Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slabljenje narodnjaka - jačanje roka!  (Pročitano 13066 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Gresis, ima elektronske muzike koja ima dusu. Elektronska muzika nije samo techno i rave. uostalom techno je jako dobar za zurke, prava ekstaza ili drum `n` bass. Ima jako dobre muzike naprimer u house, ili trip hop ili ambijent tipa cafe del mar. A oni koji koji kompunuju za cafe del mar, su pravi muzicari kao i rokeri i nazvani su pravim umetnicima sto i stvarno jesu.
totalno se slazem  Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Smesnjikava stvar je sto sam pre nedelju dana bio na koncertu Parnog Valjka u San dorligo della Valle.
Izgledali su kao iz muzeja ili nekog penzionerskog doma....posebno pevac.
Lik je malo skakutao i kreveljio se pa je posle 3 pesme nestao u stolici odakle je zavrsio koncert...
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ja licno sam veliki roker, roker u dusi i za mene jedina prava muzika je bend, gitara, bas, bubanj i przenje. Sve ostalo je daleeeeeko od toga. Protiv elektronske muzike u principu nemam nista, cak stavise nekada u kolima ili nekoj drugoj prigodnoj prilici i sam slusam elektronsku muziku, narocito cafe del mar, budha bar. SMeta mi samo poredjenje te muzike i roka, jer to je po meni vise neka isprogramirana muzika, muzika koja se radi na racunaru, nema tu duse, nema zivih ljudi, nema tih emocija. Ali kazem, mogu sve da svarim, nesto cak i slusam, osim narodnjaka. Narodnjaci su po meni najvece zlo koje je zadesilo ove nase prostore, posto na srecu mi nismo jedini koje je to zlo zadesilo. Znaci kada bih imao neku vlast, zabranio bih sve od Miroslava Ilica od Jelene Karleuse. Znam da sam suvise ekstreman ali ponosim se time kada su ti seljoberi u pitanju i kada bi bilo ko, makar se on zvao i Slobodan Milosevic zabranio narodnjake, licno bih glasao za nejga. Znaci to je vrsta muzike, mada ja to ne bih zvao muzikom koju ja ne mogu da slusam ni u kojoj prilici. Znaci meni to toliko smeta da ja ne mogu da budem na mestu gde mi zavija neka ceca ili karleusa ili neka stoja, to me toliko nervira da moram da odem odatle makar sve ostalo bilo savrseno. Boli me to sto puno ljudi za koje sam mogao da stavim ruku u vatru da nikada ne bi slusali to djubre, su pre ili kasnije pucali pod pritiskom i postajali jedan u gomili. Ne cudi me ni to sto smo za vreme rata izolacije bili primitivci i slsali te gadosti. Ono sto me sokira je to sto sada kada smo ponovo otvoreni, kada imamo mnogo veci izbor nego pre, da sada ljudi ne samo sto ne prestaju da slusaju narodnjake, nego, bar na osnovu nekog mog iskustva se njihov broj jos i povecava. Znate kako je to porazavajuce kada nekoga poznajete ili bar mislite da ga poznajete, sa njim ili njom pricate o tome kako je bilo na koncertu REM-a, pricas kako je bilo fenomenalno kako je neverovatno i tako dalje i on\ona se sa svime slaze, da bi onda posle par dana zvala i rekla kako je bila na splavu gde je pevao Aco Pejovic i kako se niakda nije bolje provela. Onda ti dodje, bar meni dodje, da iskocis iz koze jer shvatis da ustvari zivimo u zemlji gde se ljudi dele na one koji slusaju narodnjake otvoreno i one koji to rade prikriveno i cekaju svoju priliku.


Inace, bas pre neki dan sam gledao Biljanu Srbljanovic koja je rekla jednu pametnu stvar. Ona je rekla zasto bi mi bas bili treca zemlaj u svetu koja ima dobar rok? Zasto bi bas mi kada smo verovatno jedna od poslednjih zemalja koja je svojim ophodjenjem prema istom tom roku to zasluzila? To je potpuno tacno. Znaci AMerika i Engleska imaju dobar rok, svi ostali su jadni, manje ili vise. I kako mi sada da ocekujemo da imamo dobar rok, kada jedan roker neko ko obecava, ne moze da se pojavi na televizji, ili ako se pojavi onda je to na nekoj televizji koja je doboljno hrabra da po cenu pada rejtinga emituje tako nesto, poput recimo jadne poliitke koja forsira taj paket aranzman vec godinama, a koaj je pred stecajem? Kako da ocekujemo da imamo dobar rok, kada na koncert jednog dobrog rok benda dodje 30 ljudi, a na koncert neke tamo seljanke cece dodje 100 000? Pa jedino kada bi svi rokeri imali KArica za tatu pa da ne moraju da brinu o egzistenciji i da mogu da sviraju dobru miziku. Ovako dokle god raja bude slusala narodnjake, dok god grand show bude najgledanija emisija, dotle cemo biti jadni. KAda prekinemo da slusamo Cvijetina Nikica i pocnemo da slusamo makar eto recimo negativ, za pocetak, e tada cemo poceti da licimo na normalne ljude.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
@Ciklo

Mislim da preteruješ  Smile
Muzika je prvobitno stvorena da spaja i razonodi ljude a ne da ih deli  Smile I šta piše u mom potpisu  Smile

Nemoj da odbacuješ dobre ljude zbog njihovih interesovanja koja nisu loša u smislu da ti loše čini (drogiranje, kriminal...)
To što oni slušaju narodnjake  Smile Pa ni ja nisam slušao, čak sam ih i mrzeo, ali sam naučio da ne obraćam pažnju i sad sa društvom odem po kafanama 

A to da je po tebi rok najkvalitetnija muzika koja postoji  Smile i da je važno samo prženje - neću da komentarišem i nemojte da me terate  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Inace, bas pre neki dan sam gledao Biljanu Srbljanovic koja je rekla jednu pametnu stvar.
Mislim da ta osoba zaista nema apsolutno nikakvog prava da bilo kome u ovoj zemlji bilo sta kaze.
A to sto pricas o roku.. i ja ga volim.. a da li ti ljudi koji su ga slusali (dobro jutro sesdesetosmasi) deluju kao normalni?
Da li mozes nabrojati 5 normalnih izvodjaca?

