Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:30:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skoplje, tačka ključanja  (Pročitano 7810 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Mozda ih proucavaju  Smile  Cekaju da evouliraju u nesto vise od Albanca, ali nece da moze, postoji samo regersija u majmuna  Smile

 Smile

А што ми пуштамо те исте Шкоњце да узму Космет?

Zato što smo bili i ostali podeljene budale,pa tako 98' umesto da smo rešili taj problem jednom za svagda,svako je vukao na svoju stranu i odugovlačio,i onda se desilo ono što je i Gambi rekao,umešale su se strane sile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ми шиптаре нисмо пустили да окупирају КиМ, лепо смо одговорили као свака независна и нормална држава, али умешали су се Американци и њихове слуге из Брисела и отели КиМ.

Дакле Македонци су паметнији од нас јер ће до пропасти доћи без да их бомбардују.


Zato što smo bili i ostali podeljene budale,pa tako 98' umesto da smo rešili taj problem jednom za svagda,svako je vukao na svoju stranu i odugovlačio,i onda se desilo ono što je i Gambi rekao,umešale su se strane sile.

Братац стране силе су се умешале пре '98. Космет је изгубљен давно пре бомбардовања.

Иста смо говна и ми и они, с тим што су они прошли без бомбардовања. Е сад ти извуци закључак дал смо ми мудоње а они пичке ил смо ми више глупи а они мање или шта већ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Братац стране силе су се умешале пре '98. Космет је изгубљен давно пре бомбардовања.

Иста смо говна и ми и они, с тим што су они прошли без бомбардовања. Е сад ти извуци закључак дал смо ми мудоње а они пичке ил смо ми више глупи а они мање или шта већ.

Kosmet je izgubljen u Drugom ratu,kad su Žabari proterali Srbe odande i pustili Šiptarsku gamad da se naseli.I onda posle kad ih je Tito pustio da ostanu tu i dao im veća prava nego Srbima koji su ostali bez kuća.

NO... sve je to moglo da se ispravi 98',kad se javila još jedna prilika.Samo da je bilo volje i odlučnosti,ali je opet bilo podela i neodlučnosti i zato nije.

A što se tiče govana,molim te,govori u svoje ime.  Smile I ja mrzim mnogo toga kod nas Srba i našeg mentaliteta, ali nikad sebe neću upoređivati sa Šiptarima,barem ne sa tim Kosovskim koljačima i pičketinama koje su vekovima živeli ili u vukojebinama ili u tuđim guzicama,dobili državu tako što su pušili velikim silama,a od drugog rata do 80ih pobegli iz svoje diktatorske vukojebine,pa došli da žive na sisi Države Jugoslavije koja ih je pazila ko svoje građane.Ali ni to im nije bilo dovoljno pa onda kad su videli da će sisa da splasne,rešili da nasiljem otmu sve čega se domognu i naprave svoju Čečeniju-Afganistan u Evropi i glume velike muslimane i heroje,iako se gade većini muslimanskog sveta.

Oni su prošli bez bombardovanja jer smo mi ispali glupi 98' i jer Amerikancima trebaju.Ali to je to-samo im trebaju. U stvari,ni ne trebaju im,nego ih ovi koriste. Nisu im dugoročni saveznici kao Britanija ili Izrael. I onog trenutka kada prestanu da im budu interesantni(mada se to neće desiti još dugo,jer treba isisati sve one rudnike tamo),šutnuće ih ko poslednji otpadak niz ulicu. To samo oni tripuju u svojim kvrgastim šupljim lobanjama da njih Ameri vole. U stvari mogu da se kladim da ih gledaju isto kao što gledaju i Talibane. A kako i ne bi - prljavi, smrdljivi, prevrtljivi i pokvareni.

Tako da molim te,ubuduće govori u svoje ime,i nemoj mene da upoređuješ sa tim pajdomanskim koljačkim kukavičkim klošarima.Već mi ih je dovoljno puna ona stvar i bez takvih izjava.
« Poslednja izmena: 09. Mar 2013, 17:29:03 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Ja se slazem sa vama obojicom.

