Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 294 295 297 298 ... 348
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skupštinska birtija - "Bistri osvrt na mutnu političku scenu" - Vol. 30  (Pročitano 453941 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Ђе сте људи и кодекс понашања службеника у локалној самоуправи Smile

Има ли каке везе са самурајским кодексом? Оно... иде се искључиво левом страном ходника... у случају тежих повреда радне дисциплине предвиђен харакири и тако то?

Него... ђе сте људи и тригерд госпође граџанке, нимало руралне?

https://www.facebook.com/dnevna1dozaloseg/videos/1504220059655269/?hc_ref=ARSG8iS7tY4v4NiTh1_ddQvNZM5l57LvT8DaDP-W1gfJkuYzXZpOw830KZJAAvZEfaw&fref=gs&dti=875312649299634&hc_location=group

сунце ти калаисано јебем  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Gospodza ce da bude jit na intemeku... al gospodza mozda ima pravo..
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Озбиљно сте рурални Smile


Citat
Има ли каке везе са самурајским кодексом? Оно... иде се искључиво левом страном ходника... у случају тежих повреда радне дисциплине предвиђен харакири и тако то?

Има свашта нешто...глупост у суштини Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Ja bio i ostao hajlender..  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Озбиљно сте рурални Smile

и госпођа јебе вербално ал то раја рурална не разуме...  Smile

Citat
Има ли каке везе са самурајским кодексом? Оно... иде се искључиво левом страном ходника... у случају тежих повреда радне дисциплине предвиђен харакири и тако то?

Има свашта нешто...глупост у суштини Smile

jесу ли вам укинули оних два сата коришћења друштвених мрежа у радно време што вам ономад било дозвољено?  Smile

Ja bio i ostao hajlender..  Smile

ма јес... дрво ниси видео 20 година, почо би да се гушиш да негде налетиш на ваздух без смога...  Smile

« Poslednja izmena: 14. Dec 2017, 12:45:26 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Kad vidim vazduh bez smoga, ja oma upalim cigaru....
true story, isho sa detetom i gospodzom negde dole po istochnoj srbiji po shumama i gorama... kad mi se otvori dizna na chistom vazduhu... sabijem pola cigare jednim udahom  Smile
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Citat
jесу ли вам укинули оних два сата коришћења друштвених мрежа у радно време што вам ономад било дозвољено?  Smile

 Smile

Ма то је бивши начелник несрећно срочио па испала комедија Smile
Иначе, скоро је нови начелник донео одлуку о забрани торената Smile Као, неко скида торенте а брзина нам ограничена на 5 мегабита Smile Smile Баш ћу ја сад да скидам у општини један филм цео дан а кући ми брзина 50 мегабита Smile


Иначе, по новом кодексу морамо да будемо пристојни, друштвени, колегијални, професионални, да се лепо одевамо, јасни, експедитивни, предусретљиви, дружељубиви, пријатни, тихи... Smile

Јбш ми све...не сећам се кад је последњи пут код мене дошла особа којој би могао пришити бар један од тих епитета Smile

Баш пре неки дан дође једна сестра циганка код мене (да би ти било јасан даљи ток приче - отворена је канцеларија код нас за смањење сиромаштва. Нема везе са општином већ је то неки пројекат, добијене су паре из ЕУ или нешто слично.  Може да се пријави ко хоће али имају услови...оно стандардно, незапослен, нема земље, социјални случај итд. Ако се пријавиш не губиш социјалу, дечији додатак...гледај на то као додатни приход Smile Али, постоји цака...мора се радити Smile Значи, добијеш да одрадиш неке ситне послове...почисти испред дома културе, очисти снег испред установа кад падне, уређење зелених површина итд итд. Значи, ништа катастрофично...можда десетак сати месечно треба да одрадиш нешто. Заузврат добијаш потврду на одређен новчани износ у зависности од посла и са том потврдом можеш пазарити у локалном трговинском ланцу али одређене артикле. Не цигарете и лозовачу већ храну, уље, шећер, брашно, средства за хигијену итд)
И тако...разговор са сестром циганком Smile

Сестра - Јао брате, па ти си ме пре неки дан упутио на погрешно место.

Ја - Па како сестро слатка? Smile Лепо сам ти рекао да је канцеларија за смањење сиромаштва у другој згради изнад Екоса.

Сестра - Па да али није то оно шта ја тражим.

Ја - Како мислиш?

Сестра - Па они траже да радим Smile Smile Smile

Ја - Шта ти фали? Мало радиш и можеш да зарадиш за храну за цео месец.

Сестра - А у курац Smile не могу ја да радим...ја сам социјални случај Smile Smile Smile Хоћу да идем да се жалим код председника а ако неће да ме слуша зваћу Вучића Smile Smile Smile Smile Smile


Иначе, сетра циганка је здрава као дрен и може волу реп да ишчупа Smile Оде она до секретарице председника, ова је избацила напоље у року од милисекунде Smile
« Poslednja izmena: 14. Dec 2017, 14:24:01 od Мргец »
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
Citat
. kad mi se otvori dizna na chistom vazduhu... sabijem pola cigare jednim udahom

Mени се отвори апетит јбте... још ако је домаћа храна, ју... а онда се и дизна гледе алкохола отвара, све то вуче једно друго...  Нисам ја пијан што сам алкохоличар, крив је овај ваздух...  Smile

Citat
Као, неко скида торенте а брзина нам ограничена на 5 мегабита Smile Smile Баш ћу ја сад да скидам у општини један филм цео дан а кући ми брзина 50 мегабита

и овде је нет као да неки торенти вуку цео проток.. ал курац, има нас 50 компова на мрежи, брзина никаква, сви док се накаче... прц...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Ma imash idiota jbte koji skidaju na poslu...
eo moj bivshi kolega... brate taj nije ziv ako ne naredja 6 filmova...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
И тако...разговор са сестром циганком Smile

Сестра - Јао брате, па ти си ме пре неки дан упутио на погрешно место.

Ја - Па како сестро слатка? Smile Лепо сам ти рекао да је канцеларија за смањење сиромаштва у другој згради изнад Екоса.

Сестра - Па да али није то оно шта ја тражим.

Ја - Како мислиш?

Сестра - Па они траже да радим Smile Smile Smile

Ја - Шта ти фали? Мало радиш и можеш да зарадиш за храну за цео месец.

Сестра - А у курац Smile не могу ја да радим...ја сам социјални случај Smile Smile Smile Хоћу да идем да се жалим код председника а ако неће да ме слуша зваћу Вучића Smile Smile Smile Smile Smile


Иначе, сетра циганка је здрава као дрен и може волу реп да ишчупа Smile Оде она до секретарице председника, ова је избацила напоље у року од милисекунде Smile

ххахаха... исти су сви пичкамуматерина...

Возимо се ја и директор бивше фирме у његовој мечки... стајемо на семафору и одма запуца неки Ганац до кола да жицка мало сиће... можда 16-17 год, што кажеш здрав ко дрен и може буквално да ишчупа волу реп... и разговор

Дај неки динар за леба
Ма нема
Дај нешто сиротиња нема посла
немаш посао?
Немам, сиротиња...
Е види имам ја фирму, грађевинска а ти си јак момак, могао би лепо да зарадиш...
Нека фала не треба, добро је мени и овако

...окреће се Ганац и одлази. И углавном то је дил брејкер у сваком разговору са њима... понуди им неку физикалију  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 294 295 297 298 ... 348
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.