Zvezda tje tesko protiv Cibone...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.