Cinjenica je sve to sto si rekao hkj, osim toga sto su dosta Srba bili pametni pa poceli da prodaju Kosmet Albancima, racunajuci na to da ce da izbije rat, pa ce sve to da povrate.  Imao sam nekolicinu u odeljenju koji su dosli sa Kosmeta pre onog masovnog povlacenja i proterivanja, i otvoreno su govorili kako su im Albanci platili dobro za zemljiste i kuce, i jos su govorili da ce sad Srbi iz Shumadije i drugih delova da se dignu i da im vrate njihovo Kosovo, i da ce oni opet da se vrate svojim prodatim ognjistima, dakle duplo dobro.  Pa su se zajebali u racunici.  Ja se secam jos dok sam bio u Srbiji 2002-2004, kada su bili protesti.  U protestima gde sam ja bio, nije gotovo i bilo nikoga sa Kosova, bili su samo Shumadinci, kako i zasto, ne znam.  I onda ovi koji su prodali i otisli, su jos vise potpomogli proterivanju, spaljivanju i unistavanju Kosmeta. Dakle te osobe, ti Srbi snose veliku odgovornost, onda naravno razim u Sribji u tom vremenu i pre njega i sve ostalo sto dolazi sa tim

Srbi su uvek ispadali budale, vodili smo tudje ratove, za tudje interese, sloge nismo imali, bili smo potpirivani starim idealima i snovima, i to nas je dovelo gde jeste.  Sad za vecinu Srba ne mogu ni da kazem da su Srbi, jer lako odbacuju svoju kulturu i istoriju, i jednostavno ih nije briga, a to je po meni, jos i gore od ovih kvazu ultra patriota sa kojima se i ne slazem u svemu, ali barem pokusavaju da ocuvaju nesto.

Odgovor na Albanski problem je jednostavan, a i tezak u isto vreme.  Da ima malo sloge, pameti, i medijskog uticaja, mogli bi uraditi nesto.  Ali Crna Gora je rasturena iznutra, Makedonija isto tako, Grcka ima dovoljno svojih problema a svi znamo u kakvom je sranju Srbija.  Da se svi privremeno skupimo zajedno i sabijemo ova gova u cistoj "policijskoj akciji" mozda bi i nesto uradili, ovako, kako rece i sam Coolrunner pre neki dan, ceka se 7 tacka da se ostvari i onda je gotovo.  Samo ja kazem da oni nece da stanu tu gde jesui da ce gurnuti jos vise ka Severu, a mi glupe Pravoslavne/Hriscanske/Slovenske zemlje cemo da sviramo kurcu kao po obicaju i necemo uciniti ista.  Najgore sto nemamo nikoga na vlasti, ama bas ikoga ko u stvari voli ovu zemlju i zeli joj najbolje, imamo samo lopove, izdajice i mudrace koji prodaju zmijsko ulje glupom narodu koji ne zna za bolje, a i nece.  Svi su kao umorni od protesta, i cekaju EU, a sve sto bude EU dala, naplatice sa velikom kamatom. Naravno braco moja Srbi, dok mi sami nesto ne preuzmemo, i uspemo polako da se slozimo i stvorimo neku nasu grupaciju, nista od ove zemlje nece ostati.  A ja to ne zelim, a znam da i vi ne zelite.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ja se slazem sa vama obojicom.

Cinjenica je sve to sto si rekao hkj, osim toga sto su dosta Srba bili pametni pa poceli da prodaju Kosmet Albancima, racunajuci na to da ce da izbije rat, pa ce sve to da povrate.  Imao sam nekolicinu u odeljenju koji su dosli sa Kosmeta pre onog masovnog povlacenja i proterivanja, i otvoreno su govorili kako su im Albanci platili dobro za zemljiste i kuce, i jos su govorili da ce sad Srbi iz Shumadije i drugih delova da se dignu i da im vrate njihovo Kosovo, i da ce oni opet da se vrate svojim prodatim ognjistima, dakle duplo dobro.  Pa su se zajebali u racunici.  Ja se secam jos dok sam bio u Srbiji 2002-2004, kada su bili protesti.  U protestima gde sam ja bio, nije gotovo i bilo nikoga sa Kosova, bili su samo Shumadinci, kako i zasto, ne znam.  I onda ovi koji su prodali i otisli, su jos vise potpomogli proterivanju, spaljivanju i unistavanju Kosmeta. Dakle te osobe, ti Srbi snose veliku odgovornost, onda naravno razim u Sribji u tom vremenu i pre njega i sve ostalo sto dolazi sa tim

