2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:59:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandal u Mariboru  (Pročitano 4873 puta)
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jebana im je keva u Bg ???

je'l si ti bre normalan  kad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 213
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia n80
Pobili se slovenacki i hrvatski klub stvarno neznam sto mi ovde o tome raspravljamo,sta se to nas tice Tudjmanovci iz humske nek to rese na zecevicev nacin,kofer pun para,kertez pod ruku a legija nek im bude obezbedjenje kao nekad,sta kazette?vec vidjeno?
IP sačuvana
social share
hjkjkjkjk
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Jebana im je keva u Bg ???

je'l si ti bre normalan kad?

Ne znam mislim da jesam normalan.

Citat
Бејзбол палицама по ''јанезима''
Београд - Масовна тучча у којој је учествовало око четрдесет особа догодила се синоћ на углу улица Немањине и Сарајевске, када је група хулигана у четири аутомобила пресрела два комбија пуна Словенаца који су се врачали са фудбалске утакмице Зета-Марибор.Београдски навијачи, највероватније незадовољни исходом утакмице, како смо сазнали на лицу места, прво су моткама и бејзбол палицама насрнули на аутомобиле заустављене на семафору, ломећи стакла. Затим су ударили на запрепашћене Словенце, да би потом ухватили маглу.
Екипа Курира затекла је полицију и петнаестак припитих Словенаца, који су на лицу имали видљиве модрице и посекотине. Теже повређених, срећом није било, али је причињена велика материјална штета. Док их је полиција легитимисала, бесни ''јанези'' нису престајали да псују.
''Враћали смо се са утакмице када се испред нас испречило четворо кола, тако да смо били немоћни. Двадесетак младића је моткама, бејзбол палицама, флашама пива и ко зна још чиме насрнуло на нас. Док су ломили стакла на аутомобилима ми смо излетели да се бранимо. Међутим, само смо успели да добијемо батине, јер се све одвијало веома брзо'' - каже навијач Марибора.
Други разјарени ''јанез'' каже да су нападачи били навијачи Црвене Звезде и да су побегли на прве звуке полицијских сирена! Ова група Словенаца, иако видно повређена, одбила је понуђену медицинску помоћ. Полазак за ''дежелу'' је одложен јер возила више нису била у возном стању, а један од њих је изгубио пасош.
Како незванично сазнајемо, један од аутомобила у којима су били нападачи био је марке БМВ са италијанским регистарским ознакама, за којим полиција интензивно трага.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 
http://rapidshare.de/files/30570020/tuca_maribor.divx
Снимак туче са СОС kanala.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Није било теже повређених и ви то зовете "јебали им кеву". Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da brate dobar ti izvor ..."KURIR". stampa puna istine... ja verujem da je najverovatnije doslo do tuce ali nije bilo nicega tokom a i posle tekme. Znaci ne seri puno, idi sad igraj Meridijan Ligu a onom gore goksi-ju zelim da izjavim da je "tudjmanova " ekipa ustvari Zvezda kao sto pokazuje slika na kojoj se vide zastave Dinama i Zvezde,povezane, u sredini Tito a preko zastave DRUZE TITO MI TI SE KUNEMO. Tako da boje SHHHH i pre nego sto pocnes da lupetas gluposti po forumima prvo se informisi... A dalje hocu da napomenem da cigani nikad ne bi prisustvovali tekmi zete tako da cisto sumnjam da su to bili oni. Uz to ni grobari ne bi uradili isto... A i da kazemo da su ti navijaci bili toliko zlostavljani, to nedaje razlog da navijaci maribora napadnu igrace i delegaciju Partizana.. picke zasto nerade to grobarima, nego napadaju neduzne tim stvarima. Jebem ja tim debilima mater, i onako ce da puknu veceras.
A i zanima me sta ce UEFA da uradi vezano za to... da se u Bg to desilo jebali bi nas sa svih strana.



Smile Smile Smile our time is yet to come  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i

Poznati napadači na fudbalere Partizana
Cetvrtak, 24. avgust 2006. 14:13

Slovenačka policija saopštila je u četvrtak da je identifikovala većinu od desetak navijača Maribora koji su u sredu uveče napali fudbalere beogradskog Partizana za vreme zvaničnog treninga.

U saopštenju se navodi da će policija nastaviti da prikuplja informacije protiv izgrednika koji su osumnjičeni za nasilje i nanošenje lakih telesnih povreda.

Portparol policije Boris Bajec rekao je agenciji Beta da su incident izazvali navijači Maribora, kluba koji sa Partizanom igra revanš meč drugog kola kvalifikacija za Kup UEFA.

Incident se dogodio u sredu oko 20.30 časova na stadionu "Ljudski vrt" u Mariboru, gde su fudbaleri Partizana trenirali.

Navijačima Maribora su zasmetale istaknute zastave Srbije i FK Partizan, zbog čega je došlo do verbalnog a zatim i fizičkog sukoba sa članom delegacije beogradskog tima, Aleksandrom Marjanovićem.

Marjanović, koji se junački suprotstavio navijačima Maribora, je tom prilikom zadobio lakše povrede, dok medju fudbalerima nema povredjenih.

(foto: MN Press)
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Prijatelju kako si ti iskompleksiran  Smile ta akcija je bila osveta za njhihov napad na Orthodox Boyse 40 na 10

I ti meni pricaj kako se ko informise.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson p900
3:0 za nas i sve ok.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


mozda sam opicen, ali nisam lud

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 38
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Slusaj ... kao prvo mrzim cigane a i mrzim grke (to posle evropskog prvenstva kad su nas prozivali pa smo ih docekali na takoreci "volley"). Znaci mene neinteresuje zasto i kad i kako su Orthodox Boys-i napali slovenacke navijace. Picke su ti koji napadaju igrace i upravu a ne navijace. Ja da nisam morao da radim danas isao bi na tekmu. Samo me jebe sto, kao sto sam rekao morao da radim. Zapalio bi taj stadion jebes mi mater. A ti druze pazljivo koristi rec "iskolpleksiran" posto vama ciganima sto se sakupljate iz provincije "srbije" i punite sever, rec KOMPLEKS znaci vise nego meni. Jedino sto mogu reci o vama kao navijacima je svaka cast za ono UEFA mafioso .. to je za ugled svim nasim klubovima koji idu za evropu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:59:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Mariboru Skandal

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.