Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:56:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skola rezervnih oficira ~ Pitanje ~ Savet  (Pročitano 19962 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
Ok, samo treba prvo da odbranim diplomski!! Šta misliš za dve nedelje, koliko im uopšte treba da izvrše proveru? Otići ću da se raspitam.

Pa ima vremena, nije loše da se okupimo i  da proslavimo, eventualni, polazak u ŠRO  Smile Šta mislite o tome, Skyblade, nascovek i ostali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Nebrini SRO nije ukinut,cak ce ako si bio na nekom tehnickom faksu postojati sansa da dobijes mestu u komandi veze (tako se sad valjda zove) e tu se setas sa 4-5 ljudi i boli te onda stvar niko te nista nepita na vezbama,vi na pocetku nesto malo odradite,i onda lepo gledate kako ovi ostali kopaju i crkavaju na vrucini/zimi jedino sto ce mozda da bude problem je to sto dok nedobijes cin,apsolutno svi ce da te zezaju jer ste "gospoda"  Smile
E da jos jedna negativna stvar je da u slucaju nedaj boze rata,ti ides sa grupom od sedam ljudi da vidis sta ima napred u prvim linijama i vodis komunikaciju a kao sto je poznato jedina stvar koju snajperisti vise mrze od kupanja su vezisti tako da cuvaj glavu,ali ces zato da se naodmaras na obuci samo tako (trazi da sluzis sa 72 u Pancevu,oni trce dok neraskrvave noge a ti sedis pod bukvom i ladis jajca "s mobilni")
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
Nebrini SRO nije ukinut,cak ce ako si bio na nekom tehnickom faksu postojati sansa da dobijes mestu u komandi veze (tako se sad valjda zove) e tu se setas sa 4-5 ljudi i boli te onda stvar niko te nista nepita na vezbama,vi na pocetku nesto malo odradite,i onda lepo gledate kako ovi ostali kopaju i crkavaju na vrucini/zimi jedino sto ce mozda da bude problem je to sto dok nedobijes cin,apsolutno svi ce da te zezaju jer ste "gospoda"  Smile

Šta ima loše da budeš "gospoda" baš kul. Zezam se ali mi ovo previše ne smeta.

E da jos jedna negativna stvar je da u slucaju nedaj boze rata,ti ides sa grupom od sedam ljudi da vidis sta ima napred u prvim linijama i vodis komunikaciju a kao sto je poznato jedina stvar koju snajperisti vise mrze od kupanja su vezisti tako da cuvaj glavu,ali ces zato da se naodmaras na obuci samo tako (trazi da sluzis sa 72 u Pancevu,oni trce dok neraskrvave noge a ti sedis pod bukvom i ladis jajca "s mobilni")

Pa kad radikali kažu da rata neće biti , već samo politički sporazum, onda što brinuti o tome.

Hvala na odgovoru i savetu. Jer si ti već služio ŠRO ili ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ne ja sam trcao ko kreten dok je moj kum sedeo ispod drveta...jos me zeza kako je visa rasu u odnosu na mene  Smile,inace to je super ako se upises verovatno ces i nesto nauciti tamo kod njih obicno tamo ima jako malo idiota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
Ne ja sam trcao ko kreten dok je moj kum sedeo ispod drveta...jos me zeza kako je visa rasu u odnosu na mene  Smile,inace to je super ako se upises verovatno ces i nesto nauciti tamo kod njih obicno tamo ima jako malo idiota.

Pozdravi kuma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Bio sam jutros ponovo do Vojnog odseka da ponovo popunim neki formular i napisem "molbu" za prijem u SRO. Rekli su mi da cu biti pri pesadiji ali nisu znali, navodno, gde se ide prvo na obuku. Prvo su mi rekli Pancevo, pa Banjica.. kao ne znaju jos... Ja sam cuo da su prosle godine objedinili sve rodove na Banjici. Da li neko nesto zna o tome?

@rikoset, ma proslavicemo, ima vremena.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 6020
Ja sam cuo da su prosle godine objedinili sve rodove na Banjici.

Meni su marta u vojnom odseku u Nišu isto rekli da je samo Banjici aktivna, a da su ostale ugasili.