Srbi su uvek ispadali budale, vodili smo tudje ratove, za tudje interese, sloge nismo imali, bili smo potpirivani starim idealima i snovima, i to nas je dovelo gde jeste.  Sad za vecinu Srba ne mogu ni da kazem da su Srbi, jer lako odbacuju svoju kulturu i istoriju, i jednostavno ih nije briga, a to je po meni, jos i gore od ovih kvazu ultra patriota sa kojima se i ne slazem u svemu, ali barem pokusavaju da ocuvaju nesto.

Odgovor na Albanski problem je jednostavan, a i tezak u isto vreme.  Da ima malo sloge, pameti, i medijskog uticaja, mogli bi uraditi nesto.  Ali Crna Gora je rasturena iznutra, Makedonija isto tako, Grcka ima dovoljno svojih problema a svi znamo u kakvom je sranju Srbija.  Da se svi privremeno skupimo zajedno i sabijemo ova gova u cistoj "policijskoj akciji" mozda bi i nesto uradili, ovako, kako rece i sam Coolrunner pre neki dan, ceka se 7 tacka da se ostvari i onda je gotovo.  Samo ja kazem da oni nece da stanu tu gde jesui da ce gurnuti jos vise ka Severu, a mi glupe Pravoslavne/Hriscanske/Slovenske zemlje cemo da sviramo kurcu kao po obicaju i necemo uciniti ista.  Najgore sto nemamo nikoga na vlasti, ama bas ikoga ko u stvari voli ovu zemlju i zeli joj najbolje, imamo samo lopove, izdajice i mudrace koji prodaju zmijsko ulje glupom narodu koji ne zna za bolje, a i nece.  Svi su kao umorni od protesta, i cekaju EU, a sve sto bude EU dala, naplatice sa velikom kamatom. Naravno braco moja Srbi, dok mi sami nesto ne preuzmemo, i uspemo polako da se slozimo i stvorimo neku nasu grupaciju, nista od ove zemlje nece ostati.  A ja to ne zelim, a znam da i vi ne zelite.

Odlično rečeno!  Smile Smile

S tim što bih ja samo da napomenem da sam ja itekako svestan činjenice da su i naši delimično krivi,jer su prodavali zemlju i odlazili odande. Ali toga ne bi bilo da,je,prvo,Tito vratio Šiptare natrag posle okončanja rata,a drugo, da i oni sami nisu postali alavi,pa preplavljali mesta,dok čak i oni ''najokoreliji'' Srbi ne kažu ''e,batali ti ovo,daj da prodamo ovo i da se selimo odavde pre nego što završimo u Šiptarskom Harlemu''.

Dakle,krivica je i naša,ali nje ne bi ni bilo da oni nisu postali alavi i bezobrazni,nego uživali u onome što su dobili na tacni. Jbg, to je onaj mentalitet koji imaju i muslidže u Evropi. Jebi ga,on prosto ne može bez mahale.  Smile Ne bi bila fora ako bi otišao,lepo proživeo tamo,a ništa ne ukenjao. Prosto,nije fora.  Smile
E,tako i ovi naši Egipćani.Ne može on da ima ''samo'' četvoro dece.Nije fora ako imaš više ovčara u dvorištu nego dečurlije u kući.  Smile
Samo što su oni još gori od muslidža,jer,koliko ja znam,u muslimanskom svetu njih smatraju muslimanima koliko i one Čečenske primate. Gotive ih poneke vehabije,ovi domaći VećiTurciOdTuraka (Bosanci),mudžahedini i dileri,i to je to. Taman su tu,na istom nivou (de)evolucije.
« Poslednja izmena: 09. Mar 2013, 22:25:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Нисам ја тебе и све нас упоредио са Шиптарима, него са Македонцима. Иста смо говна, ситуације нам се разликују јер тако неко други хоће.

