Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:35:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skrivena kamera strave  (Pročitano 9884 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13403
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.133
mob
HTC m9
poz
ja mislim da bi bio ko ovaj iz drugog klipa sto ju je udraio nogom samo sto bi j ato odmah ucinio bez razmisljanja  Smile
IP sačuvana
social share
jafa boy
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Passion

Zodijak
Pol Žena
Poruke 27185
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.133
mob
Nokia E72
Ovo sa sminkanjem mrtvaka je haos...  Smile
A svi se plase toga da li ce mrtvak da "ustane"  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Radi kako ti srce kaze
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Većina ljudi su iracionalni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Tel.Me Your.Number
Ove brazilske su nameštene.

A za devojčicu, ja bih se štrecnuo pa bih prišao da vidim da li joj je dobro. Ako bi krenula da me ujede odma' metak u glavu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Iskreno, kad bi ja naisao sam ovako na ovu malu devojcicu, posle silnih horora sto sam odgledao, ne verujem da bi se usudio da se priblizim Smiley Mozda posle par minuta Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Iskreno, kad bi ja naisao sam ovako na ovu malu devojcicu, posle silnih horora sto sam odgledao, ne verujem da bi se usudio da se priblizim Smiley Mozda posle par minuta Smiley
  Smile Smile Smile Smile Smile

Zato ne gledam glupave filmove koji podstiču bolesne instikte  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
HTC Wildfire S

Svašta ljudi utripuju.


Ja dan danas se čudno osećam pored koza. Moj stric je imao kozu koju sam ja kao klinja (6 godina možda) dnevno obilazio i mazio. Jednog dana me je pozvao i tamo sam prisustvovao klanju te koze.

Kad jarići utihnu. Smile

Razumljivo. Pa mnogi strahovi potiču iz detinjstva kad se kao seme zasadilo neko dešavanje koje se nakon mnogo godina razvilo.
Takozvani razvojni strahovi.
Za razliku od urođenih i nekih, po meni, nazovi prirodnih strahova koje deli većina ljudi i potiču od nekih instinkata.

Što se tiče ovih razvojnih, sve zavisi kako dete interpretira određenu situaciju.
Počevši od sasvim male dece koja, primera radi recimo žele da pomaze psa i roditelja koji iznenadno preseku tu želju uz možda neki vrisak i otimanje ruke detetu. Klinac naravno nema pojma šta se dogodilo al' jasno je da dožvljava to bojažljivo i traumatično zbog iznenadnog vriska i ishitrenog pokreta i neobične reakcije.
Na taj način se vrlo lako razvije strah prema psima.
Ova moja drugarica, o kojoj sam pisao u prethodnom post-u... se inače mnogo plaši pasa, a to konkretno je videla neko bolesno kuče ili unakaženo možda od borbe. U celoj toj večernjoj atmosferi koja je vladala ona je nekako uvrnuto skapirala celu tu scenu - i kao što rekoh, nema teorije da prođe tuda.

Ovaj drugar što se plašio igračke, koju je na kraju izbacio.
Stvar je u tome da su deca mnogo podložnija strahovima od odraslih, iz prostog razloga što su nezreli i pritom mnogo teško razdvajaju stvarnost koja ih okružuje od svog sveta fantazija koji su stvorili.
Ko zna na koji način je ta groteska od figurice njega uznemiravala, možda boje, možda oblik, možda i neka uznemirujuća personifikacija, nešto mu je smetalo. Još ako dodaš mrak, a u mraku su velike i uši i oči... Smile  morao je da izbaci to napolje. Smiley

Na isti način kao što si ti prisustvovao klanju koze za koju si se vezao i osećaš se danas nelagodno i neprijatno pored koza Smile ...isto tako moja drugarica inače svaštojed, izbegava živinu da jede.  Smile
Njeni su imali tako neku živinu, koke patke šta znam, al' ona se s njima družila, kasnije odrasla preselila se u BG, i sve jede al' izbegava živinu. (to ti je onaj fazon, sve jedem al' neću, šta znam, konje... to su plemenite životinje i ti fazoni Smiley )
Samo što je to tvoje mnogo zajebanije  Smile , to kad se kolje jare i jagnje, vrište ko da kolješ decu. Smile Dobro, jeste da nikad nisam prisustvovao klanju dece. xD al znam kako se ovo dvoje dernjaju.

Naravno strahovi su i sjajna stvar da se kontrolišu deca.  Smile A i vala manipulišu odrasli.  Smile
Pa kad se pogledaju samo ovi snimci, nije razumno da odrastao čovek od 70 do 110 kila oseća pretnju od devojčice ispod 40 kila.  Smile Al' eto. Što kaže Sim, ljudi su iracionalni.
« Poslednja izmena: 13. Mar 2011, 16:36:56 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Kad sam bila dete često smo išli u selo u dedovinu. Stari su već pomrli ali su okolo sve bili rođaci uglavnom stariji ljudi bez unučadi ili daleko od unučadi koji su nas klince gledali ko svoje. Sećam se kako smo deda Mile i ja davili miševe u kofi. Pucali smo u vrane da obesimo jednu ko strašilo da ne kljuju šljive. Baba Mica je tražila da joj uhvatimo tu kokošku da je očupa (prethodno joj zavrne šiju)  ko detetu meni ti postupci nikad nisu izazvali neku averziju ili traumu. Naprotiv kokošku sam povezala sa ukusnim paprikašem, miševe smrdljive štetočine sa grebanjem po košu i mišjakinjama. Valjda je sve do psihe. 

Doduše nikad mi nisu dali da se družim sa kokoškama, kozama, prasićima ili ovcama, to su bili proizvodi. Mogla sam da se družim sa kučetom, mačetom, konjem ili kravom koji nisu bili predviđeni za klanje.

Na selu nas nisu učili da se bojimo ljudi.
« Poslednja izmena: 13. Mar 2011, 19:45:23 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
U detinjstvu sam stekla strah od bubašvaba i podmornica koji me i dan danas prati, a većina normalnih ljudi kad čuje da počinjem da razvijam panični napad pri realističnom pogledu na podmornicu koja izranja umire od smeha.

Da vidim malu devojčicu u beloj spavaćici i sa crnom kosom... bah, ne plašim se takvih prizora, mada sve zavisi od konteksta. Da je vidim usred noći u hodniku umrla bih od straha, na primer, dok bi me sretanje iste u gradskom prevozu nagnalo na ravnodušnost ili makar pomisao ''ima li ovo siroto dete roditelje kad je puštaju napolje u spavaćici?!''.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mene bi klinka isprepadala na smrt Smile

tacnije, da sretnem bilo koga ko samo stoji i zuri u mene, a usput i da je mrak...
horor...stoji nepomicno bilo ko u noci ispred mene i gleda...gleda...i samo gleda... Smile

i...razumijem Bambinin strah od bubasvaba...generalno insekti...ali bubasvabe su za mene azdahe...troglave.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:35:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.