2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sinalco Super Liga 2006  (Pročitano 25853 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
nažalost  Partizan ima najviše šansi da ponovi uspeh iz prošlih sezona...
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Ali misim da i ima najkvalitetniju ekipu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
KURIR
14. april 2006.
VUJOŠEVIĆ: NA PETU ZAREDOM

Utakmicom Partizan - Mornar (18, RTS 2) počinje košarkaška Superliga

Utakmicom Partizan - Mornar večeras (18, RTS 2) počinje takmičenje u Sinalko Superligi. Iz tabora crno-belih poručuju da im je jedini cilj da i po peti put uzastopno postanu šampioni države. Ulog je učešće u Evroligi, što bi jedino zadovoljilo apetite u Humskoj. MVP svih mogućih takmičenja, kapiten Partizana Dejan Milojević kaže da put do trona neće biti nimalo lak.

- Odbrana titule nam je jedini cilj, što automatski znači izlazak na najveću evropsku pozornicu. Međutim, biće teško jer je svima jasno da Crvena zvezda igra u odličnoj formi, tu su FMP i Hemofarm koji vrebaju iz prikrajka. Znamo da je na nama najveći teret, ali godinama se sa njim nosimo i uspevamo da budemo najbolji - poručio je Milojević.

Trener Partizana Duško Vujošević, čovek koji se konstantno zalaže za to da domaće prvenstvo ima što veći značaj, ne beži od uloge favorita.
- Ostvarićemo "nemoguću misiju" i po peti put postati šampioni. Dobro je što u našoj zemlji niti jedan klub nema zagarantovani ugovor sa Evroligom, što domaćem prvenstvu daje dodatnu težinu. Znamo da smo favoriti i toga se ne plašimo. Smatram da je Partizan najkvalitetniji tim - zaključio je Vujošević.

Superliga 1. kolo: Grupa A: petak: Partizan - Mornar (18.00, RTS 2); subota: Mašinac - Borac 19.30, FMP - Vojvodina 18.00; Grupa B: subota: Hemofarm - Crvena zvezda 20.00, OKK Beograd - Atlas 17.00, Budućnost - Zdravlje 20.30.
      

Promovisana Superliga

Svečana promocija Sinalko Superlige održana je juče je u beogradskom hotelu "Interkontinental". Tom prilikom predstavljen je zvanični vodič i novi košarkaški portal (www.kosarka.co.yu).
- Na osnovu prvog dela lige verujemo da će ovo biti kvalitetno takmičenje u kome mora da preovladava uzajamno poverenje i poštovanje. Klubovi moraju da veruju sudijama, moraju međusobno da se poštuju i da veruju našoj organizaciji. Treba da gledamo na Zapad, bogatije, ali da poštujemo pre svega svoje i da pozdravimo našeg šampiona - rekao je direktor Saveza Predrag Bojić.

(A. P.)
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
KURIR
14. april 2006.
INTERVJU: Vontigo Kamings
DERBI JE LUDILO

U Americi mi nisu verovali kada sam pričao šta se dešava na utakmicama Partizana i Zvezde. Doveo sam prijatelja iz Njujorka na derbi i tek tada je shvatio o čemu se ovde radi!

Sada je jasno da je Partizan u Vontigu Kamingsu dobio ono što je i tražio - iskusnog i pouzdanog organizatora igre kome jurnjava za statistikom nije primaran cilj. U intervjuu za Kurir Kamings ističe kako ne bi imao ništa protiv da još jednu sezonu ostane u Humskoj.

- Voleo bih, stvarno ne mogu da se požalim. Sviđa mi se klub, cenim trenera Vujoševića i ako me bude hteo sledeće sezone, vrlo rado ću ostati. Partizan ima dugu tradiciju i srećan sam što sam deo tima koji je toliko puta bio šampion.

Čini se da iz meča u meč imate sve više samopouzdanja i igrate sve bolje?
- Bilo mi je potrebno vreme da bih se uklopio u sistem. Kada sam shvatio šta od mene traži trener Vujošević sve je bilo u redu i sada se osećam prilično opušteno.

Da li smatrate da bi Partizan, da ste igrali od početka sezone, imao više pobeda u Evroligi, možda čak prošao i u Top 16?
- To niko ne može da zna. Ali, žao mi je što nisam ovde od početka, jer Partizan je tim u kome definitivno želim da provedem celu sezonu, a ne pola.

Možete li da osvojite duplu krunu, u Superligi i Jadranskoj?
- Mislim da možemo, ma, bićemo dupli šampioni.

Da i je to obećanje?
- Nije obećanje, nego moje mišljenje.

Da li vas zbunjuje tako veliki broj liga koje morate da igrate?
- Ne, ali ponekad ne shvatam baš najbolje. Za mene su obe lige važne. Jadranska jer, ako postanemo šampioni, onda smo najbolji na prostoru bivše Jugoslavije, a Superliga, ako je osvojimo, najbolji smo u Srbiji i idemo u Evroligu.

Igrali ste "večiti derbi". Za nas je to košarkaški praznik, a za vas?
- Totalno ludilo. Takav rivalitet mi se sviđa, jer poraz mnogo boli obe strane i niko ne želi da bude poražen. Pokušavam da derbi shvatim kao svaku drugu utakmicu jer mislim da smo bolji od Zvezde. Jeste da smo poslednja dva puta izgubili, ali to ne znači da su oni bolji. Uostalom, to ćemo i da pokažemo. Dobićemo ih sigurno.

