2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Shta ochekujete od sportske 2006?  (Pročitano 2883 puta)
30. Dec 2005, 16:44:42
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Ja ochekujem:

Kosharka

-da Partizan i Hemofarm podele trofeje,shto se tiche domacih takmichenja
-da reprezentacija zauzme 1-3 mesta na SP u Japanu

Fudbal

-Da Partizan osvoji titulu i ponovo se plasira u LS
-Da udjemo u chetvrtfinale SP(pa posle je sve moguce)
-Dominaciju Chelsea u svim takmichenjima
-Josh bolje igre Ronaldinha

Rukomet

-Jedno od prva 3 mesta na Prvenstvu Evrope

Vaterpolo

-Uspeshnu organizaciju PE u Beogradu i titulu.

Odbojka

-Osvajanje medalja na svim vecim takmichenjima



Naravno,nadam se i nekom vecem dobitku na kladionici Smiley


(02. May 2007, 21:41:51)
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
Ocekujem da Leeds Unitet udje u Premier Ligu,da Zvezda udje u Ligu Sampiona(sto znaci da je osvojila prvenstvo)a da Partizan daleko dogura u inter toto kupu  Smile (salim se),da reprezentacija napravi iznenadjenje na svetskom prvenstvu,da Montoya osvoji titulu u F-1,da Kuba razvali Amere u Bejzbolu,i da ja razvalim sve redom u tablicu  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Kosharka

Pa ocekujem u GL nasi timovi na prva 4 mesta, ne znam ko verovatno FMP uzima ligu
A domacu verovatno Zvezda..

Fudbal

Dupla kruna Zvezde
Barca osvaja LSh
na svetskom bicemo najvece iznenadjenje garantujem.

Rukomet
takodje 1-2-3 mesto na evropskom

Odbojka
E za ovo ne znam nista ili sve cemo biti prvi ili totalni bunar...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ocekujem da zeka i uprava odu napolje!
Ocekujem da camuge poput Boje, Odite, Emeghare... zavrse u zemljama Varsavskog pakta!
Ocekujem spomenik Albertu Nadju!
Ocekujem da se stadion nazove po Draganu Manceu!
Ocekujem crno-bele stolice!
Ocekujem pun Jug na svim utakmicama!
Ocekujem drugi krug u LS!
Samo Partizan!!!!!

Shto se repke tice, ocekujem da zemlja sa ovakvim nakaradnim imenom izgubi sve tekme po 10:0, i tome cu se svim srcem radovati, ocekujem da, ako nista, utisaju himnu bratstva i jedinstva, ocekujem da na ekranima bude skracenica SER, a ne SCG, ocekujem da konacno sahranimo mrtvu babu jugoslaviju!
P.S. Moje su zelje uvek bile sitnice
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Prijatelju stvarno glumis indijanca skonto si da nije popularno kontati nesto za Jugosalaviju, ili ScG, mislim kakav si ti to covek  garant bi voleo da sve izgube svaku tekmu.
Stadion ce te verovatno preimenovati, stolice necete dobiti, a lopovi nece otici a vi ce te ispasti kerovi jer cete se vratiti na tribinu bez ispunjenih zahteva.

Toliko Srecna Nova Godina Svima!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Prijatelju stvarno glumis indijanca skonto si da nije popularno kontati nesto za Jugosalaviju, ili ScG, mislim kakav si ti to covek garant bi voleo da sve izgube svaku tekmu.
Stadion ce te verovatno preimenovati, stolice necete dobiti, a lopovi nece otici a vi ce te ispasti kerovi jer cete se vratiti na tribinu bez ispunjenih zahteva.

Toliko Srecna Nova Godina Svima!!!
Pa valjda i sam mozes skontati kad nesto kazem u ljutnji, a kad mislim stvarno... naravno da bi voleo da budemo svetski prvaci... jbt pa jel smo navijaci ili politicari, moramo ponekad izletiti i nepromisljeno sa izjavama, ali repka mi je sigurno podaleko na listi sportskih zelja.
Vezano za PFC, naravno da cemo ostati dosledni i da nema povratka na stadion, sve dok kompletna uprava, od zeca, do chistacica podnese ostavke, tako da prave derbije ne ocekuj zadugo Smile
Srecna Nova godina
« Poslednja izmena: 01. Jan 2006, 20:22:48 od bokiPFC »
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
HTC One X
Da Zvezda osvoji duplu krunu i plasira se u Ligu sampiona, Jane Ahonen bude sampion u ski skokovima, Deportivo osvoji titulu u Spaniji, Chelsea LS i Premijer ligu, SCG udje u polufinale Svetskog prvenstva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung i5700 + D880
E,pa,'vako:

Ocekujem,tj.navijam da Zvezda uradi nesto konkretno u kosarci,u Superligi naravno,a mogla bi,jer je kvalitet katastrofa,pa bi mogli biti manje losi od drugih Smile

...da Pistonsi dominiraju NBA-om i osvoje istu,uz titulu MVP-a za Chonsija Bilapsa

...od kosarkaske repke apsolutno nista,trenutno smo zesci prosek,a i svi su neki foliranti i mangupi,nema vise one zajebancije,tako da me zivo zabole qrac pa sve i da opet izduvamo od Kineza

...da Milan osvoji LS,mada tesko,zatim,da se Lids vrati u Premier ligu,da Milvol ne ispadne u Ligu 2,da Parma niposto ne ispadne u Seriju B,da se Napoli vrati u Seriju B(ovo je vec gotova stvar),da Krespo postane prvi napadac Celzija i da Njukasl konacno pocne da igra kako treba ili bar da ja prestanem da ih igram u kladionici.. Smile

...rukomet - jebem li ga,uvek smo tu negde,mogla bi neka medalja,ali i dalje ne mogu da prezalim sto Nenad Perunicic nije vise igrao za reprezentaciju,sta god da je uradio,rekao ili kome da se zamerio Smile Smile Smile


..ali ubedljivo najvise bih voleo da fudbaleri naprave nesto zestoko na SP,tipa uspeha Hrvata pre 8 godina,znaci neko polufinale..Ma,ne mora polufinale,da bar odigraju muski,i  odvale Holandiju.. Nek mi propadne sve ovo gore nabrojano i dodajem 100 evra pride samo da se oni ne obrukaju..
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Zvezda sampion
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.