Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sina Cetnik o Kuranu!  (Pročitano 4553 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Islam je najgora religa!

Imate li vi neke dokaze za postojanje vaseg Alaha????Verujete nekom slepcu, nekom trgovcu iz Medine...
Ma budale bre!
Propovedate rat protiv svih, ma bolest.
A to za Turke, pa brate vi ste vise izgubili nego sto ste dobili na ovim prostorima, ustvari ne vi koji ste sad ovde nego mislim na prave Turke, vi ste obicne Srpske picke koje su se poturcile, izdajice.

A da ljudi kad cemo po Glavu Sv. Cara Lazara??? (Ovo se odnosi na nas braco)
Zar da ona bude u tudjoj zemlji!!??
Meni je samo krivo sto vlasti nista ne rade povodom toga, ali nema veze za koju godinu mi cemo to srediti! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 3
merhaba braco srbi!
e bas se ismijah na ove vase odgovore. glupsi ste nego sto sam mosljio.

1. "islam je najgora religija" - po islamskom ucenu svaka osoba treba prati ruke, ljice, usta, nos, usi, vrat, noge, po pet puta dnevno-svaki dan. isto takode treba oprati polni organ poslije svakog mokracenja i zadnjicu posljije svake nuzde. treba se moljiti allahu pet puta dnevno-ovo je fizicki i psihizki nevjerovatno zdravo. ne smije se piti alkohol-dobro znate sta alkohol radi covjeku. ne jede se svinjetina- mnoge bolesti su prenosene kroz to meso i poslije kuvanja.itd.tid.---odlucite sami ko je u pravu

2. "imate li vi neke dokaze za postojanje vaseg Al(l)aha" - jao majko sta sve covjek moze ovdje naci. allah je jedan jedini. on je bog moj i tvoj i bog svakog zivog stvorenja. kad bi ti ja rekao da ja vjerujem u isusa ti mi nebi vjerovao. ali svaki musliman vjeruje u isusa a.s.. isus a.s.je allahov poslanik isto kao i muhammed a.s. nego da nebi ja duzio nemojte biti ignorantni nego kuran u ruke pa onda kritikuj ako mozes.

3. "propovedate rat protiv svih" - ili svi propovedaju rat protiv nas. isto takode vidi ko govori o ratu. pa zar nijeste vi srbi ratovali protiv svijeta '99. nego ja zaboravih to je jos jedna od vasih mnogobrojnih pobjeda.

4. "obicne srpske picke koje su se poturcile" - nijesmo se poturcili nego 'vratili' u islam. turska nije vjera da bi se turcio. dali moze neko da se posrpci ilji pocrnogorci ilji ponjemci ilji poamerikanci. jalji vidite kako vam je to glupo. vjera mi je islam, nacija bosnjak, a drzavljanstvo crnogorska (ilji jugoslovenska kako se god dogovore nije mi vazno).

5. "glava svetog lazara" - hahahaha. e to ces malo da zaboravis. hahahaha.

a ti care dusane silni nijesi ni shvatio mene a hoces nesto da pises. sto sam ja htjeo reci je: u koliko vas srba (izkljucujemo muslimane) tece turska krv. toljika turska vojska za toljike godine mora da su vam zene svercovalje. ionako vidim na jednom forumu srpkinje vise obozavaju osunecene alatke od tih vasih. kazu prija im bolje.
IP sačuvana
social share
allah je najveci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Zaista jako niski i nefer potezi.
Kakvo vi imate pravo da tako pricate o svetoj knjizi u drugoj religiji, samo zato sta je sveta knjiga u drugoj religiji, to ne da je nisko, nego je i bedno. I onda trazite dokaze za postojanje Al(l)aha. Prvo nadji dokaz za postojanje onoga u sta ti verujes, pa onda drugog pitaj.
Ne postoje pravi i vestacki. Ukoliko niste upuceni postoje porodice, pola islamske, a pola hriscanske, koje su tako primile veru. Vecina muslimana se jos uvek seca svojih hriscanskih korena, to su uradili da bi im bilo lakse. U svakom slucaju svi brkaju islam sa Turskom, ali da ne duzim, razumem da ste besni, jer smo zaostali zbog te Turske, ali nije fer iskaljivati se na sacici ljudi koji su ovde i ovako izgubljeni. Ovo je iz "Dervisa i smrti"
"NI sa kim istorija nije napravila takvu salu kao sa nama. Do juce smo bili ono sto danas zelimo da zaboravimo. Ali nismo ni postali nesto drugo. Stali smo na pola puta zabezeknuti. Ne mozemo vise nikud. Otrgnuti smo, a nismo prihvaceni. Kao rukavac, sta ga je bujica odvojila od majke reke, i nema vise ni toka ni usca, suvise malen da bude jezero, suvise velik da ga zemlja upije. Sa nejasnim osecanjem stida zbog porekla, i krivice zbog otpadnistva, necemo da gledamo unazad, a nememo kud da gledamo unapred, zato zadrzavamo vreme u strahu od makakvog resenja"
Izvinjavam se samo zato sto nije na ijekavskom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 468
ma Turcine jedan, voleo bih da te vidim Smiley
Imam potrebu da osvetim sve srpsko sto je poginulo za vreme vas... to sto nama tece u krvi jeste patriotizam , pravi, pa donekle i nacionalizam, a vi to nikada necete razumeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 242
Malo virnite u istorijske knjige, videćete da su Srbi u bosanskom pašaluku, današnjem Sandžaku i još nekim delovima naše sadašnje (Srbije) zemlje trpeli najjači teror, pa su brzo polegli pred Turskim naletima, pa, primili veru, šta ćeš.
Poturica gori od Turčina...
IP sačuvana
social share
Čačak, da, tu ja živim !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
Pitas me imam li dokaza??? Pa ima ih milion:

  jeli neko od vas bio u manastiru "Ostrog" ili u "Decanima"???
 Sta mislis da u bibliji nema nacela o licnoj higijeni?
  Glava sv. Cara Lazara
  Mnogo nadvisna dogadjanja koje kad bih ispricao niko mi nebi verovao a mogu i to ako neko od poturcenjaka to zeli.
 Ko je pomogao Srbima da se odrze tokom pet vekova turaka?


Mmmmmmmm idem danas tj. sutra  na slavu da jedem prasetinu mmmmmmmmmmmmmmm...

Sveti rat = Dzihad:
"Treba ratovati  (voditi sveti rat)(iskoreniti, zavisno od verzije) sav neverni svet i nametnuti im jedinstvenu veru u Alaha"- mozda je kraj malo drugaciji

Znas kako se kaze:
Turcine napusi se k*****e.


Nisam nista ruzno reakao  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2879
Naravno da nisi. Smiley
IP sačuvana
social share

Ja sam tamo gde si ti
Kad kazem ja, ja mislim mi
I neka znaju svi
Ona sto mi treba, to si ti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.