Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:07:14

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Tema: Sjajni vaterpolisti  (Pročitano 692 puta)

Zastava Novi Sad Srbija
Windows 98
Internet Explorer 6.0
SonyEricsson k300i
Vaterpolo reprezentacija SCG uspešno je startovala na polufinalnom turniru Svetske lige u španskom letovalištu Portugalete. Iako rezultat 8:7 (2:1, 1:0, 4:2, 1:4), to ne pokazuje, "Plavi" su bili apsolutno bolji rival i zasluženo stigli do prvog "plusa".

Španci su igrali u potpunosti po notama naših momaka u prve dve četvrtine, a naši su bili odlični i u odbrani, Šefik je spustio roletnu na gol, bio je uspešan i kad je Felipe Perone stao na pet metara za izvođenje peterca, i u napadu.

Plavi su vodili posle drugih osam minuta sa dva gola (3:1), Španci su pokušavali da stignu minus, ali je usledila odlična igra naših reprezentativaca, koji su posle trećih osam minuta stigli čak do četiri gola prednosti, čime su napravili veliki korak ka fajnal-siksu Svetske lige. Špancima je bilo potrebno da drugi gol postignu tek posle 14 minuta posta, dva za 30 sekundi.

Iako su u posledoj četvrtini Španci uspeli da dođu čak do minusa od samo jednog gola (6:7), nisu plavi vaterpolisti dozvolili da preokrenu rezultat.

Španija – Srbija i Crna Gora 7:8 (1:2, 0:1, 2:4, 4:1)
BAZEN Portugalete. Gledalaca: Sudije: Bok (Nemačka) i Mihai (Rumunija). Igrač više: Španija 8 4, Srbija i Crna Gora 72 petei španija 21.

ŠPANIJA: Agilar, M.Garsija, Martin, R.Perone 1 , Molina 1 , Moro, Rei, Rodrigez, Vales, F.Perone 1, Perez 1 , G arsija 3 , Andreo
SCG: Šefik, Trbojević 1, D.Pijetlović 1, Udovičić, Savić, Ikodinović, Nikić, Filipović 2, Ćirić 1, Šapić 3, Vujasinović, Prlainović, G.Pijetlović

HTC Desire HD

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)