Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandalozno albansko nasilje-proterali ministra!  (Pročitano 1338 puta)
14. Jan 2010, 13:29:58
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Skandalozno albansko nasilje-PROTERALI MINISTRA!

Antiteroristička jedinica, KPS zajedno sa Euleksom i Kforom, presrela ministra za Kosovo Gorana Bogdanovića kod Štrpca i naredili mu da odmah napusti prostor Kosova i Metohije


Jake policijske snage kosovske policije, zajedno sa oficirima Euleksa i Kfora, juče su bukvalno izbacili ministra u Vladi Srbije za Kosovo i Metohiju Gorana Bogdanovića sa teritorije Kosova.

Čak 40 članova specijalne antiterorističke jedinice „Rosa", u pratnji četvorice oficira Euleksa, četvorice američkih i dvojice poljskih članova Kfora, presreli su juče oko podneva ministra Bogdanovića u blizini Štrpca i naredili mu da odmah napusti prostor Kosova.

Poluprivatna poseta

Naređenje kosovskim specijalcima da izbace ministra Bogdanovića dala je Vlada Kosova. Bogdanović, koji i sam ima prebivalište na Kosovu, sa saradnicima je bio juče u poseti Srbima u Štrpcu, s kojima je planirao da proslavi pravoslavnu Novu godinu. Ministar za Press prepričava kako je došlo do ovog skandala.

- Bio sam u poluprivatnoj poseti Štrpcu, gde sam s našim sugrađanima hteo da dočekam srpsku Novu godinu. Nismo hteli da pravimo bilo kakvu promociju, da provociramo, čak sam sa saradnicima bio u autu našeg ministarstva sa kosovskim tablicama. U blizini Štrpca zaustavile su nas jake snage policijskih specijalaca, u društvu Euleksa i Kfora, koji su mi usmeno rekli da imaju naređenje iz Prištine prema kome moramo odmah da napustimo prostor Kosova. Tražio sam da mi tu naredbu daju napismeno, ali to nisu hteli - kaže Bogdanović.

On dodaje da je ovo samo još jedan dokaz da „Srbi na Kosovu nemaju pravo kretanja i da za njih ne važe ljudska prava koja važe za sve druge".

- Mi nismo došli ovde da pravimo incidente i sve moje izjave su u pravcu pomirenja Srba i Albanaca na Kosovu i da moraju da poštuju evropske vrednosti i ljudska prava. Ali, ovakva neprimerena reakcija Prištine govori da druga strana to ne želi. Nisam dobio ni odgovor zašto su na nas poslali četrdeset pripadnika antiterorističke jedinice „Rosa". Ovo je primer da na Kosovu ne postoji sloboda kretanja i da se ovdašnjim Srbima, žiteljima Kosova, a time i meni, uskraćuje osnovno ljudsko pravo na slobodu kretanja - kaže Bogdanović.

Kosovski specijalci, Euleks i Kfor potom su ministra Bogdanovića otpratili do administrativne linije sa Srbijom. Ministar Bogdanović je pre nedelju dana bez ikakvih problema proveo božićne praznike zajedno sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem u manastiru Visoki Dečani.

Uhapsili i novinare

Kosovski specijalci uhapsili su i novinare „Glasa juga" i KIM radija, koji su pratili posetu ministra Gorana Bogdanovića Štrpcu. Ovo je potvrdio glavni i odgovorni urednik „Glasa juga" Goran Avramović.   


Protest Cvetkovića zapadnim ambasadorima

BEOGRAD - Premijer Mirko Cvetković hitno je sazvao ambasadore Nemačke, Velike Britanije, Francuske, Italije i SAD kako bi im izrazio protest Vlade povodom sprečavanja ulaska ministra za Kosovo i Metohiju ministra Gorana Bogdanovića. Cvetković je ukazao da je nedopustivo da se na taj način krše ljudska prava i sloboda kretanja u našoj južnoj pokrajini i zatražio podršku ovih zemalja u osudi ovakvog postupka Euleksa i Kfora i obezbeđivanju civilizacijskih uslova života na KiM, saopštila je Vladina kancelarija za medije.    (Tanjug)


S. MARJANOVIĆ



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Srpski ministar a ima papire države Kosovo  Smile Smile Smile Smile
E do moga, dokle je to bratsvo i jedinstvo doguralo  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Izgleda da Siptari  vole samo Tadica .....  Smile .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 200
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Izgleda  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Zasto samo njega  , zaboga ?  Smiley 1

p.s. Reagovace nasi Zapadni prijatelji , videce Sipci svoga boga .......  Smile

Svaka cast energicnom .. i dinamitnom .. gospodinu Cvetkovicu !  Smile
« Poslednja izmena: 14. Jan 2010, 14:02:56 od Topla2 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Каква држава, такво и поштовање.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
govna
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Alcatel 
Zasto samo njega  , zaboga ?  Smiley 1

p.s. Reagovace nasi Zapadni prijatelji , videce Sipci svoga boga .......  Smile

Svaka cast energicnom .. i dinamitnom .. gospodinu Cvetkovicu !  Smile

Cvetković mu dođe kao bananamen. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

- Bio sam u poluprivatnoj poseti Štrpcu, gde sam s našim sugrađanima hteo da dočekam srpsku Novu godinu. Nismo hteli da pravimo bilo kakvu promociju, da provociramo, čak sam sa saradnicima bio u autu našeg ministarstva sa kosovskim tablicama. U blizini Štrpca zaustavile su nas jake snage policijskih specijalaca, u društvu Euleksa i Kfora, koji su mi usmeno rekli da imaju naređenje iz Prištine prema kome moramo odmah da napustimo prostor Kosova. Tražio sam da mi tu naredbu daju napismeno, ali to nisu hteli - kaže Bogdanović.

Зар сваки министар мора бити глупшо.
Куд га не ухапсише само ради оне карикиране изјаве.Какав моронски коментар да је ауто
нашег министарства на косовским таблицама.Па то држава Србија признаје Косово и то
преко министарства.Полуприватно са сарадницима.Е баш си и за министра као и сарадници
до мога. Smile Типовали га његови сарадници. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 391
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7


Зар сваки министар мора бити глупшо.
Куд га не ухапсише само ради оне карикиране изјаве.Какав моронски коментар да је ауто
нашег министарства на косовским таблицама.

 Smile ... Sto ga ne prebise ....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.