Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:45:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sitnice koje život znače  (Pročitano 2012 puta)
11. Avg 2006, 10:35:29
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone SE 2020
Sitnice koje život znače

Život je težak, ali njega čini i pregršt malih trenutaka sreće!


Umorni ste? Neraspoloženi? Mnogi jesu, i to često, ali za svakog od nas postoje neke sitnice koje ga obraduju. Dovoljno je samo da ih se setite, pa da vam se osmeh pojavi na licu. Zato bi možda bila dobra ideja da napravite spisak sitnica koje vas raduju, pa da kada vas uhvati zlovolja, pogledate u taj spisak. Mi vam predlažemo nekoliko takvih radosnih situacija, a vi po volji dodajte i oduzimajte sa spiska.
* Prijatno jutro u toku vikenda, kada se probudite i setite da tog dana možete, ako tako želite, ceo dan da se razvlačite po krevetu ili da slušate muziku, gledate filmove, uživate u ritualima ulepšavanja... Šta god, ceo dan je pred vama!
* Super knjiga - ona od koje ne možete da se odvojite, zbog koje ostajete budni do sitnih noćnih sati i za koju vam je žao kada se završi - hoćete još!
* Zarazna i simpatična melodija koju čujete rano ujutro, pa vam ceo dan odzvanja u glavi, tako da je često i nesvesno pevušite. Garantovano ulepšava dan!
* Uzimate jaknu koju niste nosili mesecima i u džepu pronalazite novčanicu. Nema veze da li je suma velika ili mala, osećate se kao dobitnik na lutriji.
* Autobus koji stigne na stanicu u isto vreme kad i vi, i još je maltene prazan, ili kada u poslednji čas spasete svoj automobil od "pauka".
* Kada vas uhvati napad smejanja - neko je nešto "odvalio", svi ste se do suza nasmejali, a onda vas malo-malo nešto podseti na "provalu" i ponovo počinje nezaustavljiv smeh.
* Sanjate grozan san - a onda se probudite i shvatite da je sve u redu, da ste samo ružno sanjali. Ponovo se ušuškate u svoj krevet i sa zadovoljstvom nastavite sa spavanjem.
* Primanje pošte, elektronske ili obične, i osećaj sreće što nije još jedno cirkularno pismo, već neko misli na vas i nedostajete mu.
* Vratite se iz šopinga, raspakujete ono što ste kupili, ponovo isprobavate i shvatite da vam se i dalje sviđa onoliko koliko vam se dopalo u radnji - ako ne i više.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Sitnice su cudo...... Smile
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Цео живот је саткан од цинцилион ситница тако да је тачно да ситнице живот значе.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Zato zivot i treba ustrojiti da ga cine srecnim sitnice, umesto sto patimo sto nemamo krupnice.  Krupne stvari se dese retko, a zivot satkan od sitnica donosi srecu i ispunjenost.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mislim da moj potpis dovoljno govori o mom misljenju na ovu temu...
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise... 
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Kada se dogodi krupna stvar, prosto sam ravnodusna i samo kazem: "super, uspela sam", bez ikakvih emocija, jer sam se previse umorila, previse ulozila sebe da bi se "dogodila" ta krupna stvar, odnosno da bi uspeh bio zagarantovan. Sitnice su one koje me ispunjavaju i cine srecnom.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Like popcorn Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
...I jedno srce ustreptalo.
I dva tri osmeha tiha i prosta.

Sve je to ponekad tako malo.
Sve je to, videćeš, sasvim dosta.
                         
                              Mika Antić[font=Verdana][/font][i][/i] Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia 6630
ja bas previse obracam paznju na sitnice, daj Boze da mi ne prodju velike stvari pored ove gomile sitnica...
ima nekih sitnica koje su vece od velikih stvari, mozda im se velicina obrne kad ih gledas iz srca, a ne iz mozga... Smile
IP sačuvana
social share
badly in bad love
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Sve je to relativno nekom je nesto vredno sto nekom nije, nekom sitnica nekom nesto vise ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:45:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.