Него реци ти мени шта је то могло да се уради девесосме?



Рејвене ништа ти Срби од доле нису криви, људи су чак испали паметни. Имали су пар година раниеј пример сународника соне стране Дрине који су остали са киторм у рукама и лепо су продали на време шта су могли и отишли да живе негде другде. То се тако ради кад држава не стоји иза тебе. Исто се и у Македонији десило у једном граду пре 10 година, Македонци се једноставно иселили, заваљали куће и станове за лепе новце и отишли. Нег шта ће.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 00:51:03 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
Odlično rečeno!   

S tim što bih ja samo da napomenem da sam ja itekako svestan činjenice da su i naši delimično krivi,jer su prodavali zemlju i odlazili odande. Ali toga ne bi bilo da,je,prvo,Tito vratio Šiptare natrag posle okončanja rata,a drugo, da i oni sami nisu postali alavi,pa preplavljali mesta,dok čak i oni ''najokoreliji'' Srbi ne kažu ''e,batali ti ovo,daj da prodamo ovo i da se selimo odavde pre nego što završimo u Šiptarskom Harlemu''.

Dakle,krivica je i naša,ali nje ne bi ni bilo da oni nisu postali alavi i bezobrazni,nego uživali u onome što su dobili na tacni. Jbg, to je onaj mentalitet koji imaju i muslidže u Evropi. Jebi ga,on prosto ne može bez mahale.   Ne bi bila fora ako bi otišao,lepo proživeo tamo,a ništa ne ukenjao. Prosto,nije fora. 
E,tako i ovi naši Egipćani.Ne može on da ima ''samo'' četvoro dece.Nije fora ako imaš više ovčara u dvorištu nego dečurlije u kući.   
Samo što su oni još gori od muslidža,jer,koliko ja znam,u muslimanskom svetu njih smatraju muslimanima koliko i one Čečenske primate. Gotive ih poneke vehabije,ovi domaći VećiTurciOdTuraka (Bosanci),mudžahedini i dileri,i to je to. Taman su tu,na istom nivou (de)evolucije.


Ma to je sve vrlo moguce.  Tito jeste zajebao stvar u tom smeru, to je absolutna istina, mada sada mozemo da raspravljamo do sutra, ko je i sta je i kako je mogao da uradi nesto drugacije.  Ima tu dovoljno krivice na sve strane, zato je to vise komplexan problem sam po sebi.  Da je bilo jake vlasti u Srbiji posle tog doseljavanja, to jest posle Titove smrti, nesto bi se i uradilo, ovako je to bilo, govornica "Braco Srbi, bla bla bla."

Pa to je to, to je istina.  Ja sam pricao sa jednim Amerom ovde koji je bio na Kosovu, u roku od 5 dana je promenio misljenje o Srbima kada je video sta rade ovi primati (jebi ga vredjamo zivotinje).  Ali to naravno se ne prica naglas, i zato kazem, da imamo mi nashe medije koji vole ovu zemlju, mogli su ko Ameri da dignu takvu graju da bi sve hriscanske nacije pohrlile u pomoc, ovako su oni bili veliki kamen spoticanja ove nacije, gde su i one koji su bili posteni, i branili svoje domove i svoju zemlju okarakterisali kao najokorelije kriminalce, ubice i cudovista.  Kada imamo domace izrode koji javno otvaraju usta i seru, sta onda ovi spolja da misle o nama nego najgore. 

To je istina da oni nisu voljeni od strane drugih obrezanih peshkirasa, ali Turska im pomaze, jer Turska, kao i sve nama susedne zemlje imaju neku ambiciju, a mogu da ti garantujem da ce da se vrati sentiment Otomanske imperije, i da ce opet da vrsljaju. Zato mislim da im pomazu za sada, posle ce polako, natenane da zauzimaju druge zemlje.  Osvajanje danas pocinje iznutra, kao sto si i sam primetio u EU.  Jedan dzep njih ovde, i jedan ovde, i svaki manji blizkrig postaje nesto vece kada se spoji. 

