Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:46:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Silent Hill: Homecoming  (Pročitano 5679 puta)
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Sendo 
Mislim da se nalazi na igralištu koje je iza ograde kod garaže. Izađeš napolje, prođeš garažu, i tamo treba da je neki prolaz.
« Poslednja izmena: 12. Dec 2012, 11:07:17 od BlizzardJakkal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Hvala za pomoć.  Smile

Šta mislite zašto ne želim da gledam walkthrough već ovako pitam? Pa zato što me ovde možete pogurati, dati polurješenje, a na meni ostaje da ga završim. Dok vizuelna pomoć obavlja sav posao i treba je samo reprodukovati.
« Poslednja izmena: 12. Dec 2012, 11:30:05 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Sendo 
Pazi ja se sećam kroz maglu, ne baš najbolje. Msm prešao sam igru (zagonetke su u odnosu na keca boza), i video sve krajeve na youtubeu. Nije loša igra, ali 2ka je keva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Evo jedne zanimljive analize igre.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46917
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Prešao igru. I mogu reći da je Asphyxia najveći izazov u igri.
Gledao sam kako je ljudi ubijaju nožem na Youtube, ali ništa mi to nije pomoglo. Tek dok nisam naletio na tekstualnu poruku:

Citat
I have this on PC, and I, myself, searched the web with an answer. I was SO frusterated and didnt think it could be done. Well. . . its actually pretty easy, but you just have to "get her into the second ("Mode")Yes. . . do a lot of dodging, I myself had a bunch of health supplies, but I didnt even actually use much after RELOADING(after dying), fifteen times. . . .USE THE AXE. Period. You can save in a room just to the left(before cutscene) and get a few extra health items.. . . .ALRIGHT. . . .KILL THE BITCH. . . .axe in hand . . . walk straight up and whack her as much as you can, get knocked down (of course), but dodge, (flip up again (if you can). . .and whack her again . . . you WILL take damage, BUT. . . Ive found. . . you want her to get into "blowing black smoke mode". .(pause and use health) . and her screaming will change. . . . (THIS IS THE KEY). . . .dodge and run run run!!!!. . . in a circle. . ..and everytime she shrieks ank you hear a "thump". . .(she'll be down long enough for you to actually get to her tail and whack). . . . repeat as necessary untill death prompt occurs. . . .GOOD LUCK. . . *IMPORTANT: DONT let her grab you. You will be toast

Čim sam ovo pročitao ubio sam je odmah iz sledećeg pokušaja.


Dok sam tražio rješenje, usput nađoh odličnu muziku Asphyxia muzičkog benda. Pogledajte kako se tema dobro uklapa u walkthrough.

Prvo upalite muzičku podlogu:


Na sledećem klipu ugasite ton i pogledajte ga:


 Smile

Zadnji boss je peace of cake. Ubio ga iz prvog puta za minut-dva. A baš sam mislio da me na kraju čeka ultra teška boss bitka sa onom nakazom pakla Pyramid Head-om. Da će krv liti na sve strane, i da ću gledati bezbroj varijanti Aleksovog kasapljenja i čerečenja. Hvala Bogu što nije bilo tako. Kraj sasvim opušten...



Ostale krajeve i bonuse ću poslije pogledati. Sve u svemu ovo je veoma dobra igra. Nakon Amnesia-e najbolji noviji survival horror koji sam odigrao. Topla preporuka za ljude koji traže horor igru, a na TPS  sa horor zaprškom. (DS, RE4+)

86/100
« Poslednja izmena: 17. Dec 2012, 14:48:28 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:46:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.