Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Simens flash file 2401!!!NEW!! C/M 35 !!!  (Pročitano 8419 puta)
19. Sep 2002, 16:05:17
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Simens flash fajl sa 21 promenjenom melodijom(STRANI HITOVI +NARODNJACI) Police melodija broj 14 sam namenio za NEW SMS i jednim delom grafika je zamenjena ali nadam se da cu je srediti i vise i bolje! Smiley
Mislim na startup grafiku..za sada.
Download: Download

pozdrav


UZIVAJTE!!!
IP sačuvana
social share
Pedjulino
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
OOOOOOOOOOO, pa ko je to dosao na forum? 8O

Moram priznati da si me bas obradovao svojim pojavljivanje ovde i nadam se da ces imati vise srece sa ovim forumom.

Nazalost ovo ja nemogu da probam posto imam ME45 ali pozivam sve koji mogu da probaju pa da jave iskustva ovde.

P.S.Javi mi se na mail u vezi, znas vec cega.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Pedja je odavno treba doci,
2. Dovar file covek, mlogo dovar Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa znam i ja ali je bio na ES. Sada mu je bilo dosta svega tamo pa sam mu savetovao da dodje ovde.

Nego, njegovim dolaskom mislim da je forum mnogo dobio na kvalitetu pa bi bilo dobro da se i svi mi ostali malo uozbiljimo ovde.

Ajde vidi, ti valjda imas m35 pa probaj taj flash modifikovani sto ti je Pedja dao.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Citat: pedjulino
Simens flash fajl sa 21 promenjenom melodijom(STRANI HITOVI +NARODNJACI) Police melodija broj 14 sam namenio za NEW SMS i jednim delom grafika je zamenjena ali nadam se da cu je srediti i vise i bolje! Smiley
Mislim na startup grafiku..za sada.
Download: Download

pozdrav


UZIVAJTE!!!


  Pedja, posto vidim da ovde niko nece da proba ovo oko cega si se ti mucio i servirao nam ovde kao na tanjiru, odlucio sam sledece. Posto moja sestra ima c35 ali je toliko vezana za njega da bi ukoliko bi nesto, makar i najmanje krenulo naopako, mogao bih odmah da se selim iz kuce, tako da neka eventualna greska jednostavno nesme da se desi.

  Dakle, eventualno bih uz njenu saglasnost pokusao da izvedem ovo na njenom telefonu ali morao bi mi reci nekoliko stvari.

  Prvo, da li si ti taj modifikovani flash vec ubacio kod sebe i da li on radi POTPUNO bez ikakvih problema i bug-ova.

  Drugo, koje su tacno melodije ubacene? Ako te mrzi da ih sve nabrajas onda mi makar napisi nekoliko i narodnjake posto nisam bas fun narodnjaka :mad: , da nepisem sada da bi im svima po metak u celo, pa cisto da neispadne da sestra pomisli da menjam svoja uverenja :wink:

  Trece, kada kazes da si promenio grafinku, sta podrazumevas pod time?   Da li si promenio ikonice ili si promenio i onaj startup screen animation i sve ostalo i naravno sta si ubacio umesto toga svega i kako to sve izgleda, nadam se lepse nego original.

  Cetvrto vrlo vazno je oko samog flash-ovanja. Znaci napisacu ti sta bi ja radio a ti ces mi reci da li se slazes sa time i sta bi eventualno trebao da uradim drugacije.

  Znaci prvo bi iscitao i flash i eeprom uz pomoc UniSiemens-a, sa home-made kablom koji cu pokusati da uzmem od te drugarice kojoj sam ga dao. Time znaci obezbedjujem 100% da ako nesto kasnije naopako krene, mogu sve da vratim u prvobitni polozaj? Ovo mi je najvaznije pa mi molim te na ovo prvo odgovori. Onda kada sam to uradio flash-ujem telefon sa ovim fajlom koji si ovde okacio? E sada posto nisam skinuo jos fajl ne znam u kom je formatu, mada znajuci tebe pretpostavljam da je u xbi formatu, sto znaci da bi, opet znajuci tebe, ti toplo preporucio da write flash uradim preko UniSiemens-a?

  Nakon toga, trebalo bi da je sve OK i gotovo, mada posto jos ne znam da li je telefon bio dekodiran ili ne posto ga nisam flash-ovao do sada, ne znam da li ce posle toga ostati zakljucan? U tom slucaju koji bi mi unlocker preporucio i gde mogu da ga nadjem, voleo bih da mi das tacan link.


  Hvala unapred za odgovor koji cu skoro sam siguran dobiti brzo.

Veliki pozdrav.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E pojavio se jedan neplanirani problem :x

Pokusavam upravo da skinem ovaj flash sa tvog sajta ali je ftp vise nego jadan kao sto je bio i prosli put kada sam skidao, znas vec sta sa tvog sajta. Ne znam sada sta da radim posto ovih 1,7 mb ovim tempom necu skinuti za nedelju dana, a hteo sam jos danas ovo da probam ako dobijem sestrinu saglasnost.

