Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:00:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Šiptarski teroristi postavili ultimatum!  (Pročitano 5412 puta)
03. Okt 2005, 02:49:53
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Šiptarski teroristi obučeni u crnim uniformama,  bez oznaka na uniformama,  predali su dokument Kosovskoj Policijskoj Službi (KPS) u Peći,  u kome je navedeno da ukoliko do 15. oktobra medjunarodna zajednica ne prihvati nezavisnost Kosova, da će preduzeti vojne akcije čija će meta biti UNMIK, Kfor i pripadnici KPS-a širom Kosova. U daljem tekstu je pored ostalog navedeno da Srbe  i druge nealbanske nacionalne manjine koje žive na Kosovu neće napastii (mada čisto sumnjam). Ovaj dokument je zatim prosledjen svim stanicama KPS-a na Kosovu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ako bi ilegalni stanovnici Kosova i Metohije napali ilegalne okupatore Kosova i Metohije koji imaju na rapsolaganju vise hioljada puta jace naoruzanje, iako ne na samom Kosovu i Metohiji, a da Srbi pri tom sasvim izvesno ne budu ugrozeni -- to bi valjda bilo dobro?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
mob
Samsung 
Teško da bi prilikom napada bilo neke prevelike selekcije ciljeva.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Nema sanse. Svakako da Shiptari postaju nervozni, stvari se ne odvijaju brzinom kojom bi oni hteli, ali ne verujem da ce napasti medjunarodne snage. To bi bio auto-gol u 3. minutu sudijske nadoknade, koji bi ih verovatno izbacio iz igre za nezavisno Kosovo.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Videcemo da li ce stvarno napasti, ostaje nam jos nekih 11 dana da saznamo. Mada u svakom slucaju ovo je jos jedan snazan pritisak na medjunarodnu zajednicu od strane Shiptara i to ovog puta militarni. U prilog tome je i cinjenica da trenutno na Kosovu ima izmedju 1000 i 2000 mudzahedina, stacionirana u Peci, Djakovici i Prizrenu od toga 200 hjih su stacionirana 10 kilometra od Strpca (potvrdjeno), na planinskom prevoju Prevalac koji deli opstinu Strpce od opstine Prizren (a i Kosovo od Metohije).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Šiptari kopaju rovove!

Na obodima opštine Štrpce tacnije nekih 300 metara od pogranicnih šiptarskih sela primećeno je da Šiptari kopaju rovove. Ovo je uznemirilo celokupno srpsko stanovništvo u opštini Štrpce, jedinoj srpskoj opštini u centralnom Kosovu. U isto vreme američka vojska u čijem sektoru spada i opština Štrpce podigla je svoju borbenu gotovost tako da  skoro neprekidno ovo područje nagledaju hilihopterima pogotovo noću.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Whoa... ne mogu da verujem da su Shiptari toliko glupi. Jedino sto im sada treba je da napadnu Amere... Jos ce Srbi na kraju da profitiraju (naravno, ako prezive).

Public Enemy, nastavi da nas obavestavas o zbivanjima na Kosovu, narocito u opstini Strpce. Ipak je informacija iz prve ruke najdragocenija.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Ok Ainhoa. Pokusacu koliko mogu da vas na vreme obavestavam!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
Nece oni napasti Amere...Bar ih ja znam...A ako i napadnu, to ce biti u reziji sa njima, a opet cemo mi ispastati...ovde za svaki problem mi ispastamo...sve se svodi:

"Nemamo drzavu?Da ubijemo Srbe...", "iskljucuju nam struju, da proteramo Srbe", "slabe plate, da prebijemo Srbe"

Kao onaj vic o Medi, Zeki i Vuku koji nosi kapu....ali nadam se samo da ce nas Bog udostojiti jednog dana....da im vratimo milo za drago...ja bih znao kako da se razduzim sa tim ubicama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Po

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1162
Nece oni napasti Amere...Bar ih ja znam...A ako i napadnu, to ce biti u reziji sa njima
Nemoj biti siguran u to rebelis, ovde sigurno nesto ima cim su nam pored ukrajinskog kfor-a koji se nalazi u Strpcu sada pridodani i poljski bataljon i 10-tak borbenih vozila "zaba" americke vojske. Amerikanci nisu dolazili ovde najmanje 2-3 godine iako je to njihov sektor, jos od onda kad je ubijen nas sugradjanin u autobusu koji se vracao iz Srbije 10-tak km od Strpca,  i kad smo  povodom toga zapalili KPS policijsku stanicu u Strpcu i razoruzali nekoliko pripadnika americkog Kfor-a!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 17:00:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.