Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:16:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skoplje, tačka ključanja  (Pročitano 7813 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ај мало о тој дозволи. Први пут чујем за то.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
To je u stvari više bio izbor, uslovna dozvola.
Ameri su u toku 98'  rekli Slobi da će oni da se instaliraju na Kosovu,na ovaj,ili onaj način,samo je pitanje ko će pored njih tad ostati na Kosovu - Srbi ili Šiptari. Dali su mu rok do kraja novembra, da odluči oće li da se potpuno povuče,ili da potpuno reši problem. Stanišić je skapirao o čemu se radi i govorio mu da iskoristi priliku i izda komandu za punu akciju,ali je Sloba želeo da održi neku svoju kontrolu nad Kosovom,i zato nije dao to zeleno svetlo,nego nastavio sa pojedinačnim akcijama,koje jesu bile mahom uspešne,ali samo kao privremena rešenja.
Kad je isteko rok,Ameri su odlučili da se okrenu Šiptarima i ostatak već svi znamo.

Citat
Rece meni Munka gore pre jedno mesec dana da postoje Pravoslavni Albanci, sta mislis da treba da uradimo sa njima, to jest, da li mislis da i oni stoje iza svega ovoga ili samo njihova muslimanska braca?

Pazi,i među tim Šiptarima sa Kosova ima dosta dobrih ljudi.Ja čak koliko znam,dosta njih bi se rado vratili u nekadašnju Jugoslaviju. Nekom prostom logikom sumnjam da su ti pravoslavci među njima jedni od onih koji prave probleme. Ja mislim da najveće probleme,oboma stranama,odnosno i Srbima i tzv. ''državi Kosovo'' sad prave ovi koji su trenutno na vlasti, odnosno bitange i kriminalci tipa Tači,Haradinaj i ostali,koji se deklarišu kao veliki muslimani i Šiptari, a u stvari su obični klošari i propaliteti koji bi od Kosova da naprave svoju Čečeniji i mlate pare dok ostali žive u bedi. Što se vidi i po stanju ekonomije ''Kosova''.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 13:38:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
To бато Smile
Кажи ми ел имаш неки линк ил нешто слично да се мало више прочита о томе?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
Evo ti ovako na brzinu






general Dimitrijevic, izmedju ostalog, prica nesto na tu temu - ali nije bas ovako kako hkj kaze

(inace, postoji i deo u kome se govori da je Milosevic nalozio da se pitanje Kosova koju godinu pre te '98-e sredi, ali da - a videce se i ko - nije to sprovedeno)


U svakom slucaju za pogledati  Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 13:57:48 od krouli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
To бато Smile
Кажи ми ел имаш неки линк ил нешто слично да се мало више прочита о томе?

Zasad nemam.

Jel se ti slazes sa time ili ne? Samo pitam,slobodno reci sta mislis.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Хвала Алистере брате Smile Smile


Буразере не могу да се слажем или не слажем са нечим што не знам. Први пут ово чујем од тебе. Зато сам и тражио још нешто да се додатно упознам.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Буразере не могу да се слажем или не слажем са нечим што не знам. Први пут ово чујем од тебе. Зато сам и тражио још нешто да се додатно упознам.

fair enough.

Ako nadjem negde nesto,okacicu.Mada,sve se sada svodi na (arhivirane) novinske clanke i nista vise od linkova.Sto je i ocekivano,jelte, jer je malo osetljivija prica. Pa i za ovu zdruzenu komandu vojske i DBa sam procitao par tekstova pre samo 6 meseci,a sad nikako ne mogu da nadjem to.

@Krouli - u kom delu se prica o Kosovu? Verujem da je ceo snimak dobar,ali nemam sad vremena da gledam ceo.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 14:24:51 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
e pa ne znam ni ja tacno minut i sekund a ne vrti mi se nesto sto sam vec gledala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
0:23:00

''A jel istina to da je 98' neko nama dao rok od tri meseca da očistimo Kosovo,još dok je OVK bila na listi terorističkih organizacija?
-Ne,ne...
3 meseca je ogroman period...
To ste mogli da uradite,bez mnogo buke,za bukvalno 3 dana
.''

Znači,ona Legijina izjava,koju ovdašnji dežurni dušebrižnici uvek osporavaju - ''dajte mi mesec dana i očistiću Kosovo - 27 dana da skupim vojsku(ne JSO,nego vojsku),i 3 dana da ga očistim'' je na kraju ipak imala smisla.

Komentarisaću dalje kad odgledam do kraja.Ovo što sam dosad čuo,vezano za tu priču oko roka i izbora,se većinski poklapa sa onim što sam čuo i od čoveka s kojim sam razgovarao.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 19:16:44 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ма каква акција, сравнили би нас Амери са земљом. Ми једноставно нисмо имали дозволу да решимо то питање, а да смо имали решили би га за 4 дана.

Рејвене нема ту никакве паравојске. Завршили би ко Крајишници.
Mozda bi a mozda i ne bi.  Ako se zveknu repetitori i obustavi prenos informacija bar na jedan dan, dok ostali skapiraju sta se deshava, vec je pola posla obavljeno.
Naravno sada bi to bilo gotovo neizvodljivo zbog tehnologije, jer u tim godinama tehnologija nije bila toliko dostupna, danas svako gotovo fura smart mobilni sa kamerom i netom, pa ne mozes nista da sakrijes.
Mi smo imali prilike da napravimo takvu larmu od njihovih teroristickih akcija da gotovo niko ne bi mogao da kaze, e pa nemoj te.  Kada je BUsh mogao da napadne Irak, Afganistan ni sa jednim dokazom, sta smo mogli mi sa dokazima, ali kazem, nismo bili pametni.  Svako je vukao nesto svoje, i plasio se ovoga ili onoga i onda jebi ga.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:16:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: klju Skoplje rts anja

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.