Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slab karakter: Smršala pa ponovo postala najdeblja tinejdžerka u Britaniji  (Pročitano 3234 puta)
01. Nov 2010, 19:10:03
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Britanka Džordžija Dejvis, koja je u jednom američkom kampu uspela da prepolovi svoju raniju težinu od 210 kilograma, ponovo se ugojila i sada je zvanično najdeblja tinejdžerka na Ostrvu.

Dejvisova (17) je objasnila kako je do prethodne težine dogurala jer je teško podnela smrt oca, a deca u školi su je zadirkivala. Da bi se utešila, neprestano je jela i tako dostigla morbidnu gojaznost.

Pre dve godine, lekari su joj rekli da mora da smrša 130 kilograma, ili će umreti. Tada je otišla u američki kamp 'Wellspring Academy' u Severnoj Karolini, gde je za devet meseci uspela da skine oko 115 kg, i time izleči i dijabetes tipa 2, pa je i televizija GMTV napravila emisiju o njoj. Na akademiji, gde mesec dana košta 3.600 funti, sa Džordžijom su radili psiholozi i fitnes treneri, koji su je podsticali da svakog dana pređe 10,000 koraka.

'Pre toga bih se pogledala u ogledalo i plakala. Ali, tada mi se dopalo kako izgledam, moj oblik lica i tela. Imala sam utisak da mogu sve da postignem' priznaje tinejdžerka.

Međutim, kada se vratila kući u južni Vels gde brine o majci koja je srčani bolesnik, kilogrami su počeli da se vraćaju. Džordžija je ponovo počela da lošu hranu kao i ranije, i umesto da još smrša kao što je zacrtala, uspela je da pređe raniju kilažu i sada ima 215 kilograma. Priznaje da je lenja kada je dijeta u pitanju, ali misli da krivica nije u potpunosti njena jer je u kampu bila pod nadzorom i unosila je 1500 kalorija dnevno. Kod kuće je međutim, niko ne kontroliše niti ohrabruje da se pridržava režima zdrave ishrane.

Kad je smršala, lekari su joj prognozirali da može da doživi i 80. rođendan, ali sa sadašnjom težinom neće proslaviti ni 21.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Stoka je stoka.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
ali misli da krivica nije u potpunosti njena jer je u kampu bila pod nadzorom i unosila je 1500 kalorija dnevno. Kod kuće je međutim, niko ne kontroliše niti ohrabruje da se pridržava režima zdrave ishrane.
Koliko ti je godina dijete?  Smiley 1
« Poslednja izmena: 01. Nov 2010, 22:54:55 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
he he  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Steta i

Citat
Kad je smršala, lekari su joj prognozirali da može da doživi i 80. rođendan, ali sa sadašnjom težinom neće proslaviti ni 21.
Strasno  Smiley 1
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Tel.Me Your.Number
Kakav imbecil Smile Smile Smile

Siroma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
kako neko nabije 215 kila  Smile

razumem, nabijes stotku, pa i 120, 130 ajde... pogotovo visoki ljudi ... ali 215 kila zensko ...

meni je to neshvatljivo, jednostavno odbijam da prihvatim da je to moguce ... to su vanzemaljci ...

Sta radis ti po ceo dan pa imas 215 kila? Sedis i jedes i nista bukvalno drugo ne radis... a sta jedes? djubre samo ... testenine, leba, slatkise i pijes sve gazirano? ...  odes da pisas i kenjas, okupas se (mozda) i mozda, MOZDA izadjes u dvoriste da prdnes ili okacis vesh ... jebeno nenormalno  Smile
« Poslednja izmena: 02. Nov 2010, 00:56:03 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
kako neko nabije 215 kila  Smile

razumem, nabijes stotku, pa i 120, 130 ajde... pogotovo visoki ljudi ... ali 215 kila zensko ...

meni je to neshvatljivo, jednostavno odbijam da prihvatim da je to moguce ... to su vanzemaljci ...

Sta radis ti po ceo dan pa imas 215 kila? Sedis i jedes i nista bukvalno drugo ne radis... a sta jedes? djubre samo ... testenine, leba, slatkise i pijes sve gazirano? ... odes da pisas i kenjas, okupas se (mozda) i mozda, MOZDA izadjes u dvoriste da prdnes ili okacis vesh ... jebeno nenormalno  Smile
Munka da ti svratis ovde do mene, da pravimo sapun  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Najdeblja tinejdžerka u Britaniji, koja je ranije uspela da prepolovi svoju težinu u američkom kampu za mršavljenje, sada je dostigla zapanjujućih 255 kilograma.

Danas 17-godišnja Džordžija Dejvis kaže da je zbog svoje gojaznosti toliko uznemirena da zbog toga jede još više. Lekari su upozorili tinejdžerku da neće poživeti dugo ukoliko ne reši problem sa težinom, ali Dejvisova kaže da nema snage ni da se suoči sa problem, a kamoli da počne dijetu.

’Pokušavam da ne mislim na to, jer onda počnem da paničim i moj problem sa prejedanjem se samo pogorša, ali svesna sam da je ozbiljno’ kaže Džordžija za ’Sun’ i priznaje da je pokrila ogledalo u svojoj sobi.
Džordžija je kao 15-godišnjakinja imala 210 kilograma, koje je uspela da skine boravkom u američkom kampu. Tamo je bila pod nadzorom lekara i psihologa i bavila se fizičkim aktivnostima, zbog čega je uspela da prepolovi težinu. Međutim, čim se vratila kući u južni Vels, kilogrami su počeli ponovo da se gomilaju.

’Kada sam stigla, mama mi je rekla da nije imala vremena da mi spremi neku zdravu hranu, pa smo jeli prženu ribu i pomfrit. Od tog trenutka pa nadalje, imala sam utisak da neću uspeti’ kaže gojazna tinejdžerka, koja kaže da ljudi iz njene okoline nisu nikakva podrška jer joj ne pomažu da se pridržava režima zdrave ishrane i ne hrabre je kao ljudi u kampu.

Osim toga, u SAD se bavila sportom, a kaže da u svom rodnom gradu nema sličnih sportskih objekata, a ona ne može da priušti odlazak u teretanu, pa izlazi iz kuće samo jednom nedeljno. Džordžija kaže da joj je potrebna pomoć iz britanskog ’National Health Service’ jer misli da se njen problem ne razlikuje od zavisnosti od droge ili alkohola.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.