Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 282 283
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skupštinska birtija - "Bistri osvrt na mutnu političku scenu" - Vol. 30  (Pročitano 132096 puta)
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8861
mob
Samsung Galaxy A7
"...и доћи ће дан када ћеш сам кренути путем безнађа..."
Јбт...велики хит мојих средњошколских дана :D Та се песма сваки дан по двеста пута вртела код Сишкета у Рупи (ко је зрењанинац зна шта је Сишкетова Рупа - осталима не вреди објашњавати :mrgreen: )
Ово је такође био огроман хит тих дана...

Тад је Грин Деј још и био неки бенд али јбг...то је било пре 20 и кусур година :D Мој разред је био пун панкера и падавичара (гранџ, Нирвана ово-оно :mrgreen: )...није било љубитеља дет метала па сам ишао за гомилом :mrgreen: Америчка школа дет метала (посебно Флорида) им никако није лежала али су се опасно наложили кад сам им донео ова два албума :D

Дефинитивно у топ 10 метал албума икад :chuckel:

А то око беса и енергије лепо је објаснио легендарни Ди Снајдер:"Наложим се да напишем нови албум, нове химне за младе пуне беса и жеље за променом...празан папир и вртим оловком. Једноставно ништа - празан папир :mrgreen: Окренем се око себе...лежим поред базена, вила са 20 соба, пет аутомобила, приватни хеликоптер, милиони у банци...немам разлога да будем бесан :mrgreen: :P "
« Poslednja izmena: 15. Okt 2017, 13:28:14 od Мргец »
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."

Неки лик са Твитера  :mrgreen:
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 282 283
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: MojaFirma

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.038 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.