Da li ste prijateljima u Americi pričali o rivalitetu Partizana i Zvezde?
- Kako da ne, ali nisu mi verovali. Dok sam igrao za Hemofarm doveo sam prijatelja iz Njujorka na derbi. Tek tada mi je poverovao u ono što sam mu rekao.

Ko je teži protivnik, Henderson iz Zvezde ili Rajt iz Hemofarma?
- Svaki plejmejker je težak rival. Ne samo Dži ili Rašard. Ja to tako gledam i pred svaku utakmicu prostudiram protivničkog pleja. Vidim u čemu je jak, u čemu baš i nije, i to pokušavam da iskoristim. Poštujem svakog igrača jer, ako ste profesionalac i ako vas plaćaju, mora da ste u nečemu dobri.

Igrali ste za Hemofarm, koji vas je otpustio. Spremate li se za osvetu na parketu, ako se sastanete u plej-ofu?
- Već sam se osvetio, pošto smo ih pobedili.

Koja vam je prva asocijacija za Beograd?
- U, super devojke!

Amerikanci uglavnom obožavaju srpsku hranu?
- Ja jedem piletinu, jeo sam je u Americi, pa sada i u Srbiji.

Ne plašite se ptičjeg gripa?
- Čega? A, čuo sam za to, ali mislim da nema mesta panici.

Čujemo da izgovarate akcije na našem jeziku?
- Trudim se. Pitao sam saigrače da mi objasne kako se kaže i onda sam naučio. Inače, ne znam mnogo reči, samo "kako si", "ćao", "dobro"...

Vidimo da se dobro snalazite u beogradskom saobraćaju?
- Pa, ja sam iz Njujorka.

Ne družim se sa zemljacima

Da li se družite sa ostalim Amerikancima i da li izlazite?
- Ne. Jedinac sam i navikao sam da budem sam. Međutim, nisam usamljen, ako me razumete. Uglavnom sam kod kuće, gledam filmove i slušam muziku.
Koju?
- Hip hop.
Šta je sa srpskom muzikom?
- Kada je puštaju moji saigrači, slušam je i ja.

Miloje bi prošao u NBA

Dejan Milojević je jedan od najboljih igrača Evrope, ali ga NBA ne zanima. Može li on tamo uspešno da igra?
- Može, jer je vrlo inteligentan. Jak je pod košem, može da šutne i nije sebičan. Verujem da i mlađi imaju potencijal za NBA, a to su Tripković, Bogdanović i Perović.
      
   
   

(P. G.)
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Sjajan intervju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
Laka pobeda Partizana nad Mornarom 96:68  Smile
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3470
Zastava BG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K800i
14/04/2006 | Izvor: B92
Superliga: Partizan lako s Mornarom

Košarkaši Partizana ubedljivo su startovali u Sinalko našoj Superligi, pobedom nad barskim Mornar Basketom 96:68 (25:25, 27:11, 24:7, 20:25).

U potpuno neravnopravnom meču Mornar je pružao otpor samo u uvodnoj četvrtini. Partizan je u drugom periodu malo pojačao, odmakao na 16 poena razlike, a do kraja meča konstantno je povećavao vođstvo.

U finišu je malobrojna publika mogla da vidi i pojedine egzibicione poteze domaćih igrača.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Kosta Perović sa 17 i Uroš Tripković sa 16 poena.

U ekipi Mornara bolji od ostalih bio je Ivan Paunić. Partizanov pozajmljeni igrač postigao je 14, a Džulijus Barns 13 poena.
IP sačuvana
social share
Ja volim samo sebe
Svog predivnog sebe
Ja volim samo sebe
Svog jedinog sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
i tako. svi prichaju o tome koliko loshi timovi igraju u gy, a ovaj mornar bi tamo imao maksimalno 2 pobede. a u nashoj ligi su bili drugi. gospode boze, koji uzas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Samsung 
Vraneš: Najgori trenutak za povredu

Košarkaš Budućnosti Slavko Vraneš, koji je na treningu slomio stopalo, rekao je u petak uveče agenciji Beta da se povredio "u najgore moguće vreme".

"Hteo sam da u Superligi pokažem koliko sam ove sezone napredovao velikim radom . Povreda me sprečila i da pomognem saigračima u nastojanju da osvojimo treće mesto u grupi B i razigravamo za plasman u Jadransku ligu", rekao je Vraneš.

Centar Budućnosti slomio je u četvrtak stopalo i sada je u gipsu, a lekari su procenili da će pauzirati dva meseca.

Vraneš kaže da se povredio u situaciji koja je izgledala potpuno bezazleno.

"Skočio sam da šutnem i verovatno nekog nagazio prilikom doskoka. Osetio sam bol, pokušao da nastavim nekoliko minuta, ali nije išlo. U bolnici je snimak pokazao da je stopalo slomljeno", objasnio je.

Vraneš ima 23 godine i visok je 229 centimetara. Ove sezone odigrao je 22 utakmice za Budućnost, na kojima je u proseku igrao 23,4 minuta, i za to vreme postizao 11,4 poena i 5,1 skok po meču. Bio je i prvi bloker Sinalko Naše lige, s prosekom od šest blokada po meču.

Na listi najkorisnijih igrača Sinalko naše lige Vraneš je bio peti.
Priredio: Vladimir Novaković

Izvor: B92-sport
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
i tako. svi prichaju o tome koliko loshi timovi igraju u gy, a ovaj mornar bi tamo imao maksimalno 2 pobede. a u nashoj ligi su bili drugi. gospode boze, koji uzas.
Misliš da ne bi mogli da dobiju Slovan, Široki, Zagreb itd.?
I misliš li da Partizan igra isto u GY i u Superligi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 51
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.