Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Hrvatska ne može u EU ako ne prizna da su fojbe bile masakr"  (Pročitano 12270 puta)
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
BlackBerry Torch
Сале, ајде не зајебавај. Срби итекако знају шта су јаме.

Uopće nisi shvatio poantu, nažalost.
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja napišem odgovor ali ga netko neuk izbriše jer mu je to jedini argument
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia 3720c
Posalji mi odgovor na PM i ja ti obecavam da cu ga u celosti i neizmenjenog objaviti.
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
: "Hrvatska ne može u EU ako ne prizna da su fojbe bile masakr"
Kad bi vama samo fojbe bile problem ?!    Smile
  Zagreb centar albanske mafije: U BiH se na­la­zi oko 400 iran­skih oba­vje­šta­ja­ca
ponedjeljak, 17 novembar 2008 08:13 D.C.
El. pošta Štampa PDF
Ocjena korisnika: / 0
LošeNajbolje
Te­ro­ris­tički na­pad u Trgo­vačkom cen­tru "Fis" u Vi­te­zu na­ručen je u Za­gre­bu, a to do­ka­zu­je i ha­pše­nje je­dnog od osu­mnjičenih za or­ga­ni­za­ci­ju i pri­pre­mu te akci­je Ami­ra Ibra­hi­mi­ja, oci­je­nio je član Ek­sper­tskog ti­ma Ju­go­is­točne Evro­pe za bor­bu pro­tiv te­ro­ri­zma i or­ga­ni­zo­va­nog kri­mi­na­la Do­ma­goj Mar­ge­tić. Mar­ge­tić je na­veo da je Za­greb pos­tao cen­tar al­ban­ske ma­fi­je, kao i da se iza Ibra­hi­mi­ja, u stva­ri, kri­ju pra­vi na­ručioci na­pa­da - pri­pa­dni­ci al­ban­skog kri­mi­nal­nog mi­li­jea na Bal­ka­nu. - Ako je tačna pre­tpos­tav­ka da je za­gre­bački cen­tar al­ban­ske ma­fi­je mo­rao zna­ti i odo­bri­ti na­pad, ta­da je o to­me si­gur­no odlučivao i gla­vni šef nji­ho­vog cen­tra u Za­gre­bu, inače vi­so­ko­po­zi­ci­oni­ra­ni fun­kci­oner u Ka­bi­ne­tu pred­sje­dni­ka Hrvat­ske Amir Mu­ha­re­mi - is­ta­kao je Mar­ge­tić.

On je pod­sje­tio da je Mu­ha­re­mi uklo­njen iz di­plo­mat­ske službe u hrvat­skoj mi­si­ji pri UN na zah­tjev ame­ričkog Stejt de­par­tmen­ta za­to što kon­tro­li­še al­ban­sko kri­mi­nal­no i te­ro­ris­tičko pod­ze­mlje pre­ko za­gre­bačkog cen­tra na čijem je vrhu.

On na­po­mi­nje da je vrh kri­mi­nal­nog kla­na "Osma­ni" po­sred­stvom To­mi­sla­va Kar­ma­ra­ka, sa­daš­njeg mi­nis­tra unu­traš­njih po­slo­va Hrvat­ske, za­hti­je­vao od Me­sića da ime­nu­je Mu­ha­re­mi­ja za še­fa Kan­ce­la­ri­je pred­sje­dni­ka i ti­me vra­ti sta­re du­go­ve, jer je ovaj klan fi­nan­si­rao Me­sićevu pre­di­zbor­nu kam­pa­nju 1999. i 2000. go­di­ne.



Mar­ge­tić je re­kao da je u BiH ušlo vi­še od 400 iran­skih oba­vje­šta­ja­ca ko­ji su ra­di­li na uspos­tav­lja­nju oba­vje­štaj­nih cen­ta­ra te­ro­ris­tičke in­fras­tru­ktu­re na Bal­ka­nu. Do­sa­daš­nje akci­je pro­tiv te­ro­ri­zma, ko­je su pro­vo­de­ne u Fe­de­ra­ci­ji BiH, Mar­ge­tić je oka­ra­kte­ri­sao kao ma­ne­ken­ske, na­po­me­nuv­ši da stvar­nih akci­ja na tom po­dručju ni­je bi­lo.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Inzistiram na gluposti

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3429
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia n80
kriva tema.... Smile
IP sačuvana
social share
   
                              geopolitička konoba http://forum.burek.com/bistri-osvrt-i-jos-puno-toga-iz-geopolitickog-foruma-t422565.html
                   
                                Boljkot Slovenki do ulaska Hr u Eu ....Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 926
Zastava Vanuatu, međ' šljivama
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia 3720c
Citat
Te­ro­ris­tički na­pad u Trgo­vačkom cen­tru "Fis" u Vi­te­zu na­ručen je u Za­gre­bu, a to do­ka­zu­je i ha­pše­nje je­dnog od osu­mnjičenih za or­ga­ni­za­ci­ju i pri­pre­mu te akci­je Ami­ra Ibra­hi­mi­ja, oci­je­nio je član Ek­sper­tskog ti­ma Ju­go­is­točne Evro­pe za bor­bu pro­tiv te­ro­ri­zma i or­ga­ni­zo­va­nog kri­mi­na­la Do­ma­goj Mar­ge­tić. Mar­ge­tić je na­veo da je Za­greb pos­tao cen­tar al­ban­ske ma­fi­je, kao i da se iza Ibra­hi­mi­ja, u stva­ri, kri­ju pra­vi na­ručioci na­pa­da - pri­pa­dni­ci al­ban­skog kri­mi­nal­nog mi­li­jea na Bal­ka­nu. - Ako je tačna pre­tpos­tav­ka da je za­gre­bački cen­tar al­ban­ske ma­fi­je mo­rao zna­ti i odo­bri­ti na­pad, ta­da je o to­me si­gur­no odlučivao i gla­vni šef nji­ho­vog cen­tra u Za­gre­bu, inače vi­so­ko­po­zi­ci­oni­ra­ni fun­kci­oner u Ka­bi­ne­tu pred­sje­dni­ka Hrvat­ske Amir Mu­ha­re­mi - is­ta­kao je Mar­ge­tić.

Sad cemo cuti scenario kako su Albanci sa Kosova, zapravo gradjani Srbije- kolokvijalno nazvani Srbi...i ponovo su SRbi krivi za sve  Smile
IP sačuvana
social share
Mene sve rane moga roda bole,
I moja duša s njim pati i grca.


Neću da budem Švabo, u životu i u kinu

Naše će sjene hodati po Beču, lutati po dvoru, plašeći gospodu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
...pomenes li im program: Trecinu pobiti, trecinu proterati, trecinu pokatoliciti?
Наравно да помене. По том програму и предаје.

Сале, разумео сам да мислиш неуке форум-воријоре, не брини. Али, ја говорим о већини.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.