Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 990 991 993 994 ... 1000
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skupštinska birtija - "Bistri osvrt na mutnu političku scenu" - Vol. 29  (Pročitano 555325 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
тај проблем немања гардеробе сам имао кад баталих пљуге па се угојих неких 10-15кг ономад... зајебано могу ти рећи... а захваљујући својој лењости купио сам само двоје фармерки и тако функционисао месецима   Smile

и да... ја не могу ресетом да се улењим пошто ми је лењост природно стање  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.106
Ја у једној доколоци после оног Вулиновог скандала са расподелом пара својима на конкурсу за пројекте гуглала сва удружења која су добила милионе, не само код њега него и у другим министарствима тих дана и дошла до занимљивих чињеница да једно 90 посто њих немају никакву историју на нету. Највећа занимљивост је нпр. да су се пројекти разних удружења финансирали на тему побољшања ИКТ у настави или безбедности деце на интернету, а да се о томе шта су ти људи радили не може наћи ниједан траг на том истом интернету. Ок, странци дају паре овим НВО организацијама које су блаћене сваког дана у свим медијима јер нису режимске, али и на сајту тог донатора јасно има коме, колико и за шта, а и на сајту тих нпр. Жена у црном све лепо пише шта су када и како радиле, свиђало се то неком или не. Може да нам се не свиђа, ал чињеница је да је записано и урађено. И тако...

Значи, добију 30.000 евра за пројекат "истина, одговорност, геноцид бла бла" а пројекат се састоји у томе да један дан изађу у центар града и сат времена стоје са паролама и после оду на кафу Smile Није проблем што добијају паре од ЕУ и осталих (мада, стварно се треба ангажовати и упознати грађане ЕУ где се њихове паре бацају. Не верујем да би им било свеједно Smile ) већ је проблем што све те силне НВО и удружења добијају и огромна средства од Владе Србије тј свих нас за отворено деловање против државе. Како ти коментаришеш ово за брата Сабахудина? Да ли ти је нормално да он седи на челу државне комисије и сам себи додељује средства? Има ли ту неког сукоба интереса можда? Каква црна диктатура и пичке материне...немамо ми појма шта је диктатура а као живимо у њој деценијама Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Qtek 666
Нисам наишла на податак да та удружења добијају и паре од Владе, могуће. Све на шта сам ја наишла су неке организације за које нико није чуо. Има и пар неких које су им омиљене, а ја сам баш упућена у њихове пројекте и знам колико је то смешно и наивно, а паре су огромне, нпр. има једно удружење информатичара, а пројекти су им увек да умреш од смеха, по правилу по пар милиона.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Смањење величине фонта службене преписке у сврху уштеде меморијског простора?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
LG G3
Danas zamalo da pokupim dete od nekih 11 godina,ladno juri pokemone  Smile Na sve to izleće mu i keva i kao jes uhvatio  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
To tebe pitala?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Moja majka radi te neke projekte za nenasilnu komunikaciju. Saradjuje direktno sa holandjanima koji zahtevaju i dobijaju detaljan izvestaj gde je svaki dinar potrosen. Stvarno su odlicni projekti i ta seoska deca stvarno napreduju i imaju nesto lepo u detinjstvu zahvaljujuci tome. Tu se dogadjaju i kreativne radionice i predavanja i maskembali i svasta nesto. Glavna stvar je da se iskazu osecanja i da se na lep nacin nekome saopsti svoja zelja. U poredjenju sa godinom kada ih je moja majka uzela da radi sa njima oni su sada preporodjeni. I dalje to nije na nekom nivou na kom bi moglo da bude ali trude se ljudi.

I svaka cast tim ljudima koji daju pare za to i ako nemaju apsolutno nikakav interes. Posto to nisu fondovi EU to su privatna lica.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
I svaka cast tim ljudima koji daju pare za to i ako nemaju apsolutno nikakav interes. Posto to nisu fondovi EU to su privatna lica.

то ми је била увек мистерија и фасцинантно... пошто елем чврсто верујем да не постоји бесплатан ручак јелте... капирам да је све то фазон одбитак од пореза, ова или она олакшица итд итд... за све што постоји системски а не као ван тај онли мора да постоји објашњење на који начин је добар онај који даје Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
Moguce je da dobrocinstvo postane drustveno pozeljna aktivnost u visim slojevima drustva. Sastanu se na bal I doniraju mali visak od onoga sto su zaradili/opljackali
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 51.0.2704.81
Postoje ljudi kojima je interes da se dobro osecaju, jer su pomogli nekome.
Vidim, dosli su volonteri iz Svajcarske da pomognu migrantima koji se trenutno nalaze u Beogradu, dok mi npr. piskaramo na Bureku za to vreme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 990 991 993 994 ... 1000
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.