Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:46:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slava ?!  (Pročitano 22039 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
@SAnja
ma ne ljutim se uopste, velika slova sam ubacila cisto da bih naglasila pordicu, da bi bilo jasnije sta sam mislila

@SF
da bih nekog ubrojila u porodicu ne moramo da budemo u krvnom srodstvu, upravo ti ljudi koji su mu najblizi meni su porodica, tako da sam na takve prijatelje i mislila
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Citat
upravo ti ljudi koji su mu najblizi meni su porodica, tako da sam na takve prijatelje i mislila
 
 



pa naravno, neces sigurno zvati komsiju kojem se ni nejavljas :twisted:    Mada ima i toga.... pomodarstvo
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
Slavimo krsnu slavu,sv.Jovan krstitelj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
Kod mene je to totalno neradan dan , dan kada mi dolaze prijatelji , rodjaci , kumovi , oko 12-1 h dodje Pop , osvesta vodicu , otpeva pesmicu ..... , zaista jedan svecan dogadjaj . Zatim sledi slavski rucak ( obilan Smiley ) . Sve u svemu jedan zaista sjajan obicaj !!!!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
Citat: SAnja

pa naravno, neces sigurno zvati komsiju kojem se ni nejavljas :twisted:    Mada ima i toga.... pomodarstvo


da, da, na zalost ima i toga i to sam i imala na umu u prvom postu
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Krsna slava mi je Sveti Arandjeo, dok isto slavim slavu moje bake koja mi je prepisala kucu - Svetog Djordja.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Sveti Jovan Krstitej Andjeo Boziji Smiley .
Kako bi trebalo slaviti slavu:http://www.stgeorge-kw.on.ca/slavarica.htm
,sad sto se to kod nas pretvori u opstu pijanku,to je vec druga stvar.
Valjda nam je to u krvi :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Da. Naravno da slavim krsnu slavu i to je sv.Nikola 19. decembar ! Do pre par godina (dok deda nije predao nama slavu tati a tata meni Smiley ) to je izgledalo nesto slicno poput onog sto je Anja napisala mi ukucani samo striceva porodica i moja isli smo kod babe i dede to je bilo obelezavanje slave uz veceru ili rucak! Sada je sve to drugacije dolaze nam i rodjaci koji ne slave i prijatelji zna da potraje i dva tri dana (jedan ne moze danas dolazi sutra ili prekosutra itd.) ! sprema se dosta toga na trpezi mada slavu predstavlja SLAVSKI KOLAC SVECA ZITO I VONO sve ostalo je manje vise bitno !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 304
Moja slava je Đurđic. Prošle godine mi je deda umro i slava je pala na mene, pošto je moj otac ne zainteresovan. Malo mi je frka kako ću to sve odraditi po redu i običaju al mislim da ću se snaći. Smiley
Protokol: Rano ujutrom u crkvu sa slavskim kolačem, crnim vinom i panaiom. Ručak zna se od supe preko kuvanog mesa, sarma i pečenje.  Smiley
Inače otvorena vrata za sve prijatelje, rodbinu, komšije i niko se ne poziva posebno.
Ovo sam preuzeo jer želim da održim tu tradiciju koja je vrlo dobra za okupljanje rasute porodice koja je stalno u nekom speed-u. Danas sutra, a daće bog da imam jedno troje dece, kad se raštrkaju koje kuda na dan slave hoću da ih vidim na okupu. Ipak se Slava malo ozbiljnije shvata nego neki rođendan ili bilo šta drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Najveci postotak Srba kako kazu slavi svetoga Nikolu a zatim Djurdjevdan, sve ostale slave su daleko ispod
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:46:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.