Rece meni Munka gore pre jedno mesec dana da postoje Pravoslavni Albanci, sta mislis da treba da uradimo sa njima, to jest, da li mislis da i oni stoje iza svega ovoga ili samo njihova muslimanska braca?

@EmptyClip
Рејвене ништа ти Срби од доле нису криви, људи су чак испали паметни. Имали су пар година раниеј пример сународника соне стране Дрине који су остали са киторм у рукама и лепо су продали на време шта су могли и отишли да живе негде другде. То се тако ради кад држава не стоји иза тебе. Исто се и у Македонији десило у једном граду пре 10 година, Македонци се једноставно иселили, заваљали куће и станове за лепе новце и отишли. Нег шта ће.
Nisam ni rekao da su mi krivi, samo pokazujem da ni nama ruke nisu ciste, i mi smo pravili katastrofalne greske, i isto tako pokazujem ono sto sam video i cuo.  Ne znam sta su trebali da urade, to jest, ne znam ni da li je to bila adekvatna solucija.  Mozda su trebali da osnuju dobrovoljacke jedinice sa namerom da odbrane sebe i svoje parce zemlje, mesto da cekaju na BG da reaguje.  Ja se slazem da je nasha drzava zajebala stvar, ali kako onda mozemo da idemo u rat kada je nesto prodato, bez obzira na okolnosti?  To menja stvari. 
Nemam odgovore na ta pitanja, samo kazem, da ako udjemo u taj EU, mozemo da otpisemo ostatak Srbije u kratkom roku, jer ako ovi izrodi ne otmu, sama EU ce, putem privatizacije poseda, zemlje, industrije..a cek, to vec rada sada. Dakle plivamo u govnima do guse sada, samo vecina Srba toga nije svesno, svi cekaju na neko bolje sutra, a ne rade nista po tom pitanju
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Нисам ја тебе и све нас упоредио са Шиптарима, него са Македонцима. Иста смо говна, ситуације нам се разликују јер тако неко други хоће.

Onda se izvinjavam.  Smile  Smile

Jeseni 98' je bio trenutak kada je to pitanje moglo da se reši jednom za svagda,ali je svako vukao na svoju stranu,Stanišić i DB je bio za akciju,al je Sloba bio u dilemi i nekom svom svetu,i zato je nastavilo da se radi onako selektivno i polovično, bez jasne koordinacije i jedinstvene komande koja bi okupila MUPov PJP,DBov JSO i Vojsku.Istina,bila je ona jedna združena komanda, zaboravih joj ime,koja je kao trebalo da spoji Vojsku i DB,ali to baš i nije funkcionisalo,i JSO je uvek bolje sarađivao sa policijom nego sa vojskom(iz opravdanih razloga). To sam čuo od čoveka koji je lično bio tamo (u borbama) nekoliko puta,a i pre toga proveo mnoge godine radeći na Kosovu.

Na Ravenov post ću sutra da odgovorim,pošto sam sad baš umoran.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 02:22:57 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ма каква акција, сравнили би нас Амери са земљом. Ми једноставно нисмо имали дозволу да решимо то питање, а да смо имали решили би га за 4 дана.

Рејвене нема ту никакве паравојске. Завршили би ко Крајишници.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ма каква акција, сравнили би нас Амери са земљом. Ми једноставно нисмо имали дозволу да решимо то питање, а да смо имали решили би га за 4 дана.

Pa ja i pricam o tome da je te jeseni 98' Sloba dobio dozvolu,odnosno izbor oce li da resi 100% ili da se povlaci.

Ali je nije iskoristio,nego nastavio s tom nekom polovicnom akcijom,ni tamo ni vamo,i onda kad je isteklo vreme i strpljenje,naravno, krenula je strana intervencija.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2013, 12:35:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:30:41
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: rts klju anja Skoplje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.