Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sinovac Dade Prša želi dres Srbije  (Pročitano 761 puta)
24. Nov 2006, 13:20:34
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Sinovac najboljeg hrvatskog fudbalera Miladina Dade Prša, Milan, izjavio je da ga u ovom trenutku zanima samo igranje u dresu reprezentacije Srbije, prenosi "Press".

Milan Pršo, koji je sa roditeljima izbegao iz Hrvatske 1995. godine, živi u mestu Zuce ispod Avale i trenira fudbal u Crvenoj zvezdi.

"Kada sam pre 11 godina došao iz Obrovca, ni meni ni mojoj porodici nije bilo lako. Ipak, sada je mnogo bolje, a Zvezda je moj klub u kojem želim da se dokažem. Želim da ovde ostavim trag i da me svi pamte", rekao je mladi Pršo.

On je priznao da su ga zvali iz Hrvatske, ali da još uvek ne zna da li bi i pod kojim uslovima mogao da se vrati u zemlju u kojoj je rodjen.

"Nisam siguran ni da bih voleo da se vratim. Bilo je poziva iz Hrvatske, zvao me je zadarski trener Tomislav Bašić koji je nekad trenirao mog oca. Uostalom, mogu da pretpostavim kako bi ovde u Srbiji gledali na to kada bi igrao za hrvatski reprezentaciju", istakao je Pršo.

Mladi fudbaler naveo je da je redovno u kontaktu sa stricem Dadom, koji sa velikim uspehom nastupa u Glazgov Rendžersima.

"Mnogo mi je pomogao, slao mi je sportsku opremu, kopačke i lopte. On je veliki igrač, a ja nikada neću biti tako dobar igrač", rekao je Pršo.

On je nedavno nastupio za kadetsku selekciju Srbije na kvalifikacionom turniru za Evropsko prvenstvo, na kojem je naša selekcija obezbedila plasman u završnicu takmičenja.

(MONDO)

(02. May 2007, 21:47:00)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Nokia N95
Gledao sam ga na treningu sa seniorima doveo ga bajevic malo da se uhoda sa ovima,mali otkida djokica i trisovica je vozao kao lud,posle toga se bajevic izvikao na njega.Neznam zasto verovatno se mnogo zaneo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3167
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Apple 
srbija do tokija
znao sam da je taj prso srbenda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 
Jedino ako nas i mali ne izda kao i njegov stricek.Krv nije voda.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 61
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ima li ko sliku>?


[Edit by kokota: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 26. Nov 2006, 16:40:27 od kokota »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.