Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:32:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sezam pro 042 vs kupovina sati  (Pročitano 4220 puta)
18. Avg 2007, 16:24:45
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ispravite me ako gresim ali racunao sam i sat na 042-220220 mi izadje 36 din u bilo kojoj tarifi,a ako kupujem sate onda je 20 din sat plus telefon 22din na sat u skupoj i 11 din u jeftinoj.Znaci da se u skupoj vise isplati 042?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Ne isplati se ni skupa ni jeftina,ako si na modemu,idi kod nekog provajdera,otvori nalog,kupi sate ili flat,ovo ti je najskuplja moguća varijanta.
Ako ostaneš dnevno po tri sata,što i nije neko vreme,tebi će mesečno dolaziti internet 3000 din. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 3310
za te pare mozhesh da uzmesh kablovski net (ukoliko imash mogucjnosti za to), ukljuchujucji montazhu i mesec dana flat paket (ne troshi tel. impulse  Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Selo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pa da, pametni ste vi sa tim kablovskim, ADSL-om i sta ti ja znam.
Mi koji smo na dial-upu, smo tu zato sto obozavamo dial-up. Znas, sta ce nas sva ta moderna cuda?...Zasto brzo kad moze sporo. Ne znam da li razumes neke stvari, ali evo, reci cu ti da bi ti bilo jasnije: Pola Srbije je osudjeno na dial-up, plasim se jos dosta dugo, bar dok ne uvedu wimax.
Zato nemas potrebe da dajes savete od kojih niko nema koristi. Pogotovo ne sa dozom sarkazma... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Pa da, pametni ste vi sa tim kablovskim, ADSL-om i sta ti ja znam.
Mi koji smo na dial-upu, smo tu zato sto obozavamo dial-up. Znas, sta ce nas sva ta moderna cuda?...Zasto brzo kad moze sporo. Ne znam da li razumes neke stvari, ali evo, reci cu ti da bi ti bilo jasnije: Pola Srbije je osudjeno na dial-up, plasim se jos dosta dugo, bar dok ne uvedu wimax.
Zato nemas potrebe da dajes savete od kojih niko nema koristi. Pogotovo ne sa dozom sarkazma... Smile
Ja sam par godina bio na dial-up-u,i ponovo nisam bio lud da se kačim preko 042 i sličnih brojeva,a ja sam mu samo savetovao da ode kod nekog provajdera,lepo otvori nalog,uzme flat tarifu,ili neka kupi sate,a ovo što je on napisao je samo dranje.
A što si ti na dial.up-u ja ti nisam kriv,21. vek je,ja kad nisam imao drugih mogućnosti,ja sam kupio satelitsku karticu i imao sam satelitski net,dok nisam uzeo ADSL.Pitanje je samo koliko želiš da se otvoriš,sad u Srbiji,imaš dve tri mogućnosti kako da se povežeš brzo na net(ADSL,kablovski,satelitski,wireless)
ako ništa od toga ne možeš da iskombinuješ,onda kukaj i dalje.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 145
Zastava Selo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pa sta se sad ti javljas, diletantu? Tvoj post je sasvim ok, dao si pametan savet coveku. Moj post je bio upucen Dzoni Blejzu. Pa niko nije lud da trosi tel. impulse ako postoje neke druge mogucnosti povezivanja na internet. A predpostavljam da je kod Reggie97 bas ta situacija.
Jedino sto ja mogu da iskombinujem jeste dial-up i satelitski internet ili dvosmerni satelitski. U prvom slucaju minimum 50 evra mesecno, u drugom jos skuplje. To se jednostavno ne isplati.
Sto se tice kuknjave, meni brz internet i nije toliko neophodan. Sve vece fajlove koje ne mogu da skinem sa neta putem dial-upa nabavljam na drugi nacin.
Osim toga imam ja pametnija posla od kukanja. To bih tebi prepustio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
HTC Tattoo
Pa sta se sad ti javljas, diletantu? Tvoj post je sasvim ok, dao si pametan savet coveku. Moj post je bio upucen Dzoni Blejzu. Pa niko nije lud da trosi tel. impulse ako postoje neke druge mogucnosti povezivanja na internet. A predpostavljam da je kod Reggie97 bas ta situacija.
Jedino sto ja mogu da iskombinujem jeste dial-up i satelitski internet ili dvosmerni satelitski. U prvom slucaju minimum 50 evra mesecno, u drugom jos skuplje. To se jednostavno ne isplati.
Sto se tice kuknjave, meni brz internet i nije toliko neophodan. Sve vece fajlove koje ne mogu da skinem sa neta putem dial-upa nabavljam na drugi nacin.
Osim toga imam ja pametnija posla od kukanja. To bih tebi prepustio.

Za prvi deo se onda nismo razumeli,a ja nemam zašto da kukam,ja dial-up problema nemam,a njemu sam samo preporučio kako da prođe što jeftinije.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:32:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.