Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: "Za" ili "Protiv"
Za
52.4%  (11)
Protiv
23.8%  (5)
Nemam stav
23.8%  (5)
Ukupno glasova: 21
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ::Silikonski implanti-"za" ili "protiv"?::  (Pročitano 5024 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Ne mogu reci bas tako iskljucivo da li opravdavam ili ne, licno mislim da je to glupost, nikad to ne bih uradila niti ce moje dete ikad pomisliti na to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
Ako je stvar implanta stvarno "neophodan" onda sam za, ali ako je u pitanju hir ili nesto sl. onda sam protiv.

...potpuno se slazem,ako nije neophodno,nisam za silikonske implante...svrseni smo takvi kakvi smo,zasto to menjati??...

Како зашто?! Smile Па да би личиле на Цецу, Мину, Секу, Дару,... Smile
Линдзи Лоан, Џесику Симпсон, Бритни Спирс, Марају Кери...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 696
Zastava Ruma
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung Note 10 plus

posto sam iz Rume, Suncicu znaju svi... velika istina je ta da joj tata nije dao pare direktno da ugradi silikone nego je hteo da joj kupi auto a ona htela novac posto je imala pametnije da ga ulozi.. naravno, tata joj je dao pare a ona otisla i nabudzila se.. Naravno, roditelji su joj se slogirali kada su videli povece poprsje svoje mezimice...
Sto se tice njenog IQ-a evo jedne price:
Neko iz razreda: Ajmo na ekskurziju u Atinu!!
Suncica: Joj, necu... Ajmo u Grcku!
Sta reci... A sad je boli qrac...
IP sačuvana
social share
dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. ostalo sam procerdao...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
posto sam iz Rume, Suncicu znaju svi... velika istina je ta da joj tata nije dao pare direktno da ugradi silikone nego je hteo da joj kupi auto a ona htela novac posto je imala pametnije da ga ulozi.. naravno, tata joj je dao pare a ona otisla i nabudzila se.. Naravno, roditelji su joj se slogirali kada su videli povece poprsje svoje mezimice...
Sto se tice njenog IQ-a evo jedne price:
Neko iz razreda: Ajmo na ekskurziju u Atinu!!
Suncica: Joj, necu... Ajmo u Grcku!

Sta reci... A sad je boli qrac...
Mora da me lozis za ovo. Smiley 1 Smile
Ali jbg,i pored toga sto nema nista u glavi ipak je izabrala pravi poklon za rodjendan jer je posle toga krenula da se bavi manekenstvom,dala se u promet i citam u novinama da je uspela da "navata" naseg tenisera Troickog (naravno ako je to tacno sto pisu novinari). Smile
Ipak su roditelji "krivi" za sve jer su oni predlozili poklon za rodjendan,mozda ona nije to ni htela ali kad su joj vec ponudili sto da ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.