Inace... Miroslav Ilic je legenda (slusali ga ili ne) i njemu mislim da zaista niko nikad nista ne moze prigovoriti, on Merima Njegomir, Lepa Lukic i sl osobe su ovu zemlju mnogo vise zaduzile i mnogo joj vise lepog donele od svih Rok sastava koji su svirali ikad.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ma kakvo jacenje roka
ja ne vidim da se to desava
pogledajte samo world rok chartove - da i ono zaista moze da se nazove rockom?
green day je kao neki zesci rock?!
lepo rece sf - avril?!
ili ona ashly simpsons?!
cak se i bon jovi sada, kada se dodeljuju nagrade, svrstava u kategoriju popa.
a rock ovde?
ja ne vidim da se po tom pitanju neko zaista ozbiljno trudi.
skidam kapu ovim reperima (ili hip-hoperima), mada ja tu muziku ne volim, na trudu
a Alogia - ako oni treba da budu nada rocka ovde...
a sto se tice elektronske muzike - ima doga itekako a boga-mi tu moze da se nadje sjajnih stvari
i mislim da je danas ona neminovna
pa cak i ono sto se zove rockom danas miskkuje neke stvari
produkcija je otisla i bilo bi glupo vracati se korak unazad

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Vidiš, zaboravio sam da napomenem a hteo sam da Miroslava Ilića nikako ne treba svrstavati u današnje narodnjake  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
Miroslav Ilic je bas ok lik
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ja mislim da su ovi nazovi narodnjaci samo trenutna slabost u drustvu i odraz ekonomske bede u kojoj se trenutno nalazi nasa zemlja. Ja ne znam sta da kazem kada je nekome mnogo vaznija Seka Aleksic od Balkanike. Ja sam uveren ako dodju bolja vremena da je muzicka smrt Seka, Stoja, Aca, Baja i ostalih cuda neminovna, i da ce Srbija ponovo doziveti muzicko - kulturni pozitivan sok, i da cemo opet imati na sceni dobre rokere, pop pevace DJ-eve i naravno narodnjake poput Miroslava ilica, Lepe Lukic etc. Imamo li snage za to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Mislim da ta osoba zaista nema apsolutno nikakvog prava da bilo kome u ovoj zemlji bilo sta kaze.

Ma ona jeste lujka, nemam ja nista sa njom, samo sam rekao da je rekla jednu recenicu koja je pametna, a to je da u svetu psotoje sve zemlje koje imaju dobar rok, pa zasto bi bas mi bili ta treca koja ce ga imati, a pritom najmanje ulazemo u njega?

Citat
A to sto pricas o roku.. i ja ga volim.. a da li ti ljudi koji su ga slusali (dobro jutro sesdesetosmasi) deluju kao normalni?

Ako mislis na hipike, naravno da ne mislim da su oni kao pojava nesto sto je dobro i normlano. Ali upravo u tome i jeste lepota roka, a to je da rok nema kalupa, da je rok jedan stil zivota, gde se oslobadjaju sve pozitivne stvari iz coveka i on ako ima nesto dobro i vazno u sebi on to i prikazuje. Eto recimo sam Bill Gates je koliko ja znam svojevremeno bio clan hipi pokreta, pa je danas najbogatiji covek na svetu i jedan od najvecih umova. Takvih je koliko hoces. Velika vecina vrhunskih naucnika, pisaca, pevaca, su bili pripadnici upravo tog hipi pokreta.


Citat
Inace... Miroslav Ilic je legenda (slusali ga ili ne) i njemu mislim da zaista niko nikad nista ne moze prigovoriti, on Merima Njegomir, Lepa Lukic i sl osobe su ovu zemlju mnogo vise zaduzile i mnogo joj vise lepog donele od svih Rok sastava koji su svirali ikad.

Dobro, ne znam bas cime su zaduzili zemlju, ali u svakom slucaju nemam licno nista protiv njih. Njih sam upravo i spomenuo jer to je jedna od najcescih fraza ljudi koji svoj praziluk kriju time sto govore kako oni ne slusaju ove nove narodnjake, vec da oni slusaju stare izvorne narodnjake. Onda kada cuju Stoju padaju u sevdah i znaju sve reci. Zato su meni oni svi isti u tom smislu, jer svi propagiraju jedan isti ili slican nacin zivota. Razlika je samo u tome sto Miroslav Ilic peva o seljacima koji nose opanke, a Stoja o seljacima koji nose nike. Isto to slusanje Mirolsava Ilica je opasno po meni zato sto ja to viidm kao marihuanu, znaci kao vrata za nesto teze. Tako i narkomani prvo puse marihuanu, jer to kao nije nista, pa posle zavrse sa heroinom.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.