Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:53:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sivi dom  (Pročitano 10213 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 424
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
SVe sto zelim u ovom trenutkuuuu  Smile od kad sam video seriju Zarko Lausevic mi je postao omiljen domaci glumac(i jos uvek jeste)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ali, kada Sojka zeza Matica:Jel ti to ozbiljno sa Savkom?Necete valjda i decu da imate?Bili bi dupati na kevu i nosati na oca.Mogli bi da ih zaposlite kao strasila u PKB-u.Ako ih ne uzmu ovi s medicinskog fakulteta za svoje tegle.Je li, ko ce da vam budu kumovi?Drakula i Frankestajn? Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2009, 19:47:44 od Aswenio »
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4033
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Samsung Galaxy S
ovo mi je najdraza domaca serija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia 
Sve što želim u ovom trenutku
Idi idi iz života moga
Srce mi je izgorelo moje
A duša je ostala da sanja...


Ovo je kultna serija.Svaki komentar je suvišan.
Crni,Šilja,Šojka,Čuka....
Nikad se neće snimiti slično remek delo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Серија је одлична, али као и заборављени, мало мрачна.

Као што мрзим музику са самодеструктивном тематиком, тако мрзим и такве филмове.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 282
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nikada se nece vise kod nas snimiti serije poput Sivog doma i Zaboravljenih.Umesto toga danas imamo serije kao sto su:Seljaci, Ulica lipa, Ljubav i mrznja, Agencija za SIS, Bela ladja. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Eto, 10 godina se tuzim sa drzavom da mi plati put preko njive, a sada kada vidim da se ne zna ni koj pije ni koj placa, uzecu stvar u svoje ruke, izvadicu stetu makar crko."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Serija je fantastična, u poslednja 3 dana sam je odgledao celu. Cviji je uloga Šojke ubedljivo najogavnija u celoj karijeri, pravi sadista. A tek onaj hijenski smeh iz dubine grla, i kad kaže Lauševiću: "pizda...(pa onda Vladimiru Iliću) ti materina bre... Čombe!", fantastična gluma! Tu su zatim Lečić, Jovanović, Janketić, Nikolić... Sve same legende.
Meni treba mala pomoć - zna li neko koji je naziv pesme koja se čuje na sledećem klipu od 0:30?

http://www.youtube.com/watch?v=z87rNzNVRYE

Pokušavao sam svuda da je nađem, ali mi ne uspeva - glavna tema filma "Sve što želim" je toliko poznata da je progutala sve ostale teme u pretrazi. Inače ova muzika se čuje kad god Crni pravi neki belaj. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Ja pamtim Zorana Cvijanovića. Znam da je glumio negativca i strašno sam ga zamrzeo od tada. poistovetio sam čoveka sa njegovim likom. Ali dobro, mali sam bio.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Mnogo, ali mnogo dobra serija.  Seriju "Zaboravljeni" obozavam vec dugo. . . a ne znam kako mi se desilo da ovu odgledam tek ovih dana.  Jeste teska i mracna. . . ali gluma i muzika, neponovljivo.

Posto sam je odgledala celu juce i danas, treba mi informacija, ako se neko seca.
Lolika( Andrijana Videnovic)? U 11-oj epizodi ona stoji na mostu i kraj.  Nema je vise, ne pominje se. .  ili sam ja neki deo preskocila??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 05:53:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.