Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: shta je revnost? (za one koji misle da je Pravoslavlje isto shto i hipi pokret)  (Pročitano 16034 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 388
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Citat
On nije došao da nam pomogne u našim sklonostima,grehovima,i navikama u koji nalazimo svoj mir
tvoje je pogreshno tumachenje. o tome da nije doshao da nam da mir u grehu- o tome je prichao Gospod kada je rekao- ne dajem vam mir kao svet shto vam daje, nego Svoj mir dajem vam. a ovo za mach sam Gospod objashnjava odma- kazhe ustacje brat na brata, i dete na roditelja. tj. bicje neprijateljstva chak i medju najblizhima jer cje jedni da postanu Hrishcjani a drugi necje. dakle- izmedju Hrishcjana i bezbozhnika mora da bude neprijateljstva. jer ako bezbozhnik, neko se predao u vlast djavola, ne napada nekoga, znachi da je ta osoba istog duha kao i on. kao shto PidgeonDark mene napada, a Pokrova hvali.

Citat
jesi li razmishljao da se prikljucish al-kaidi ?
vera mi zabranjuje samoubistvo.

Citat
a  isusa su bogami dobro izbichevali  ...
shto samo potvrdjuje da su ovi hipici mlakonje i kukavice. Isus je znao da cje biti bichevan, al opet je izbichovao greshnike i pokazao pravedni gnev.


-------------------------------------------------------------------------------------------------


poshto je ovo jedina tema koju sam ja pokrenuo, na njoj da vas obavestim da necju vishe uchestvovati u raspravama.
reche Gospod- nedajte svetinje psima, i ne bacajte biser pred svinje. po tumachenju Crkve od pochetka, psima se nazivaju oni koji su bezbozhnici, jer laju na Boga, a svinjama greshnici koji se ne kaju, jer se valjaju u blatu svog greha. ne treba im davati svetinju, i pred njih bacati biser, tj. Hrishcjansko uchenje, jer su se oni sami sebe predali djavolima, i uopshte ni ne trazhe Istinu, tako da ne treba prichati o Hrishcjanstvu velikoj vecjini ljudi ovog foruma. od ljudi sa kojima sam ja raspravljao (koji ne dele moja verovanja) nisam naishao ni na koga ko je na forum doshao da nauchi sebe, vecj druge. poshto sam i ja zbog toga na forumu, neko od nas je "vishak", pa cju se ja povucji. poshto je dalja rasprava besmilena, necju vishe gubiti svoje vreme, koje mogu da iskoristim za chitanje spisa Bozhijih svetitelja, i za molitvu.
pozdrav svima.  Smile



Poruke spojene

Edit by Lightsoft
« Poslednja izmena: 15. Apr 2008, 20:06:23 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Sony xperia
Ziv i zdrav bio, i nasao svoj mir.

Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26

Citat
jesi li razmishljao da se prikljucish al-kaidi ?
vera mi zabranjuje samoubistvo.

 sitnica ...  Smile dobro ne morash da budesh samoubica , uzmi pushku i .... ulice ce biti crvene od krvi nevernika ...  Smile Smile Smile

Citat
Citat
a  isusa su bogami dobro izbichevali  ...
shto samo potvrdjuje da su ovi hipici mlakonje i kukavice. Isus je znao da cje biti bichevan, al opet je izbichovao greshnike i pokazao pravedni gnev.

 hipici odavno nisu u modi ...  Smile  isus je izbichevan jer je i sam bichevao - odnosno semitske religije koje se shire nasiljem , na kraju ce nasilje i da trpe . verovatno je isus na kraju shvatio da se na taj nachin ne moze nishta postici - pa je zato na krstu prema prichi oprostio onima koji su ga razapeli - da se krug zla ne bi produzavao   Smile

 ali dzabe ja tebi to pricham , kad si ti zatrovan semitskim otrovom ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Христос васкрсе!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 313
Zastava жарково
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 73
Citat
kao shto PidgeonDark mene napada, a Pokrova hvali.

Sta je to batice, proradila sujeta ? A?  Smile
IP sačuvana
social share
„По томе ће сви познати да сте моји ученици, ако будете имали љубави међу собом“ (Јован 13,35).



Apel za pomoc! Pomozite rad narodne kuhinje u Prekovcima!

Poklonite racunar deci Kosova!
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 3460
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
O, brate ( da zapocnem izlaganje k`o svaka danasnja omladina)

Hajde da napravimo, zbilja, paralelu... Ali u spc, saljivoj, varijanti.

Hipi pokret- ljubav (je l` te :[115]Smiley, vera (u moc coveka), nada (u bolje)

Pravoslavlje- mada uglavnom napadam kler, vera kao vera mi i ne smeta. Mora postojati. U nekom obliku.  Ljubav (prema novcu), vera (u novac), nada (u stabilnost dinarskog dinara. Mada i evre voledu nasi svestenici)


SPC inkvizitori, nemojte se zestiti i jediti... Bas ste mi dragi. I simpaticni. Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.