Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:56:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Širina guma ???  (Pročitano 18837 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 696
Zastava Ruma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10 plus
sam auto fabricki ima 1890 kg, + imam plin i bocu od 80 l koja je uvek puna. ja imam 110 kg zive vage, sad ti razmisli koliko je to sve zajedno. to je vec vise od 2 tone, a jos + kada ima pun auto ljudi - izracunaj onda ... trebace mi jos malo i C kategorija hahaha Smile inace prednosti sirih guma su navedeni. bolje prianja na podlogu, bolje koci, manje klizi u svakom slucaju.. sto se tice voznje po snegu i kisi... ne znam sta bih vam pametno rekao.. nikad nisam imao uzane gume tako da ne mogu da sudim, ali vozali su me ljudi mnogo u Yugicima ili tako nekim manjim kolima, meni ipak deluje stabilnije mnogo moj auto sa sirokim gumama nego njihov sa 145 ili 155-ticama. meni je vazno samo da su gume M+S u da nisu potrosene. da nije tako te gume ne bi ni postojale! Smile
« Poslednja izmena: 29. Avg 2006, 16:50:59 od kingletic »
IP sačuvana
social share
dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. ostalo sam procerdao...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


zažmuri brzo i za tren ćeš videtikako izgleda mrak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 25600
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Sagem vrrrrrr
kako porediti juga i omegu
jugo jedva da je auto... Smile

za C kategoriju, heheheheh
skoro pa ti fali, hehehe
IP sačuvana
social share
ako neko ubije neciju zenu pa mu onda siluje cerku, a sina zivog saHrani u mravinjku. ako kod tog covEka dodJe nA veceru, ne moze biti iSKLjuceno da eventualno nece docN i do te teme. G

tu eres un pecado mortale
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 696
Zastava Ruma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Note 10 plus
pa malo fali brate heheheh zato i kazem  Smile ali brate neka, znam sta vozim  Smile
IP sačuvana
social share
dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. ostalo sam procerdao...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Veruj u sebe!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 71
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
ja na golfu II imam 195/50-15   malo je veca potrosnja al da vidite kako drzi krivinu doduse ima i sportske opruge
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
sirina gume utice na skoro sve parametre voznje,o tome ste pisali u predhodnim postovima.ovaj momak koji je na golfa 2 stavio 15 colnu felgu sa gumom 195 moze veoma brzo ocekivati stradanje prednjeg ovjesa,krajnica.iz razloga sto je proizvodjac sasvim striktno odredio koja je sirina guma dovoljna.samamim tim je i proracunat prednji i zadnji ovjes automobila,njegovo lezanje,radius okretanja,prenosni odnos snage motora na tockove i toga se treba pridrzavati.mimo propisane norma proizvodjaca,moze se bez vecih posljedica staviti sljedeca sirina gume,zavisno od modela,al naravno sve 4 gume moraju biti takve.poz
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
ma ja sam razmisljao o tome da stavim 15" na svom punticu..ali cu ostati pri originalnih 185/60/14... ide on dobro i tako... Smile
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
meni moje deluju preširoko, al' neću da ih menjam...  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 608
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
Samsung i900
Neznam glupo izgleda auto kada su mu uske gume?
kao konzerva na tockovima?
IP sačuvana
social share
Tandrcak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Vrm, vrm, vrrrrm

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia n73
Ljudi nemojte da ste ludi, ja imam 225/45 17 na mojim kolim, nisu 3.0, 2.0 su i nemaju 2 tone ima 1.4, 23000 sam tek preshao a vec mi fali pola shara, tako da za jedno 7000km ce biti zrele za menjanje, a to planinarenje ce da me po gumi koshta 350e, tj. 1400e sve ukupno... I da ne pricham kako je lep osecaj kad udjesh u rupu neku sa takvim gumama, dodushe ja imam i serijsko sportsko veshanje, ali modrice mi na dupetu izadju kad predjem preko rupe... A onda i kod tih malo niskoprofilnijih guma mozhesh da ochekujesh i chvoruge one sa strane, kao shto i ja imam jednu Smiley pa kad krenem brzhe da vozim sve molim boga u sebi da mi ne pukne... A ne mogu samo jednu gumu da promenim nego moram obe, tako da sve u svemu skupa je zajebancija ta shiroka guma.. Jeste lepo sve, i jeste da mi se ni jednom nije desilo da izgubim kontrolu nad autom(a3 2.0tdi) ali morash da stavish shta ti je na prvom mestu udobnost i ekonomichnost ili stabilnost i estetski izgled...
I jedino shto josh mozhesh da uradish ako nisi siguran odesh lepo kupish polovne gume one su ti jeftine oko 20e po komadu, i nadjesh neke felne, pozajmish pa vidish shta ti odgovara...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
siroke gume nisu za ceste sta imate vi u srbiji ili mi u HR.. previse je tih rupa i neravnina.. auto pati..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:56:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.