Ajde SF, ti pokusaj, mozda ces imati bolji ftp pa da onda okacis negde makar privremeno da moze lepo da se skine.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
jebiga, skini ga tu , ja nemam kad sada da dizem na server ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pazi pre neki dan skidao sam 765 kb, sta mislis koliko dugo? Ni manje ni vise nego 25 minuta i to sam jos skidao preko getright-a pa sam cim vidim da je protok pao na 0 kb/s kliktao na pause pa opet na continue. Jendom recju popizdeo sam. Ovde je sada rec ne o 765 kb, vec o 1.7 Mb, pa ti sada vidi koliko bi vremena i zivaca trebalo za to tek. Mislio sam samo da probas posto mozda ti budes imao bolji link ka tome jer ako i tebi bude tako jadan ftp onda naravno ni od tebe neocekujem da se mucis.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Pozdrav Vama dvojici posto vidim da ste mi Vas dvojica jedini funovi ovde ali zato cete znati sve moje cake, Smiley
Tebi Milane preporucujem sledece sto se file tice sta da ti kazem,tu ti puno nemogu pomoci.Tvoja veza je losa(sta ce uraditi da to sredis nakacis se na 041511511 user:verat pass; verat) i skines file za manje od 15min.
Dalje sta treba da uradis po pitanju telefona je sledece:
1)vidi verziju koju ti sestra ima znaci *#06# pa LEVI taster da vidis verziju.
Ako je ispod 18 ili do 21 onda ugasi tel i pokreni Zeimens g3 da ga dekodira tacnije da mu sjebe ako je bio kodiran i vise nikada nece biti kodiran TU NISTA NEMOZES DA SJEBES AKO JE VERZIJA DO 21!!!NApomena!!
Sve je klasika znaci rada sa tim softwerom kao kada radis flash samo kada pokrenes zimens g3 onda crveno da se konektuje i sve je resno.Pisace na kraju DONE.
zasto si ovo radio?
Kada budes ubacio 24 verziju neces imati problema sa dekodiranjem!!!!Tacnije tel nece biti KODIRAN!!!
2)uradi fullbackup znaci i flash+eeprom i sacuvaj ga!
3)moj flash je u bin formatu za unisimens tako da oko toga nemas puno problema!
4) kako ga flashujes to je vec lako jer unisimens je jako jednostavan za to.sam sve kaze,:-))
5)Melodije su ok samo imaju dva narodnjaka ostalo je sve strava VIDECES
Nardonjaci:Ado Gegaj -Okreni moj broj,oSman Hadzic-Ti mene nevolis,Colonia-Oduzmis mi dah,Cool_verzija Mesecina itd itd melodije su PRVA LIGA>
6)Kabel koristi taj Home Edition
pozdrav


P.S.Molim Vas pomozite mi da nadjem nekog CRACKERA!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pedjulino
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
E ovako,

1)Skinuo sam fajl, nepitaj kako, morao sam na kraju da se nakacim na 041 YUBC i tako sam ga skinuo za nekih 10-tak minuta. Znaci to je reseno.

2)Vidim da je fajl u BIN formatu sto znaci da se upisuje preko UniSiemens-a, znaci i to je jasno.

3)Dobio sam kabl taj home-made od drugarice i popizdeo sam zato sto je njen burazer koristio to i ja ne znam sta je sa njim radio ali je UNISTIO POTPUNO kabl. Znaci pocupao je potpuno zice tako da se lepo vidi nekoliko zica koje vire :mad:  Da fora bude veca, nakacio sam takav kabl na telefon i pokrenuo VISSIE i sve radi savrseno, sto znaci da posto je kabl pravljen verovatno su to samo zice koje nisu nicemu sluzile.

4)Sada da cujete sta se cudno desava. Kada pokrenem READ FLASH kako za moj ME45, tako i za sestrin C35 sve lepo krene, dodje do 99% i tu jednostavno stane i dalje ni makac. C35 blinkuje do 99% a tu prestane, a ME45 neblinkuje uopste ali na kraju isto stane na 99% i dalje ni makac. Probao sam nekoliko puta ali jednostavno nece dalje da ide. Evo vidi i na slikama kako to izgleda.





Da stvar bude cudnija, kada uzmem read EEP to na C35 uradi malte ne u sekundi i to bez problema, dok je na ME45 za onaj PRVI EEP, prvo isto tako dosao do 99% pa stao, da bi onda EEP drugi lepo procitao, pa nakon toga opet kada sam pokusao da procita prvi EEP procitao i njega bez problema. Pokusao sam ponovo i to sa oba telefona READ FLASH ali nece, dodje do 99% i tu stane.



Kada mi procita EEP1 i EEP2 da li onda treba uzmem save flash i da mu dam ime? Mozda ce zvucati glupo pitanje ali jednsotavno hocu da budem 100% siguran.

I da, sta je to kada citam flash za ME45 pise mi da postoje neka dva flash-a?

5) Moram priznati da nisam bas najjasnije shvatio ovo oko Zeimens g3. Rekao si da se on moze koristiti ako je verzija MANJA OD 18 pa si onda rekao manja od 21 pa sad nisam siguran sta si hteo da kazes. Da mnogo neuzburkavamo stvari moja sestra ima V18 pa mi ti reci sa DA ili NE da li se moze koristiti Zeimens g3 sa ovom verzijom ili ne? Mejdutim ne znam da li uopste da radim dekodiranje, ja mislim da netreba, zato sto sam ukucavao onu sifru #*0606# i tamo pise u svoh pet linija lepo UNBARED tako da bi to trebalo da znaci da je NEDEKODIRAN. Jos mi reci ako bi se KOJIM SLUCAJEM desilo da se telefon IPAK zakljuca posle novog flash-ovanja, da li postoji i koji unlocker za to?


Ajde molim te odgovori mi sto pre, do sutra ujutru, posto me sestra iako sam ja mislio da ce cak da se buni i da nece hteti da mi da telefon, sada ne navalila ko luda da joj to uradim na telefonu jer je sa telefonom super zadovoljna i jedino su joj ruzne melodije.

Nazalost ja ne znam ni jednog crack-era i da znam rado bih ti pomogao, a mislim da je pravi covek za to Serbian Fighter, pa se ceka njegov odgovor.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.