Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:15:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slatka ljubavna osveta  (Pročitano 24904 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ona je mlada, ali ti si sa 25 ''rekonstruisao poruke'' i slično? Vau, sad tek vidim koliko su moji bivši bili normalni.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ja u trenutku povrijedjenosti mogu da pomislim mnogo toga.

i da zamislim mnogo toga.

u trenutku...i to je to.

Tako je... momenat...

Momenat u kome zamisljam da nekoga strasno povredjujem... fizicki...

I onda kraj...

Sve je to efemeris... svoje rane mogu da lizem i bez osvete...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Nokia 
Jok zajebao sam ih. Pošto me je toliko dugo davla time "Da nisam sa njim sa tobom bi bila""Sada shvatam kako si u stvari dobar lik""Mene moj dečko ne voli" itd. do tačke pucanja (koju sam doživeo posle mesec dana drndanja i stalnog moj pdjebavanja, njenog vraćanja) sve dok se nismo (konačno) poljubili. Kada me je totalno sjebala, napisao sam joj ultimatum poruku (u kojj se nalazilo dosta gluposti tipa "srce si mi slomila" itd.) da bi mi ona hladnokrvo ogovorila kako neće, neke tra-la-la-la priče da jbga voli dečka, ali da neće zaboraviti naše poljubce. Na kraju smo došli do toga da je jedna devojka (koju su iz drugih razloga maltretirali ona i dečko) to pročitala pred njima, dok sam ja bio prisutan. Ona (ta kojoj sam se svetio) je odgovorila sa "pa šta?", a dečko je pogledao moj fon i video da poruka nije sa njenog broja (poruku sam izbrisao, ali sam je rekonstruisao i poslao sa drugog broja). Posle sam saznao da su raskinuli, dok je ona u međuvremenu bila sa trećim likom koga je isto tako krenula da zavlači. Na kraju su završili u vezi od godinu i po, iz koje je taj novi jedva izašao živ, jer je (kao i ja) poludeo. Come to think of it, she did me a favor. Smile

Ti izgleda imas tendenciju da se vezujes za kretene  Smile

Kad raskinem - raskinem, kad sam u vezi - ne varam....pozelim da povredim, jako jako jako...ali nikada to ne uradim.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Promaših temu, jbt.  Smile

Otkad treniram kick-box i sita se išutam i izudaram, nemam baš nikakvu želju za fizičkim nasiljem, čak i u onom neizdrž afektu koji traje par sekundi. Zvuči šašavo, ali meni zaista pomaže.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Ona je mlada, ali ti si sa 25 ''rekonstruisao poruke'' i slično? Vau, sad tek vidim koliko su moji bivši bili normalni.  Smile

Da, da, ona je super ja sam kriv. Odlično, ja sam sada ok, ona je ista. Ko je sada kriv? I dan danas mene ogovara kako sam joj naneo duševan bol, kako je svaki njen bivši stoka, jadna ona.

Ti izgleda imas tendenciju da se vezujes za kretene  Smile

Prirodan talenat. Sve nalećem na idiote (koje realno neću). I znaš šta, osvetoljubivost je u mojoj prirodi, ali isto tako, ja se sada suzdržavam da se svetim jer sam shvatio da najveća osveta dolazi osobi u skladu sa životom kakav živi, a svaka ex pokušava da se "sveti" predstavljajući se kao žrtva, traži da je svi razumeju, jadna ona... Kada me njene drugarice/drugovi upoznaju, kažu mi kako sam ok lik itd. Nisam savršen, volim šta volim, a verujem da ima "božiji plan" koji će na kraju puta doći kao nagrada za ovu Golgotu (poći sam, poneti krst i eksere, ako je moguće peške) zvanu žene kreteni. Sada sam sretan u svojoj samoći, imam prioritete... i tako... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ne kažem da je ona bila super, nego je mogla da se vadi na godine. Tada. Kad god to bilo.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Sendo 
Znaš šta, naleteo sam ja na jednog sličnog kretena sa 27 godina (ne mojih, njenih trenutno, s time da je skoro pa 28). I dan danas me ogovara na fakultetu, i priča kako me mrzi, samo zato što nisam hteo da joj pokazujem matematiku. Devojka poseduje gomilu (vidljivih) loših osobina. Što reče Sandra, ja sam magnet za loše devojke. Zašto? Kako? Nemam pojma. Sve što sam želeo je normalan odnos, zasnovan na tome da kada nešto kažeš, da to i uradiš. Jel to zaista mnogo? A sve bi one da nešto mere, vagaju, da maltretiraju, i kada ih ostaviš (jer su izigrale tvoje poverenje) onda idu od drugarice do drugarice kukajući kako sam kreten, kako su muškarci svi isti, nikada ne sagledavajući istinu - da su možda... samo malo... one te koje su zeznule.
Primetio sam da osveta ide onog trenutka kada ti još ispadneš ok, okreneš se i odeš. Tada one napadnu samo da ti pokažu kako ne vole da budu ignorisane. A šta im neće pasti na pamet, samo je nebo granica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
smatrala bih sebe nizim bicem da sam se bilo kome na bilo koji nacin u zvotu za nesto osvetila..

osveta je karakteristika nemocnih i nesposobnih a najcesce kompletno bezvrednih ljudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
pa zavisi kakva osveta... ako ti neko non-stop lose cini... ti ces ga nemo gledati?

Citat
osveta je karakteristika nemocnih i nesposobnih

a ne bih se slozio sa ovim... osveta potice jos od davnih vremena... iz doba velikih junaka... a ti junaci nisu bili bas nesposobni...
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80

Primetio sam da osveta ide onog trenutka kada ti još ispadneš ok, okreneš se i odeš. Tada one napadnu samo da ti pokažu kako ne vole da budu ignorisane. A šta im neće pasti na pamet, samo je nebo granica.
To si lepo primetio. Ego, sta li je?  Smile

Kretena uvek ima, ali samo zato sto su oni takvi ne znaci da im trebamo pridavati Bog zna kakvu paznju. "Osveta" ide drugacijim putevima i nema veze sa nasim delovanjem jer vecina ljudi kroz zivot dobije ono sto zasluzuje. Tako ce i te tvoje verovatno dobiti nekog kretena kod koga nece smeti da zucnu ili nesto slicno  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:15:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.