@rikoset, ma proslavicemo, ima vremena.... Smile

Nego šta ima da se proslavi  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 19. Jun 2007, 23:06:54 od rikoset »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
E momci sve zavisi sta dobijete naprimer ako se dobili pesadiju najverovatnije idete da teoriju u centar Banjica,a onda idete na treniranje sa izvidjackim jedinicama (ne puno neke osnove,bez panike necete crkavati kao obicni izvidjaci),ako ste inzinjerija,arteljerija onda idete u najverovatnije u Nis (arteljerija mozda ide u Pozarevac),i vas ce uglavnom da maltretiraju sa teorijom i strebanjem znaci topografija,logistika itd do besvesti,doduse tamo pri kraju ce verovatno da vam daju 10-15 ljudi da odete negde bogu iza nogu i kao utvrdite neku poziciju to je ja mislim kao neki zavrsni ispit to ce vam se verovatno dopasti jer mozete da terate druge da rade dok vi kulirate (omiljeni hobi u Srba).E a ako ste bili nevaljali i glupi da opalite nekom oficiru cerku/sestru/majku itd...,ili da ga iznervirate na bilo koji nacin (jos jedan hobi u Srba) onda ce te da idete na obuku za terenske vodje izvidjaca to vam je ubedljivo najgora stvar zato sto su svi osim vas profi vojnici,instruktori su najcesce iz 72. u Pancevu,vozacete se po celoj Srbiji,a svake nedelj posle dva meseca ocekujte vezbe tipa organizuj 30-50 ljudi na mars od tacke A do tacke B,ako i tu nekog iznervirate doticno cete raditi po mraku a ako se nekom bas jako popnete na onu stvar onda ce te doticno raditi po mraku uz uslov da vas sve vreme traze dve grupe instruktora,a kad vas nadju dobijate dodatnih 3km pa opet ajd Jovo nanovo,usput ce vam uvaliti najgoru gomilu idiota koju nadju po sporednim jedinicama dakle,mehanicare,kuvare itd dakle jedva pokrete invalide a jurice vas najcesce po 5-6 veterana iz ovog sad Specijalnog korpusa ili 72.Najbolji deo dolazi kada vi treba da podelite doticnu grupu da ona ide odvojenim putem a da se nadjete na nekoj tacki A,u tom slucaju izvadite pistolj(koji vam nece dati da se nebi tako lako izvukli) ili ostar kamen,balvan u ubite se jer ce doticna grupa u 99,99% slucajeva da se zaputi na more ili ce da zaluta u neku vukojebinu bog te pita gde,u tom trenutku najvaznije je imati neki alkohol kod sebe jer cete doticne najlakse naci podmicujuci seljake da vam kaze gde su videli idiote,normalno ako nenadjete idiote pukli ste,ako vas uhvate sa alkoholom pukli ste,ako u principu bilo sta zeznete pukli ste,ali nije sve tako lose uvek mozete da se izivljavate na nizim cinovima.Sretan odlazak u vojsku.

p.s ovo se dogadja sa svakom klasom od 1943 pa na ovamo...(no frkus no panikus)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
@eizo  Hvala na tako detaljno i slikovoto prikazanim utiscima i dozivljajima... meni  ova stvar sa jurnjavom po Srbiji zvuci bas interesantnno, pogotovu ako se dogovorimo da recimo tacka B gde treba da se nadjes sa drugom grupom bude neka kafana sa ladnim pivom a napolju pece sunce, a ti jos naredis da ko stigne 2. placa pice.... elem, malo sam se zaneo.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ljudi, zna li se da li ce biti upisa u martu 2008?

Kakva je situacija sa drustvenim fakultetima, konkretno politickim naukama, jel moze i sa tim da se ide u SRO? Koliko ranije se treba prijaviti? Cuo sam da su u septembru isli "rodovi" a da su u martu "sluzbe" da li je to tacno i koje sluzbe postoje i mogu li ja tu nesto da biram?

Izvinjavam se za gomilu pitanja, ali u mom vojnom odseku (Vracar) nemaju pojma ni o cemu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:56:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.