Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:35:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Simboli i njihovo znacenje ....  (Pročitano 28108 puta)
28. Jan 2007, 02:04:33
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
E ovako svi znamo da na svetu postoje stvarno mnogi simboli ali za vise od pola njih neznamo sta stvarno znace ! Evo naprimer kukasti krst koji je nekada bio simbol ljubavi i mira od kada ga je Hitler uzeo kao svoj simbol totalno je promenio znacenje ! Ovo temu pisem prvenstveno zbog toga sto i meni trebaju objasnjenja za mnoge simbole ! Inace volim da se bavim snovima i isto tako da vidim dali mogu neki da protumacim pomocu Junga Smiley ! E sad ja cu postaviti prvo pitanje u vezi simbola pa cu vam ispricati i pricu pa vi videite dali mozete nekako da mi pomognete u vezi ovog simbola !!! Dakle radi se o snu jedne moje drugarice koja svako vece sanja jednog istog coveka koji na svojoj glavi ima isti znak (zanimljivo je da joj se san ponavlja svako vece) ! Taj simbol izgleda ovalo : ! Inace devojka je ateista i prva asocijacija na ovoj simbol joj je polovina kukastog krsta ! Evo ako neko moze da mi pomogne sa ovim strasno sam mu zahvalan jer i mene strasno zanima staovaj znak prestavlja ! Voleobi da se ova tema nastavi tako sto bi i drugi davali svoje simbole i onda gledali svi zajedno sta oni znace ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


God is busy, may I help you?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3100
Ja bas volim Bodlera...

Nego, kad vec volis da se bavis snovima...
Cesto smatram da ginem u saobracajnoj nesreci (dok prelazim ulicu, najcesce)...
Osim sto se bojim paukova, to mi je drugi najveci strah...
Odavno sam ubijedjen da cu nekad poginuti u slicnoj nesreci i svaki put kad to sanjam - isprepadam se...
Mozes li mi reci sta znaci taj san? (neki gubitak, dobitak, bilo sta)
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Najpre, napravite razliku izmedju amblema i simbola.

Amblem je ustaljeni simbol, tj. sa poznatim znacenjem. Pr. beli golub- simbol mira.

Simboli se mogu viseznacno tumaciti.  Smile

~Ne znam sta znaci taj simbol. Neka munja, sta li?   Smile  Mozda joj se obraca Tesla?  Smile Smile  Joj, kako lupam.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Bas lupas Smiley .... A sto se tice tvog sna frkadela moram malo bolje da te poznajem kao osobu da bi ti nesto vise rekao .... Uglavnom otvoricu i temu za tumacenje snova pacemo o svim snovima da pricamo posto nema vise nijedan forum koji se bavim ovom temom osim inter kafea koji niko zivi neposecuje ... Dakle da nemesamo loncice ipak je ovo tema za simbole i neka tako ostane ... Sta jos mislite u vezi ovog znaka sto sam ja nacrtao (doduse malo sugavo ali nadam se da cenite moj trud Smiley ) ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


God is busy, may I help you?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3100
Nema problema...

Ja se slabo u to razumijem... Ali mene ono ono podsjeca na "H" (Od H2 (vodonik))...  Smile
Jebiga, imam traume, mrztim hemiju koliko se nesta mrzjeti moze...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Мене овај знак прво на шта је потсетио то је Вучја руна - , или како више одговара нацртаној слици - Сад не знам да ли је то то, или варијација тога, ти види с њом.

Кукасти крст, или свастика, никад није променио своје значење, оно увек остаје исто, а неуком и глупаку можеш и коцку показати и убедити га да је круг.

Експерт тумачења снова нисам, али знам да симболика снова има само једно значење и то САМО ЗА ОСОБУ КОЈА ТО САЊА, дакле мозак подсвесно преко симбола који такође стоје у подсвести преноси неку поруку односно идеју. Стога, твоја другарица треба у својој подсвести наћи шта за њу представља тај човек и тај симбол и наћи ће одговор на свој сан. Дакле, сан има значење само за њу, можемо јој можда помоћи, али оно што у мени буди неки симбол (рецимо свастика), вероватно не буди и у теби или неком другом Smile

Али могуће је и да се ради о визионарском сну, пошто ипак, како ти рече, сан јој се враћа из ноћи у ноћ.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ih, bre Reli...

Sada glumatas Junga i ostale iz redova psihoanalize...

Стога, твоја другарица треба у својој подсвести наћи шта за њу представља тај човек и тај симбол и наћи ће одговор на свој сан. Дакле, сан има значење само за њу, можемо јој можда помоћи, али оно што у мени буди неки симбол (рецимо свастика), вероватно не буди и у теби или неком другом

To je jasno. 

Samo protumacis simbol.  Smile

Ja sam i dalje za munju i Teslu!  Smile  Smile  Smile

Ne znam, sto se to ne zeli prihvatiti...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 2641
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ih, bre Reli...

Sada glumatas Junga i ostale iz redova psihoanalize...

Не, само износим своје мишљење  Smile

Ja sam i dalje za munju i Teslu!  Smile  Smile  Smile

Ne znam, sto se to ne zeli prihvatiti...  Smile Smile Smile

Можда зато што нико осим теби не личи?  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa, bas je munja!

Zao mi je sto vi to ne vidite!  Smile Smile Smile Smile

Ili znak AC/DC.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


God is busy, may I help you?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 3100
Ili znak AC/DC.
Grupe AC/DC ili onaj sa usisivaca?  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:35:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.