Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Siemens S65 - misljenja  (Pročitano 8792 puta)
27. Apr 2004, 08:31:43
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950


Kod:
General Network GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2004, March
Status Coming Soon
Size Dimensions 109 x 48 x 18 mm, 85 cc
Weight 98 g
Display Type TFT, 65K colors
Size 132 x 176 pixels, 9 lines
Optional Ringtones  
Vibration In phone
Languages  
 - Polyphonic ringtones
- SyncML
- Build-in handsfree
- Download assistant for ringtones, logos and games
- USB port
Memory Numbers in phone 1000 x 14 fields
Call records 10 dialed, 10 received, 10 missed calls
 - 11 MB shared memory
- RS(Reduced Size) MMC card slot, 32 MB card included
Features GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots)
Data speed 32 - 48 kbps
Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant messaging
Clock Yes
Alarm Yes
Infrared port Yes
Games Yes
Colors Steel Black
 - Build-in digital 1.3 Mpix camera with MPEG4 video
- Bluetooth
- Java MIDP 2.0
- WAP 2.0
- T9
- Organizer
- Calculator
- Stopwatch
- Reminder list
- Voice dial
- Voice command


Sta mislite o ovom telefonu? Ja sam zaljubljen vec neko vreme u njega i ne mogu da verujem kako je dobar. Dizajn je fenomenalan, a o karakteristikama - NEMAM RECI Smile . 11 mb memorije+mmc card slot, 1.3mp kamera i jos mnogo mnogo toga. Ne mogu nikako da provalim kada ce se pojaviti posto pricaju da je trebao da se pojavi vec u aprilu, a neki pricaju da ce izaci tek u septembru. Sve u svemu mnogo mi se svidja telefon i nadam se da ga nece odvaliti sa cenom.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Fine katakteristike, ne pise sta ce koristiti kao platformu pa necu da sudim o telefonu dok to ne napisu.
Dizajn bezlican... od telefona sa takvim konceptom SE t610 je daleko lepsi...
Ali posto ocekujem cenu od preko 600e, telefon verovatno nije vredan para kao sto ni sx1 nije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ako mislis da li ce biti smart phone, odnosno da li ima symbian platformu, on to nema, odnosno nece imati. Znaci bice obican mobilni telefon, a ne smart phone. To jeste mozda mana, mada s'druge strane telefon je toliko dobar da se moze i preko voga preci. Dizajn je po meni mnogo dobar, mnogo lepsi, elegantniji od t610, mada to je vec individualno. Sto se cene tice, to jos nije poznato, mada ja mislim da nema sanse da kosta 600 eu. Moja procena je da ce kostati oko 350-400 eu kada se pojavi, a da ce se cena umiriti negde na 250-300 eu. Inace sx1 sada vec moze da se nadje za oko 400 ili malo vise eu. Mislim da cena nebi smela da bude veca u pocetku od 350 eu, zato sto sendo x koji je telefon bez i jedne mane, kosta sada cim se pojavio 500 eu, a uskoro ce kostati sigurno bar 400, a telefon je i smart phone i ima mp3 player i sve sto telefon moze i ne moze imati.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne postoji telefon bez mane.... postoji samo telefon sa vecim i manjim brojem mana koje su za nas manje ili vise bitne.
To sto ima gomilu mesta i mocan hardware najcesce ne znaci nista ako nemas aplikacije za njega.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa dobro, to jeste. Medjutim ako to izostaviš, definitivno nema boljeg telefona. Pogledaj za početak samo dimenzije. Telefon ima sve živo, a pritom je mnogo manji od 7650, 6600 i tako dalje. Ima ogromnu memoriju, tft display, mp3 player, dobru kameru, mislim čak i blic, smart phone je što je najbitnije, tako da stvarno boljeg po meni trenutno nema. To za aplikacije, nadajmo se da će ljudi koji bi trebalo prepoznati potencijal ovog telefona i početi da pišu aplikacije za njega. Sa druge strane, pošto telefon ima sve ima i podršku za javu naravno, tako da ako ništa drugo, java aplikacija bar ima koliko hoćeš a manje više su univerzalne.

Nego mene zanima šta znači kod siemens-a s65 ovaj deo da ima usb port? Smile
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako to izostavis...
Pa koji ce mi k fon koji to nema?
To ti je ko da imas do jaja racunar za koji nemas ni jednog programa i igrice....
Ljudi nece prepoznati potencijal, posto ljudi vec odavno razvijaju za nokia telefone, nokia ih u tome podrzava drzi uputstva na svom sajtu, razvojna okruzenja, zajednicki forum svih developera i sl.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Stanite ljudi ... Pa Sendo X ima isti os kao i 6600, tako da se mogu koristiti aplikacije pisane za 6600 i sl. Telefon je stvarno odlican.
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Probaj instalirati sve appz koje rade na 6600 na 7650 ili na sx1 pa ces videti moze li Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
Serija x65 Siemens tel . je*e kevu

@ Bad Habbit

S65 kamera 1.3 Mpixel
 Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
@SF

Pa ne moze da se instalira sa 6600 na 7650, zato sto 6600 ima s70 valjda, a 7650 s60. Sendo x i 6600 imaju isti symbian, pa bi po toj logici mogle da se koriste iste aplikacije, mada mislim da ne moze i ako ne kapiram zasto. Ja sam mislio da je symbian kao windows, univerzalan, medjutim izgleda da nije. Ako bi sendo x mogao da koristi alikacije od nokije onda mu ne bi bilo ravnog.

@sPoK

Upravo tako, j*be kevu Smile . Ekstra dizajn, ekstra karakteristike, nije smart, ali bez obzira na to ja bih veoma voleo da ga imam i pored toga.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.